Lista ofert - Wycieczki na Filipiny

Raj na ziemi – to doskonały opis krajobrazów, z jakich słyną Filipiny. Już niedługo możesz je zobaczyć razem z nami! Zorientowani Travel Club oferuje wycieczki, których cena jest porównywalna z egzotycznymi wczasami all inclusive. W planach mamy jednak nie tylko wypoczynek, ale również zwiedzanie wszystkich najpiękniejszych miejsc na wyspach. Wycieczka na Filipiny to doskonały sposób, żeby choć na chwilę oderwać się od codzienności. Zamień zimowe mrozy na aktywne wakacje w ciepłych krajach! Każda proponowana przez nas wycieczka na Filipiny obejmuje island hopping, czyli pływanie łódkami od wyspy do wyspy. Daj się zaskoczyć plenerom jak z bajki. Gwarantujemy, że po powrocie karta pamięci Twojego aparatu będzie pękać w szwach! Dla miłośników trekkingu mamy zadanie specjalne: pięciokilometrowa wycieczka przez rajską dżunglę. Po pełnym wrażeń dniu spokojnie odpoczniesz w hotelu przy plaży, a czas wolny przeznaczysz na relaksujące kąpiele i masaże. Jeżeli zatem marzysz o wakacjach, które dadzą Ci energię na długie miesiące, wybierz Filipiny. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem Zorientowani Travel Club. Mamy dla Ciebie dalekie, niezapomniane wyprawy, których wyznacznikiem jest atrakcyjna cena i bogaty program wycieczek. Sprawdź sam!

select offer.id , offer.title , offer.own_access , offer.no_profit , offer.promo_deal , offer.best_deal , offer_date.price_full , offer_date.second_price , offer_date.fly , offer_date.currency , offer_date.from , offer_date.to , offer.user_id , offer.recommended_to , offer.featured_to , offer.participant_from , offer.participant_to , IF(offer.featured_to > UNIX_TIMESTAMP(), 1, 0) as featuredBool , offer.type , offer.location , offer.custom_promo_title from offer left join offer_date on offer_date.offer_id = offer.id left join offer_country on offer_country.offer_id = offer.`id` left join country on offer_country.country_id = country.id where 1 and offer.id in (select offer_id from offer_category where category_id = 92) and if(offer.on_request = 1, 1, (offer_date.from > 1606448771 or (offer.type = 2 and offer_date.to > 1606448771))) and offer.status = 1 and offer.deleted != 1 group by offer.id order by featuredBool desc, offer.on_request asc, offer_date.from asc limit 0, 20
Filipiny

Rajskie Filipiny

15 dni 7428 zł
  • 14.02.2021 - 28.02.2021
Wycieczki na Filipiny
Wyprawy
Zobacz szczegóły

Wymarzona wycieczka na Filipiny jest w zasięgu Twoich rąk. Zarezerwuj ją już dziś!

Filipiny to doskonałe miejsce nie tylko na relaks i podziwianie cudów natury, ale również na aktywne zwiedzanie lokalnych atrakcji turystycznych. Oprócz wspomnianego już island hoppingu w naszych planach znajdzie się wycieczka do jednego z 7 nowych cudów świata – podziemnej rzeki w Parku Narodowym Puerto Princesa Subterranean River. Wycieczka na Filipiny obfituje w poznawanie nowych smaków, kąpiele w turkusowej wodzie i zwiedzanie urokliwych miejscowości, w których czas zatrzymał się dawno temu. Zasmakuj nieco wolniejszego życia i ucieknij od miejskiego zgiełku. Gwarantujemy, że wycieczka spodoba Ci się do tego stopnia, że nie będziesz chciał wracać... Dla spragnionych mocnych wrażeń mamy canyoneering, czyli skoki do coraz niżej położonych jeziorek w rejonie Kawasan Falls, oczywiście pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Rajska sceneria wysp jest dostępna za mniej niż myślisz. Cena wycieczki na Filipiny bowiem nie różni się zbytnio od pobytów hotelowych w egzotycznym kraju. Jeżeli więc lubisz nie tylko odpoczywać na plaży, ale jesteś głodny niezwykłych przygód, zapraszamy do Zorientowani Travel Club. Przygotowaliśmy dla Ciebie program wycieczki, który obejmuje zarówno island hopping (według wielu podróżników najlepszy sposób zwiedzania wysp), jak i bliskie zapoznanie się z kulturą rdzennych mieszkańców. A jeśli wśród standardowej oferty nie ma niczego dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Z chęcią dopasujemy nasze wycieczki do Twoich wymagań. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, a w rezultacie powstanie autorska wycieczka na Filipiny – przygotowana specjalnie dla Ciebie i Twoich znajomych!

© 2019 Zorientowani.pl