Oferta - Chillout w zielonych Indiach

tel: 22 299 27 52 email: biuro@zorientowani.pl

Chillout w zielonych Indiach

Indie
Wyprawy
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?
Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

Dzień 1. Warszawa – Bombaj

Wylatujemy z lotniska Okęcie w Warszawie i lecimy w kierunku Indii z przesiadką w jednym z europejskich lub bliskowschodnich portów. W nocy przylatujemy do Bombaju. Po odbiorze bagażu transfer do hotelu.

Dzień 2. Bombaj

Po śniadaniu mamy czas na zwiedzenie Bombaju. To drugie co do wielkości miasto Indii i stolica biznesowa całego subkontynentu. Miasto, które rozwija się niezwykle dynamicznie, co widać na każdym kroku. Jednocześnie miasto ogromnych kontrastów. Bombaj jest miastem nowym jak na Indie, założonym w czasach kolonialnych przez brytyjską Kompanię Wschodnioindyjską. Dlatego jego zwiedzanie zaczniemy od kolonialnych, neogotyckich budowli, które dopiero co zostały wpisane na listę UNESCO. Następnie wsiądziemy na łódź, która zawiezie nas do niezwykłych grot Elephanty, gdzie wyrzeźbione w litej skale znajdują się piękne płaskorzeźby z V i VI wieku n.e. - wpisane na listę Unesco.

Wieczorem przejedziemy ponownie na lotnisko by wsiąść do samolotu na Goa. Po krótkim locie autobusem udamy się do urokliwej miejscowości Agonda.

Dni 3-6.  Goa

Czas na relaks, jogę, piasek i kąpiele w morzu. Trzeciego dnia zrobimy sobie kolację powitalną na dobry początek naszej przygody z Indiami. Piątego dnia udamy się na wycieczkę do Starego Goa, gdzie zobaczymy pozostałości wielkiego miasta, dawnej kolonialnej stolicy portugalskich Indii. Odwiedzimy m.in. bazylikę Bon Jesus, w której znajduje się grób Franciszka Ksawerego, jednego z dwóch indyjskich świętych. Pojedziemy również w głąb Goa by podziwiać piękne wodospady, jak również odwiedzić plantację przypraw.

Dzień 7.  Goa – Hampi

Pierwszą część dnia spędzimy jeszcze w Goa. Później wyruszymy na wschód w kierunku Hampi, przekraczając po drodze Ghaty Zachodnie i wkraczając do stanu Karnataka.

Dzień 8.  Hampi

Nad ranem dotrzemy do miasteczka Hampi, malowniczo położonego na płaskowyżu nad rzeką Tungabhadra. Przez kilka stuleci Hampi było stolicą potężnego państwa Widżajanagar obejmującego terytorium całych południowych Indii. W XVI wieku, kiedy to nastąpił jego zmierzch, było to prawdopodobnie największe miasto na świecie. Na rowerach przejedziemy się po terenie dawnej stolicy, po drodze zahaczając o pola i okoliczne wioski. Zobaczymy też świątynię Wirupakszy poświęconą Śiwie, przespacerujemy się wzdłuż brzegów rzeki Tungabhadry oraz po bazarze.

Dzień 9.  Hampi – Gokarna

Cały dzień mamy na spokojną eksplorację Hampi, wieczorem zaś wsiądziemy do naszego busa, który powiezie nas z powrotem ku Wybrzeżu Malabarskiemu i Morzu Arabskiemu, do położonej bardziej na południe miejscowości Gokarna. Gokarna nie jest tak popularna jak Goa, jako że rozwinęła się turystycznie dopiero w ostatnich latach, jednak nie ustępuje Goa w swym pięknie.

Dni 10 – 13.  Gokarna

Ponownie czas na relaks, jogę, piasek i morskie kąpiele.

Dzień 14.  Gokarna – Goa – Bombaj

Tego dnia będziemy żegnać się z Indiami. Najpierw autobusem pojedziemy w kierunku Goa, gdzie wsiądziemy w samolot do Bombaju. W stolicy Maharasztry zmienimy terminal oraz samolot i polecimy za zachód, do Polski, z przesiadką w jednym z bliskowschodnich lub europejskich portów. 

Dzień 15.  Warszawa

Przylot na lotnisko Okęcie w Warszawie.

Warunki

Cena zawiera

 • przeloty na trasie Warszawa - Bombaj - Warszawa;
 • przeloty wewnętrzne na trasie Bombaj – Goa – Bombaj;
 • zakwaterowanie w hotelach, chatkach turystycznych, domach gościnnych, w pokojach 2 os.;
 • powitalna kolacja na Goa;
 • śniadania;
 • transfer w dwie strony na lotnisko w Bombaju;
 • przejazd klimatyzowanych autobusem na trasie Goa – Hampi, Hampi – Gokarna;
 • transfer autobusem z lotniska w Goa do Agondy oraz z Gokarny na lotnisko w Goa;
 • wycieczkę łodzią do grot Elephanta w Bombaju;
 • półdniową wycieczkę na Goa;
 • miejscowych przewodników w Bombaju, Goa i Hampi;
 • wycieczkę rowerową w Hampi;
 • opiekę polskiego pilota;
 • ubezpieczenie;
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

 • wyżywienia poza śniadaniami i jedną kolacją;
 • wizy indyjskiej (pomoc w wyrobieniu);
 • napiwków.

Zaliczka

2000 PLN
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

Zapraszamy Was na cudowny wyjazd do Indii. Przed nami cudowne dwa tygodnie pobytu w słonecznych miejscach, przeważnie nad ciepłym morzem. Nasze miejscówki to sprawdzone, ładne i czyste hotele przy samej plaży.  Będziemy spali w dwuosobowych, przestronnych i ślicznych chatkach, skąd będzie tylko kilka kroków do miejsca naszej praktyki, morza i posiłków. Oprócz relaksu zaplanowaliśmy sporo atrakcji. W czasie wyjazdu zobaczymy drugie co do wielkości miasto Indii – kosmopolityczny Bombaj, jak również kolonialną część Goa oraz jej przyrodnicze sekrety. Pojedziemy do niezwykłego, kameralnego Hampi, które łączy w sobie tajemniczą historię, południowy luz oraz wspaniałe krajobrazy. Wybierzemy się też do przeuroczego pielgrzymkowego miasteczka - Gokarny z pięknymi, tajemniczymi świątyniami, wąskimi uliczkami i... cudownymi plażami. Zapraszamy!

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

Dodaj komentarz

© 2019 Zorientowani.pl