Oferta - Indonezja z plecakiem (Jawa, Bali, Gili)

tel: 22 266 04 03 email: biuro@zorientowani.pl

Indonezja z plecakiem (Jawa, Bali, Gili)

16 dni 7741 zł
 • 22.10.2017 - 06.11.2017
Objazdowe
Tramping
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?

Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

PLAN WYJAZDU

 

Dzień 1

Spotkanie na lotnisku Okęcie w Warszawie 2 godziny przed odlotem (dla osób, które wybiorą zalecany przez Biuro bilet lotniczy). Wylot do Dżakarty – z 1 lub 2 przesiadkami (w zależności od wybranego lotu).

 

Dzień 2

Przylot do Dżakarty. Transfer do hotelu, zakwaterowanie i czas na odpoczynek po podróży.

 

Dzień 3

Transfer na lotnisko i przelot do Yogyakarty (wyspa Jawa). Miasto jest kulturalną stolicą kraju – słynie z batiku i oryginalnego rękodzieła. Po południu wybierzemy się na spacer po mieście słynną ulicą Malioboro, odwiedzimy też ptasi targ oraz hinduską świątynię Prambanan (lista UNESCO), w której będziemy podziwiać zachód słońca.

 

Dzień 4

Wizyta w najpiękniejszym kompleksie świątynnym w tej części świata – świątyni Borobudur (lista UNESCO). Czas na wyciszenie i spacer pośród majestatycznych, kamiennych kopuł kryjących dziesiątki figur Buddy.
Wieczorem czas na zakupy na lokalnym targu.

 

Dzień 5

Całodzienny przejazd autobusem  w okolice czynnego wulkanu Bromo. Wulkan leży w kalderze Tengger o średnicy 16km, a jego wysokość ponad powierzchnię kaldery to 133m. Czas na krótki odpoczynek w nocy.

 

Dzień 6

Nocny przejazd jeepami na punkt widokowy na wschód słońca nad wulkanami Bromo, Batok oraz Semeru. Przed nami rozciągnie się nieziemski widok na pobliskie wulkany. Po wschodzie słońca przejazd jeepami pod wulkan i możliwość wejścia na szczyt (lub wjechania na koniku) i zajrzenia do dymiącego krateru.

Powrót do hotelu, śniadanie i transfer busem do Surabai, skąd polecimy na wyspę Bali! Po przylocie transfer do hotelu i czas na odpoczynek po podróży.

 

Dzień 7

Dzień wolny na plaży. Chętni będą mogli wziąć udział w lekcji surfingu z instruktorem (opcja fakultatywna) lub po prostu odpoczywać w cieniu palm zażywając orzeźwiających kąpieli w morzu.

 

Dzień 8

Całodniowy relaks na jednej z piękniejszych prywatnych plaż na południu Bali. Okazja do kąpieli w krystalicznie czystej wodzie lub eksploracji okolicy kajakiem.

 

Dzień 9

Dzisiaj opuścimy nadmorskie klimaty i przeniesiemy się w głąb wyspy – do urokliwego miasteczka Ubud, położonego pośród tarasów ryżowych. Po przyjeździe wybierzemy się na spacer po okolicy m.in. do tropikalnej dżungli pełnej rozbrykanych małp, pałacu i na lokalny targ. Wieczorem obejrzymy pokaz balijskiego tańca w jednej ze świątyń.

 

Dzień 10

Wycieczka po okolicy: wizyta na zapierających dech w piersiach tarasach ryżowych w okolicach Ubud. Okazja do zobaczenia 2 pięknych świątyń – Pura Tirta Empul oraz Pura Besakih – zwanej Matką Świątyń. Podziwianie widoku na wulkan Kintamani i jezioro Batur. Wizyta na plantacji kawy Kopi Luwak (degustacja 5 USD).

 

Dzień 11

Poznawanie Bali podczas całodziennej wycieczki. Wizyta w Pałacu Królów – Kerta Gosa, Świątyni w jaskini nietoperzy – Pura Goa Lawah oraz w Ogrodzie Wodnym w Ujung i Tirta Gangga.

 

Dzień 12

Przeprawa na wyspę Gili Trawangan. Czas na relaks na plaży lub samodzielną eksplorację okolicy lub dwóch sąsiednich wysp – Gili Air oraz Gili Meno, wokół których znajdują się przepiękne rafy koralowe.

 

Dzień 13

Całodniowa wycieczka na sąsiednie wyspy wizyta na plażach Gili Air oraz Gili Meno, nurki z rurką i maską oraz możliwość podziwiania podwodnego świata – kolorowych rybek, ogromnych żółwi morskich oraz mant.

 

Dzień 14

Dzień wolny na relaks lub samodzielną eksplorację okolicy.

 

Dzień 15

Przeprawa promem na wyspę Lombok i przejazd na lotnisko. Lot do Dżakarty i wieczorny lub nocny wylot do Polski z 1 lub 2 przesiadkami (w zależności od wybranego lotu).

