Oferta - Aktywnie na Kresach Wschodnich

tel: 22 299 27 52 email: biuro@zorientowani.pl

Dla rodzin z dziećmi

Aktywnie na Kresach Wschodnich

Polska
Aktywne
Polska 2020
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?
Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

Dzień 1. (czwartek)

Zbiórka wieczorem na dworcu kolejowym Warszawa Wschodnia. Dojazd PKP do Parczewa (ok. 2 h). Zakwaterowanie w agroturystyce w Parczewie. Kolacja. Po posiłku gawędy partyzanckie z II wojny światowej.

Dzień 2. (piątek)

Śniadanie w agroturstyce, wycieczka rowerowa po Lasach Parczewskich – miejscu największej bitwy partyzanckiej II wojny światowej. Zwiedzanie pomników i  cmentarzy partyzanckich. Lunch. Zakończenie wycieczki po południu w agroturystyce w Ludwinie, na obrzeżach Poleskiego Parku Narodowego. Kolacja w agroturystyce.

Dzień 3. (sobota)

Spływ kajakowy/wycieczka piesza/wycieczka mieszana kajakowo-piesza po Poleskim Parku Narodowym (zależne od warunków pogodowych). Przerwa na lunch. Poznawanie pomników przyrody i ścieżek przyrodniczych Poleskiego PN. Obserwacja unikatowych bagienno-leśnych ekosystemów, ptaków, płazów i gadów (m.in. spacer ścieżką dydaktyczną „Czahary” i „Perehod” - w zależności od pogody i kondycji uczestników). Wieczorem przejazd busem (ok. 2 h) do Zwierzyńca w Roztoczańskim Parku Narodowym. Zakwaterowanie w agroturystyce. Kolacja.

Dzień 4. (niedziela)

Wycieczka piesza po Roztoczańskim Parku Narodowym. Zwiedzanie miasta-ogrodu Zwierzyńca. Lekki trekking na Bukową Górę, czyli malowniczy punkt widokowy na Środkowe Roztocze, będący równocześnie pierwszym chronionym obiektem w Ordynacji Zamojskiej. Przerwa na kąpielisko Stawy Echo. Lunch. 
Nocleg i kolacja w Zwierzyńcu (w agroturystyce lub restauracji).

Dzień 5. (poniedziałek)

Po śniadaniu przejazd lokalną linią kolejową do wpisanego na Listę światowego dziedzictwa UNESCO Zamościa (ok. 30 min). Zwiedzanie miasta i okolic na rowerach. Zobaczymy m.in. Rynek Wielki, kamienice ormiańskie, ratusz, Akademię Zamojską, bramy i obwarowania miejskie. Lunch z degustacją lokalnych, wschodnich potraw. 

Powrót pociągiem do Warszawy. Przyjazd na dworzec kolejowy Warszawa Wschodnia ok. godziny 21:00. 

Warunki

Cena zawiera

  • śniadania;
  • transport;
  • aktywności: wycieczki piesze, kajaki, zwiedzanie według programu;
  • opiekę pilota;
  • ubezpieczenie.

Cena nie zawiera

  • wyżywienia poza śniadaniami;
  • wydatków własnych. 

Zaliczka

300 PLN

Dodatkowe informacje

Realizacja programu uzależniona jest od sytuacji epidemiologicznej oraz zaleceń prawnych Rządu.


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

Zapraszamy na aktywny weekend na Kresach Wschodnich! Odkryjemy niesamowitą przyrodę i historię dwóch parków narodowych – Poleskiego i Roztoczańskiego. Będziemy przemieszczać się nie tylko pieszo, ale również na rowerach i kajakami! Odwiedzimy znajdujący się na Liście UNESCO zabytkowy Zamość oraz skosztujemy lokalnej kuchni. Odkryjmy Polskę na nowo!

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

Dodaj komentarz

© 2019 Zorientowani.pl