Lista ofert - Wycieczki na Wyspy Owcze

Malutkie wysepki na Atlantyku, porzucone gdzieś pomiędzy Islandią a Norwegią: to właśnie Wyspy Owcze. Urzekające cudnymi krajobrazami i oferujące więcej, niż na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać. Dlatego w Zorientowani Travel Club zdecydowaliśmy, że wśród naszych wypraw musi się znaleźć również wycieczka na Wyspy Owcze. To tutaj zobaczymy jedyne w swoim rodzaju, wysokie nawet na 500 metrów klify, których jedynymi mieszkańcami są dzikie zwierzęta. W programie jest także wycieczka do wioski Saksun z tajemniczymi, porośniętymi darnią domkami. Bajkowe plenery sprawiają wrażenie wprost wyjętych z filmu lub baśni. Jeżeli chcesz poczuć niepowtarzalny klimat Północy, Wyspy Owcze są dla Ciebie. Nieskażone masową turystyką, pełne krajobrazów zapierających dech w piersiach, wysepki te niezmiennie zachwycają odwiedzających. Czemu zatem nie skorzystać z okazji, jaką daje Ci Zorientowani Travel Club i nie wybrać wycieczki na Wyspy Owcze? Zwłaszcza, że cena takiej wyprawy jest niezwykle atrakcyjna. Staramy się, by koszty zawsze były przystępne dla Ciebie i przyjazne dla Twojego portfela. Zapraszamy do kontaktu z nami i do wyboru wycieczki, jaka najbardziej Ci odpowiada. Już niedługo Twoje marzenie może się spełnić!

select offer.id , offer.title , offer.own_access , offer.no_profit , offer.promo_deal , offer.best_deal , offer_date.price_full , offer_date.second_price , offer_date.fly , offer_date.currency , offer_date.from , offer_date.to , offer.user_id , offer.recommended_to , offer.featured_to , offer.participant_from , offer.participant_to , IF(offer.featured_to > UNIX_TIMESTAMP(), 1, 0) as featuredBool , offer.type , offer.location , offer.custom_promo_title from offer left join offer_date on offer_date.offer_id = offer.id left join offer_country on offer_country.offer_id = offer.`id` left join country on offer_country.country_id = country.id where 1 and offer.id in (select offer_id from offer_category where category_id = 93) and if(offer.on_request = 1, 1, (offer_date.from > 1606552877 or (offer.type = 2 and offer_date.to > 1606552877))) and offer.status = 1 and offer.deleted != 1 group by offer.id order by featuredBool desc, offer.on_request asc, offer_date.from asc limit 0, 20

Oferowana przez nas wycieczka na Wyspy Owcze spełni Twoje marzenia!

Szukasz miejsca, w którym zrobisz niesamowite zdjęcia? A może chcesz odpocząć od zgiełku kontynentu? Niezależnie od powodu, wycieczka na Wyspy Owcze to zawsze dobry pomysł. Wystarczy spojrzeć na punkt widokowy Sornfelli z piękną panoramą fiordu i okolicznych wysepek, żeby... odechciało się wracać. Decydując się na wyprawę z biurem Zorientowani Travel Club, masz niepowtarzalną szansę na poznanie nie tylko krajobrazów, ale i kultury. Zwierzęta towarzyszące nam przez całą wyprawę, kameralne miasteczka i niewielkie kościoły – to kwintesencja atmosfery, z jakiej słyną Wyspy Owcze. Nasza wycieczka będzie obejmować w szczególności spektakularne widoki, ale nie zabraknie również dobrej kawy w miejscowości Klaksvik, wciśniętej między dwa fiordy. Jeżeli zatem pragniesz zrelaksować się pośród bajkowych wręcz krajobrazów, ale nie przepadasz za upałami, wycieczka na Wyspy Owcze z pewnością przypadnie Ci do gustu. Razem z przewodnikiem będziesz zwiedzał najbardziej charakterystyczne miejsca na wyspach, a jego wiedza przybliży Ci ich historię. Poznasz ciekawostki i niesamowite fakty, które rozsławiły Wyspy Owcze w świecie. Słyną bowiem one nie tylko ze wspomnianych zwierząt, które można tam spotkać na każdym kroku, ale też z najmniej zaludnionej wyspy na świecie – mieszkają na niej dwie osoby. Farerzy, czyli ludzie zamieszkujący Wyspy Owcze, ufają sobie nawzajem. Nie znajdziesz tutaj więzienia! Trudno się zatem dziwić, że wycieczki na Wyspy Owcze z roku na rok mają więcej zwolenników. Dołącz do nich i Ty: Zorientowani Travel Club chętnie Ci w tym pomoże. Zapraszamy do kontaktu i do wybrania najlepszej opcji. Zapewniamy, że cena będzie atrakcyjna.

© 2019 Zorientowani.pl