Lista ofert - Trekking Himalaje

Lubisz aktywny wypoczynek, a Twoim marzeniem jest zobaczenie najwyższych gór świata z bliska? Wybierz się z nami na trekking w Himalajach! Dokładamy wszelkich starań, by wyprawa była całkowicie bezpieczna dla wszystkich uczestników. Oferujemy trekking na wysokości 2-3 tys. m n.p.m. Masz więc niesamowita okazję, by w pięknych okolicznościach przyrody popracować nad kondycją i wrócić do domu ze wspaniałymi wspomnieniami. Szlak, którym podążysz, biegnie przez mniej znane tereny w Himalajach. Po drodze odwiedzisz takie miejscowości, jak Taksindo, Kharikhola, Paiya. Możesz spokojnie podziwiać toczące się w nich życie lokalnej ludności, obserwować pola uprawne w niedostępnych na pierwszy rzut oka miejscach. Jeżeli zatem znudziły Ci się już klasyczne wakacje, trekking w Himalajach będzie doskonała alternatywą. Warto wspomnieć, że ceny takiego pobytu są przystępne dla portfela – można je śmiało porównać z kilkudniowymi wczasami w egzotycznym kraju. Zorientowani Travel Club rzuca wyzwanie tradycyjnym wakacjom i oferuje trekking po Himalajach, czyli coś, co jak dotąd pozostawało tylko w sferze marzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: przekonasz się, że cena wyprawy jest niezwykle atrakcyjna.

select offer.id , offer.title , offer.own_access , offer.no_profit , offer.promo_deal , offer.best_deal , offer_date.price_full , offer_date.second_price , offer_date.fly , offer_date.currency , offer_date.from , offer_date.to , offer.user_id , offer.recommended_to , offer.featured_to , offer.participant_from , offer.participant_to , IF(offer.featured_to > UNIX_TIMESTAMP(), 1, 0) as featuredBool , offer.type , offer.location , offer.custom_promo_title from offer left join offer_date on offer_date.offer_id = offer.id left join offer_country on offer_country.offer_id = offer.`id` left join country on offer_country.country_id = country.id where 1 and offer.id in (select offer_id from offer_category where category_id = 96) and if(offer.on_request = 1, 1, (offer_date.from > 1600595193 or (offer.type = 2 and offer_date.to > 1600595193))) and offer.status = 1 and offer.deleted != 1 group by offer.id order by featuredBool desc, offer.on_request asc, offer_date.from asc limit 0, 20
Nepal

Trekking Dookoła Annapurny / Nepal

16 dni 6950 zł
  • 03.11.2020 - 18.11.2020
Trekking Himalaje
Zobacz szczegóły
Nepal

Everest Base Camp / Nepal

20 dni 8990 zł
  • 13.03.2021 - 01.04.2021
Trekking Himalaje
Zobacz szczegóły

Zapraszamy w Himalaje! Oferujemy trekking wśród cudownych górskich krajobrazów

Na co możesz liczyć, decydując się na trekking w Himalajach? Przede wszystkim na niezapomniane widoki, jakie oferują najwyższe góry świata. Ich surowość i niedostępność znana jest na całym świecie. Ty natomiast możesz przechadzać się obok z wykwalifikowanym przewodnikiem, podziwiając strome, ośnieżone szczyty, z jakich słyną Himalaje. Proponujemy Ci dwa tygodnie aktywnego wypoczynku. Wybierz trekking dookoła Annapurny lub obfitującą w atrakcje wycieczkę Everest Base Camp. To tutaj zobaczysz słynną bazę himalaistów oraz lodospad Ice Fall. Każdego dnia rezerwujemy od 5 do 7 godzin na trekking, a pozostały czas na odpoczynek i regenerację sił. W trakcie pieszych wycieczek zobaczysz cuda natury, jak na przykład las rododendronów na 3500 m n.p.m. czy odwiedzisz miejscowości Khumjung i Khunde. Tam mieści się słynna piekarnia, a także szkoła fundacji Himalayan Trust. W Zorientowani Travel Club dbamy o wygodę naszych Klientów, dlatego podczas wyjazdu na trekking możesz liczyć na komfortowe zakwaterowanie w schroniskach górskich i hostelach. Po każdym aktywnym dniu zapewniamy wypoczynek oraz pożywną kolację. I choć treking trwa kilka godzin, krajobrazy rekompensują zmęczenie, a możliwość poznania odmiennej kultury fascynuje i zachęca do dalszego marszu. Zastanawiasz się, na jakie ceny trzeba się przygotować? Zapewniamy, że koszt wyprawy nie różni się zbytnio od tego obowiązującego w cennikach wczasów w egzotycznych krajach. Na dodatek trekking w Himalajach gwarantuje niezapomniane wrażenia – tego cena pobytu w hotelu all inclusive nie obejmuje. Zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy pewni, że trekking po Himalajach będzie dla Ciebie przeżyciem wartym zapamiętania.

© 2019 Zorientowani.pl