Lista ofert - Wycieczki do Indii

Interesuje Cię wycieczka do Indii? Dobrze trafiłeś! W Zorientowani Travel Club proponujemy wyprawy o programie i tematyce idealnie dopasowanych do Twoich oczekiwań. Możesz wybrać wycieczkę wzdłuż świętego Gangesu, jogę w południowych Indiach albo wypocząć w dalekowschodni sposób. Dbamy o Twój komfort, dlatego oferujemy też możliwość dostosowania indywidualnej wycieczki. Ty decydujesz, czy chcesz zwiedzać miejsca trwale zapisane w światowej kulturze, czy zobaczyć Indie z nieco innej strony, niż zwykle. Oprócz tradycyjnego Tadż Mahal i szukania tygrysa bengalskiego mamy w zanadrzu mnóstwo innych atrakcji. Odpocznij i naładuj wewnętrzne akumulatory w słynnym Goa, zrelaksuj się podczas plażowania lub jogi. Dbamy o to, byś podczas całej wycieczki czuł się doskonale, dlatego przygotowaliśmy noclegi w wygodnych hotelach. Obok zwiedzania charakterystycznych dla Indii miejsc możesz się zrelaksować i spędzić aktywnie czas. Takich wakacji nie da się zapomnieć! Zachęcamy do wybrania oferty Zorientowani Travel Club. Zapewniamy, że cena będzie atrakcyjna – wystarczy zajrzeć do zakładki „Tanie podróżowanie”, żeby znaleźć wymarzoną wycieczkę, której koszt okaże się przyjazny dla portfela, Zamień all inclusive na bezpieczną, najpiękniejszą przygodę życia!

select offer.id , offer.title , offer.own_access , offer.no_profit , offer.promo_deal , offer.best_deal , offer_date.price_full , offer_date.second_price , offer_date.fly , offer_date.currency , offer_date.from , offer_date.to , offer.user_id , offer.recommended_to , offer.featured_to , offer.participant_from , offer.participant_to , IF(offer.featured_to > UNIX_TIMESTAMP(), 1, 0) as featuredBool , offer.type , offer.location , offer.custom_promo_title from offer left join offer_date on offer_date.offer_id = offer.id left join offer_country on offer_country.offer_id = offer.`id` left join country on offer_country.country_id = country.id where 1 and offer.id in (select offer_id from offer_category where category_id = 90) and if(offer.on_request = 1, 1, (offer_date.from > 1606443195 or (offer.type = 2 and offer_date.to > 1606443195))) and offer.status = 1 and offer.deleted != 1 group by offer.id order by featuredBool desc, offer.on_request asc, offer_date.from asc limit 0, 20
Wstrzymane
Indie

Indie - wzdłuż świętego Gangesu

14 dni 6228 zł
  • 07.03.2021 - 20.03.2021
Wycieczki do Indii
Zobacz szczegóły

Oferujemy wycieczki do Indii, które na długo pozostaną w Twojej pamięci

Jeśli jesteś głodny wrażeń i poznawania obcej kultury, wycieczka do Indii będzie dla Ciebie doskonałą propozycją na wakacje. Każdy dzień wycieczki obfituje w niezapomniane wydarzenia, takie jak wizyta w największym meczecie Indii lub w Parku Narodowym Panna. Przemieszczamy się pociągiem, autokarem, dżipami lub nawet łodziami – bezpośrednio po Gangesie! W Zorientowani Travel Club wiemy, że zwykły wypoczynek nad basenem nie jest dla Ciebie. Dlatego oferujemy Ci relaks w zupełnie innym, aktywnym stylu. Nasze wycieczki obejmują nie tylko odwiedzanie zabytków i świętych miejsc, ale też uczestnictwo w lokalnych ceremoniach. Dzięki temu możesz na własne oczy zobaczyć życie kulturalne Dalekiego Wschodu. Proponowana przez nas wycieczka do Indii to niepowtarzalna okazja, żeby zanurzyć się w tradycji rdzennych mieszkańców tego kraju. W każdym miejscu, do którego jedziemy, mamy przyjaciół wprowadzających nas w lokalne zwyczaje. Podróżujemy z poszanowaniem wierzeń i tradycji, dlatego nasze wycieczki są zupełnie bezpieczne nawet dla gości z dalekich krajów, którzy nigdy się z nimi nie zetknęli. Zatem jeżeli pragniesz poznać życie Hindusów od podszewki, nasze wycieczki z pewnością przypadną Ci do gustu. Przygotowaliśmy szczegółowe programy każdej wyprawy, tak, abyś mógł się z nimi zapoznać i zdecydować, która wycieczka jest zgodna z Twoimi wymaganiami. Aktywna wyprawa przez najbardziej znane miejsca Indii, a może relaks i joga na brzegu Oceanu Indyjskiego? U nas z pewnością znajdziesz wycieczki szyte na Twoją miarę, których cena będzie dla Ciebie przystępna. Zapraszamy do przeczytania planów wypraw i do bezpośredniego kontaktu z Zorientowani Travel Club. Czekamy na Ciebie!

© 2019 Zorientowani.pl