Oferta - Podlaskie warsztaty fotograficzne - jak zrobić idealne zdjęcie telefonem

tel: 22 299 27 52 email: biuro@zorientowani.pl

Podlaskie warsztaty fotograficzne - jak zrobić idealne zdjęcie telefonem

3 dni 690 zł
 • 21.08.2020 - 23.08.2020
Polska 2020
Wyprawy
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?
Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

Program warsztatów

1. Portrety - jak wykonać dobre zdjęcia twarzy.

2. Zdjęcia postaci - wykonamy portrety nawiązujące do fotografii modowej.

3. Zdjęcia przedmiotów - m.in. jak wykonać atrakcyjne zdjęcia m.in. potraw.

4. Pejzaż - jak wykonać profesjonalne zdjęcia w plenerze.

5. Obróbka cyfrowa.

6. Korekta zdjęć w telefonie.

7. Przygotowanie zdjęć do publikacji w popularnych serwisach społecznościowych.

Dzień 1.

Spotykamy się w piątek o godz. 19:00 w hotelu w pobliżu Supraśla. Czas na krótkie zapoznanie się. Wykonujemy pierwsze zdjęcia. Konfigurujemy nasze telefony, instalujemy potrzebne oprogramowanie oraz najważniejsza kwestia - zapoznajemy się z klasycznym aparatem fotograficznym i jego parametrami.

Po pierwszych zajęciach czeka nas wycieczka nad zbiornik Siemianówka. To właśnie nad jego zamarzniętą taflą kręcono część zdjęć do filmu "Opowieści z Narnii". Wyruszymy także Szlakiem Tatarskim, w poszukiwaniu śladów kultury tatarskiej i religii muzułmańskiej. 

Wieczorem będziemy oglądać zachód słońca: czas na podsumowanie dnia i wzajemne oceny wykonanych zdjęć. Po zachodzie słońca - sesja nocna, czyli tzw. malowanie światłem.

Dzień 2.

Tego dnia czeka nas wyprawa szlakiem Krain Otwartych Okiennic, prowadzącym przez wsie Trześcianka, Soce i Puchły. Zobaczymy starą, oryginalną architekturę , której cechą charakterystyczną są bogate zdobienia zewnętrzne drewnianych chałup. Wprawią w zachwyt każdego! Po drodze odwiedzimy także okazałe drewniane cerkwie i kościoły oraz zabytkowe przydrożne kapliczki. Jednak to przyroda nada niezwykłe tło naszym wycieczkom - wspaniałe lasy, wszechobecna cisza i spokój, czyste rzeki oraz mnóstwo bocianich gniazd!

W dalszej części dnia praca w studiu z telefonem komórkowym. Tematyka warsztatów:

 • Jak prawidłowo fotografować potrawy?
 • Portret modelki.
 • Plener z modelką.

Wieczorem czas na uroczystą kolację pożegnalną, podczas której uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu.

Dzień 3.

Ostatniego dnia wyruszamy w teren, w poszukiwaniu pięknych podlaskich krajobrazów - idealnych plenerów do sesji zdjęciowych. 

Warunki

Składowe ceny

21.08.2020 - 23.08.2020: 690 PLN

Cena zawiera

 • zakwaterowanie w pensjonacie ze śniadaniem w okolicy Supraśla;
 • warsztaty fotograficzne;
 • ubezpieczenie.

Cena nie zawiera

 • transportu z i na miejsce;
 • wyżywienia oprócz śniadań;
 • wydatków własnych.

Zaliczka

150 PLN

Dodatkowe informacje

Realizacja programu uzależniona jest od sytuacji epidemiologicznej oraz zaleceń prawnych Rządu.


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

Aparaty fotograficzne są coraz bardziej profesjonalne i wykonują coraz lepsze zdjęcia. Ale czy osoby, które profesjonalnie nie zajmują się fotografią potrzebują tak doskonałego sprzętu i obrazu?

W obecnych czasach najczęściej publikujemy nasze zdjęcia w Internecie. W świecie wirtualnym nawet zdjęcie najlepszej jakości jest nie do odróżnienia od tego mniej profesjonalnego. 

Jeśli posiadamy odpowiednią wiedzę, to i za pomocą aparatu w telefonie komórkowym możemy wykonać zdjęcia, które z powodzeniem będą konkurować z profesjonalnymi obrazami, wykonanymi na potrzeby wielkich kampanii reklamowych. 

Oczywiście, aparaty w telefonach nie zastąpią profesjonalnych aparatów fotograficznych. Jednak z perspektywy Instagrama lub Facebooka nie ma znaczenia, czy do wykonania danego zdjęcia używaliśmy profesjonalnego sprzętu, czy zwykłego smartfona.

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne, podczas których poznacie tajniki wykonywania atrakcyjnych zdjęć własnym smartfonem!

WARSZTATY

Na początku zapoznamy się z techniką wykonywania zdjęć klasycznym aparatem fotograficznym. W czasie warsztatów porozmawiamy o przysłonie, czasie ekspozycji, czułości ISO, temperaturze barwowej i ogniskowej. Zainstalujemy także w naszych telefonach aplikacje, które poszerzą możliwości fotografowania aparatem w smartfonie.

Dla kogo?

 • Dla wszystkich wrażliwych, którzy chcą utrwalać piękno.
 • Dla osób, które chcą publikować dobre zdjęcia na portalach społecznościowych.
 • Dla osób, które chcą zostać blogerami lub influencerami.

PROWADZĄCY

Marcin Szabłowski - swoją praktykę fotograficzną rozpoczął od pracy reportera w dzienniku, szybko jednak zainteresował się fotografią studyjną. Przez wiele lat prowadził studio fotograficzne, w którym wykonywał zdjęcia na potrzeby prasy i reklamy. Z aparatem odwiedził kilka kontynentów, ilustrując tematy społeczne. Najlepiej jednak czuje się w fotografii kreacyjnej, gdzie może stylizować i kreować obraz.

Dokumentował pracę polskich archeologów w Iraku i Syrii. W ciągu kilkunastu lat pracy opublikował tysiące zdjęć, m.in. w tygodnikach i miesięcznikach.

Do 2018 roku współpracował z japońskim koncernem NIKON.

Pasjonat podróży.

Współpracował m.in. z:

Abc - agencja reklamowa, Bravo Girl, producent obuwia „Bartek”, Claudia, L’oreal, Nicole, Maybellin, Look, Agencja Reklamowa Grey, Euro RSCG, Axel Springer, Grujer+Jahr, Twój Styl, Media i Styl, Hachette Filipacchi, Wydawnictwo H.Bauer, Zwierciadło, Pani Domu, Oliwia, Gala, Halo, Madame Figaro, Marie Claire, Naj, Votre Beaute, Look, Dziewczyna, Polski Dom Wydawniczy, Świat Kobiety, Naj, Samo Zdrowie, Pani, Vichy, Viva.

https://www.instagram.com/marcin_szablowski/

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

Dodaj komentarz

© 2019 Zorientowani.pl