Oferta - Joga w południowych Indiach

tel: 22 299 27 52 email: biuro@zorientowani.pl

AKTYWNIE

Joga w południowych Indiach

Indie
Wycieczki do Indii
Wyprawy
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?
Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

Dzień 1. Warszawa – Bombaj
Wylot z Warszawy i przelot do Bombaju z przesiadką w jednym z europejskich lub azjatyckich portów.

Dzień 2. Bombaj - Trivandrum

Przylot do Trivantrum i przejazd do hotelu nad morzem.

Dni 3 – 5. Hotel nad morzem

Czas na jogę i relaks.

Dzień 6. W drodze do Tamil Nadu

Pierwszą część dnia spędzimy nad morzem. Po południu pojedziemy na dworzec kolejowy w Trivandrum, gdzie wsiądziemy w nocny pociąg do Maduraju.

Dzień 7. Maduraj

Przejazd do hotelu, po południu zwiedzanie miasta Maduraj. Jest to jedno z największych miast Południa, będące skarbnicą sztuki sakralnej i kultury tamilskiej. Słynie z imponującej świątyni Meenakshi, jednej z największych w Indiach. Kompleks świątyń w stylu drawidyjskim jest poświęcony Meenakshi – bogini o rybich oczach, małżonce Śiwy, czczonego tu jako Sundareśwara – przystojny bóg. Znajdziemy tu także XVII-wieczny pałac Thirumalai Nayak (budynek w stylu indosaraceńskim z 1636 roku).

Dzień 8. Ghaty Zachodnie - Thekkady

W Przejazd z Maduraju do Thekkady w Ghatach Zachodnich i nocleg. Thekkady słynie z plantacji herbat i przypraw, a jego ulice przesycone są aromatem kardamonu, wanilii i pieprzu. Tu także znajduje się jeden z największych w Indiach parków narodowych - Rezerwat Periyar. Rozłożone w całej okazałości niekończące się łańcuchy wzgórz i plantacji są jednym z najpiękniejszych widoków w Indiach i dają możliwości długich wędrówek górskich.

Dzień 9. Thekkady

Cały dzień w górach. Rejs po jeziorze. Podglądanie słoni, spacer po lesie.

Dzień 10. Thekkady – Koczin

Tego dnia zjeżdżamy z powrotem w stronę morza. Po drodze odwiedzimy plantację herbaty. W Koczin zwiedzanie historycznej części miasta oraz wieczorny pokaz tańca Kathakali. Nocleg w Cherai nad morzem. Koczin to najbardziej kosmopolityczne miasto stanu Kerala, na przestrzeni stuleci wzbogacone wpływami holenderskimi, portugalskimi i brytyjskimi. Miasto położone jest częściowo na małych wysepkach. Jedna z nich - Fort Cochin słynie z m.in. Kościoła św. Franciszka – najstarszej budowla wzniesiona przez Portugalczyków na początku XVI wieku oraz sieci rybackich (zwanych chińskimi), którymi można sterować z lądu. Zobaczyć można także Miasteczko Żydowskie, gdzie znajduje się synagoga Paradresi – ślad licznej społeczności Żydów; Pałac Holenderski i targ z przyprawami.

Wieczorem będziemy świadkiem niesamowitego pokazu tańca Kathakali. Jest to tradycyjna forma tańca keralskiego, znanego  z misternie przygotowanego makijażu, symboli i znaków, niezwykłych kostiumów. Atmosfera nie do podrobienia!

Dni 11 – 13. Hotel nad morzem

Czas na jogę i relaks.

Dzień 14. Koczin - Bombaj

Pierwszą część dnia spędzimy jeszcze nad morzem, następnie przejazd na lotnisko w Koczin, lot do Bombaju i powrót do Warszawy.

Dzień 15. Warszawa

Powrót do Polski.

Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Warunki

Cena zawiera

 • przelot na trasie Polska - Indie - Polska;
 • przeloty wewnętrzne na trasie Bombaj - Trivandrum; Koczin - Bombaj;
 • noclegi w pokojach 2 osobowych (11 nocy w hotelu + 1 noc w pociągu);
 • śniadania;
 • transport lokalny autokarami, busami, SUV-ami;
 • nocny pociąg z Trivandrum do Maduraju;
 • zwiedzanie Koczin i Maduraju z lokalnymi przewodnikami;
 • rejs łodzią na jeziorze Periyar;
 • spacer z przewodnikiem po dżungli;
 • wizyta na plantacji herbaty;
 • pokaz Kalaripayattu w Koczin;
 • ubezpieczenie;
 • wpłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

 • wizy indyjskiej;
 • wstępów;
 • opłat za filmowanie i fotografowanie;
 • zwyczajowych napiwków, tragarzy, wody butelkowanej;
 • wydatków osobistych.

Zaliczka

2400 PLN
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

Zapraszamy Was na jogiczny wyjazd do południowych Indii. Przed nami dwa tygodnie praktyki jogi w cudownych, słonecznych miejscach, przeważnie nad ciepłym morzem. Nasze miejscówki to sprawdzone, ładne i czyste hotele przy samej plaży. Oprócz praktyki jogi i relaksu zaplanowaliśmy jeszcze kilka atrakcji. W czasie wyjazdu wybierzemy się do jednego z największych miast południowych Indii – Maduraj, z kompleksem świątyń. Zobaczymy także niesamowite górskie krajobrazy Thekkady, słynącego z plantacji herbat i przypraw. Wreszcie odwiedzimy niezwykłe miasto Kochin, będące mieszanką wpływów holenderskich, portugalskich i brytyjskich.

UWAGA - do 5.12.2019 zaliczka 200 zł taniej: 2200 PLN

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

Dodaj komentarz

© 2019 Zorientowani.pl