Oferta - Aktywnie na Kresach Wschodnich

tel: 22 299 27 52 email: biuro@zorientowani.pl

AKTYWNIE + Dla rodzin z dziećmi

Aktywnie na Kresach Wschodnich

Polska
Wyprawy
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?
Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

Dzień 1. (czwartek)

Zbiórka wieczorem na dworcu kolejowym Warszawa Wschodnia. Dojazd PKP do Parczewa (ok. 2 h). Zakwaterowanie w agroturystyce w Parczewie. Kolacja. Po posiłku gawędy partyzanckie z II wojny światowej.

Dzień 2. (piątek)

Śniadanie w agroturstyce, wycieczka rowerowa po Lasach Parczewskich – miejscu największej bitwy partyzanckiej II wojny światowej. Zwiedzanie pomników i  cmentarzy partyzanckich. Lunch. Zakończenie wycieczki po południu w agroturystyce w Ludwinie, na obrzeżach Poleskiego Parku Narodowego. Kolacja w agroturystyce.

Dzień 3. (sobota)

Spływ kajakowy/wycieczka piesza/wycieczka mieszana kajakowo-piesza po Poleskim Parku Narodowym (zależne od warunków pogodowych). Przerwa na lunch. Poznawanie pomników przyrody i ścieżek przyrodniczych Poleskiego PN. Obserwacja unikatowych bagienno-leśnych ekosystemów, ptaków, płazów i gadów (m.in. spacer ścieżką dydaktyczną „Czahary” i „Perehod” - w zależności od pogody i kondycji uczestników). Wieczorem przejazd busem (ok. 2 h) do Zwierzyńca w Roztoczańskim Parku Narodowym. Zakwaterowanie w agroturystyce. Kolacja.

Dzień 4. (niedziela)

Wycieczka piesza po Roztoczańskim Parku Narodowym. Zwiedzanie miasta-ogrodu Zwierzyńca. Lekki trekking na Bukową Górę, czyli malowniczy punkt widokowy na Środkowe Roztocze, będący równocześnie pierwszym chronionym obiektem w Ordynacji Zamojskiej. Przerwa na kąpielisko Stawy Echo. Lunch. 
Nocleg i kolacja w Zwierzyńcu (w agroturystyce lub restauracji).

Dzień 5. (poniedziałek)

Po śniadaniu przejazd lokalną linią kolejową do wpisanego na Listę światowego dziedzictwa UNESCO Zamościa (ok. 30 min). Zwiedzanie miasta i okolic na rowerach. Zobaczymy m.in. Rynek Wielki, kamienice ormiańskie, ratusz, Akademię Zamojską, bramy i obwarowania miejskie. Lunch z degustacją lokalnych, wschodnich potraw. 

Powrót pociągiem do Warszawy. Przyjazd na dworzec kolejowy Warszawa Wschodnia ok. godziny 21:00. 

Warunki

Cena zawiera

  • śniadania;
  • transport;
  • aktywności: wycieczki piesze, kajaki, zwiedzanie według programu;
  • opiekę pilota;
  • ubezpieczenie.

Cena nie zawiera

  • wyżywienia poza śniadaniami;
  • wydatków własnych. 

Zaliczka

300 PLN

Dodatkowe informacje

Realizacja programu uzależniona jest od sytuacji epidemiologicznej oraz zaleceń prawnych Rządu.


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

Zapraszamy na aktywny weekend na Kresach Wschodnich! Odkryjemy niesamowitą przyrodę i historię dwóch parków narodowych – Poleskiego i Roztoczańskiego. Będziemy przemieszczać się nie tylko pieszo, ale również na rowerach i kajakami! Odwiedzimy znajdujący się na Liście UNESCO zabytkowy Zamość oraz skosztujemy lokalnej kuchni. Odkryjmy Polskę na nowo!

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

Dodaj komentarz

© 2019 Zorientowani.pl