 

Dzień 16

Przylot do Polski. Zakończenie naszej pięknej przygody.

 

 

 

Warunki

Składowe ceny

22.10.2017 - 06.11.2017: 2700 PLN + 650 USD + bilet lotniczy ok 2700 PLN

Cena zawiera

 

 • zakwaterowanie w Dżakarcie, Yogyakarcie i Kucie w hotelach o standardzie 2/3*** (pokoje dwuosobowe z łazienkami i klimatyzacją) – łącznie 6 dób hotelowych (dla osób zgłaszających się pojedynczo – zakwaterowanie z innym uczestnikiem wyjazdu bez dopłat)
 • zakwaterowanie w Ubud w hotelu o standardzie 2** urządzonym w balijskim stylu (pokoje dwuosobowe z łazienkami i klimatyzacją) – łącznie 3 doby hotelowe
 • zakwaterowanie pod wulkanem Bromo w hotelu klasy turystycznej (pokoje 2-4 osobowe z łazienkami) – łącznie 1 noc
 • zakwaterowanie na wyspie Gili Trawangan w hotelu 2** (pokoje dwuosobowe z łazienkami i klimatyzacją) lub w bungalowach (domki z łazienkami i wiatrakiem) – łącznie 3 noce
 • częściowe wyżywienie: 9 x śniadanie w dniach 3-11
 • wszystkie wymienione w planie transfery: minivany, lokalne autobusy, jeepy, motorówki, łodzie, riksze
 • udział we wszystkich wymienionych w planie wycieczkach
 • bilety wstępu do atrakcji wymienionych w planie
 • opiekę polskojęzycznego pilota
 • ubezpieczenie podróżne KL i NNW (KL 40.000 euro, KR 6.000 euro, NNW 15.000 PLN, BP 1.000 PLN)


 

Cena nie zawiera

 

 • przelotu na trasie Warszawa – Dżakarta – Warszawa (ceny w granicach 2.400 – 3.200 PLN) – biuro pośredniczy w zakupie lotu
 • lotów wewnętrznych na trasach: Dżakarta – Yoyakarta, Surabaya – Bali, Lombok – Dżakarta (cena łączna w granicach 500 – 700 PLN) – biuro pośredniczy w zakupie lotu
 • wycieczek dodatkowych niezawartych w planie, wydatków osobistych
 • lekcji surfingu z instruktorem (ok 15 USD)
 • wyżywienia – poza wymienionym powyżej (min 200 USD na cały wyjazd)
 • dopłaty do pokoju 1-os. – zakwaterowanie z innym uczestnikiem wyjazdu bez dopłaty (zalecane) – nie przejmuj się jeśli nie masz pary, większość uczestników naszych wyjazdów to samotni podróżnicy!


 

Zaliczka

1000 PLN

Dodatkowe informacje

 

 

INFORMACJE DODATKOWE:

Istnieje możliwość rozszerzenia ubezpieczenia do kwoty KL 60.000 euro (dopłata 39 PLN), dokupienia ubezpieczenia od chorób przewlekłych (dopłata 299 PLN lub 349 PLN w przypadku podwyższonego KL) oraz wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (3% wartości wycieczki), rezygnacja z powodu choroby przewlekłej (8% wartości wycieczki)
Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy licząc od daty powrotu i posiadać przynajmniej 2 puste strony
Obywatele Polski nie potrzebują wizy do Indonezji
W Indonezji nie ma żadnych obowiązkowych szczepień – polecamy jednak zapoznać się z listą szczepień zalecanych: www.discoverasia.com.pl/zdrowie/
Jest to wyprawa trampingowa, dlatego należy liczyć się z możliwymi niedogodnościami w podróży; kolejność odwiedzanych atrakcji może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych.

 

GRUPA:

7-12 osób + pilot
 

 

 

 


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

 

Udaj się w niesamowitą podróż po najpiękniejszych indonezyjskich wyspach. Odkryj wspaniałe świątynie i podziwiaj wschód słońca nad wulkanem. Odwiedź tarasy ryżowe w Ubud i zanurkuj w poszukiwaniu żółwi morskich na wyspach Gili!

 

 

Najważniejsze punkty programu:

artystyczna stolica Indonezji – Yogyakarta, świątynie Prambanan i Borobudur, wejście na wulkan Bromo, pokaz balijskich tańców, surfing na najbardziej znanej plaży świata w Kucie, balijskie świątynie, pałace wodne, tropikalna dżungla, tarasy ryżowe, rajskie wyspy Gili, pływanie z żółwiami morskimi, nurkowanie z rurką i maską

 

 

 

 

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

* Podana cena jest ceną orientacyjną. Szczegółowe składniki ceny są umieszczone w warunkach oferty. Cena orientacyjna jest zależna od kursu waluty (średni kurs NBP) i/lub ceny biletu lotniczego.

Dodaj komentarz

© 2015 Zorientowani.pl