Oferta - Filipiny - w poszukiwaniu raju

tel: 22 266 04 03 email: biuro@zorientowani.pl

Filipiny - w poszukiwaniu raju

14 dni 8399 zł
 • 17.02.2018 - 02.03.2018
Tramping
Objazdowe
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?

Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

 

PLAN WYJAZDU

 

DZIEŃ 1

Spotkanie z pilotem na lotnisku Okęcie w Warszawie 2 godziny przed odlotem. Wylot do Manili – z 1 lub 2 przesiadkami w portach lotniczych w Europie i/lub Azji.

 

DZIEŃ 2

Przylot do Manili. Zakwaterowanie w hotelu i czas na odpoczynek po podróży.

 

DZIEŃ 3

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko i przelot na wyspę Bohol. Zakwaterowanie w hotelu w rejonie Panglao. Czas na relaks na białym piasku pod palmami i kąpiele w błękitnej wodzie. Widoki naokoło będą iście rajskie, na plaży na pewno napotkacie egzotyczne muszle i kolorowe rozgwiazdy!

 

DZIEŃ 4

Całodniowe zwiedzanie wyspy. Okazja do podziwiania pięknych widoków na plantacje palm kokosowych. Odwiedzimy m.in. park ochrony maleńkich stworków z wielkimi oczami – tarsierów (wyraków) oraz sanktuarium motyli. Następnie wejdziemy na punkt widokowy na słynne Czekoladowe Wzgórza, aby podziwiać panoramę na setki wzgórz o wysokości od 40 do 120 metrów. Czekoladowe Wzgórza to wizytówka nie tylko wyspy, ale całych Filipin. Po południu wybierzemy się na rejs po rzece Loboc, podczas którego będzie serwowany lunch na promie. Po południu powrót do hotelu i czas wolny na plaży.

 

DZIEŃ 5

Pobudka wczesnym rankiem i początek morskiej wycieczki. Wsiądziemy na typowo filipińską łódź i wybierzemy się w podróż na rajską wysepkę Balicasag. Rafa naokoło wyspy uważana jest za jedno z najpiękniejszych miejsc do nurkowania oraz snurkowania z rurką i maską w tej okolicy. Spotkamy na pewno setki kolorowych rybek i będziemy mieć dużą szansę na spotkanie żółwia morskiego! Być może uda nam się również zaobserwować delfiny! Po południu powrót do hotelu.

 

DZIEŃ 6

Dzień wolny na plaży. Chętni będą mogli wybrać się na dodatkowe wycieczki. Polecamy m.in. wycieczkę na obserwację rekinów wielorybich lub do “małpiego gaju” pełnego lin i tras w koronach drzew.

 

DZIEŃ 7

Opuszczamy piękną wyspę Panglao i ruszamy w kierunku rajskiego Palwanu! Przeprawa promem na wyspę Cebu i przelot do miejscowości Puerto Princesa. Czas na wieczorny spacer po okolicy.

 

DZIEŃ 8

Czas na tzw. island hopping, czyli „skakanie” z wyspy na wyspę tradycyjną filipińską łodzią. Przed nami piękne widoki, bajeczne plaże, palmy i piękne rafy koralowe!

 

DZIEŃ 9

Przejazd busem na północ wyspy Palwan – do El Nido.

El Nido jest małym, nadmorskim miasteczkiem w północnej części dziewiczej wyspy Palawan. Każdego roku miasteczko przyciąga turystów z całego świata dając im dostęp do przepięknego archipelagu wysp Bacuit. Każdego dnia podróżni mają szansę dołączyć do jednej ze zorganizowanych wycieczek i wyruszyć w świat niezwykłych, białych plaż na bezludnych wyspach, błękitnych lagun i kolorowego świata podwodnego.  Pływanie i nurkowanie z rurką i maską w ciepłych wodach zatoki Bacuit pozostawia niezapomniane wrażenia. Plaże otoczone są zwykle niesamowitymi krasowymi klifami, które tworzą niezliczoną ilość malowniczych zatoczek. Podczas każdej z wycieczek, załoga łodzi przygotowuje lunch ze świeżych owoców morza, ryb, warzyw i soczystych, świeżych owoców, którym można delektować się na plaży w cieniu palm. Istnieje również możliwość wynajęcia łodzi lub kajaka tylko dla siebie i leniwego relaksu pośród wybranych przez siebie wysp i zatoczek.

Bezsprzecznie uważamy, że jest to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie!

 

DZIEŃ 10

El Nido to brama do archipelagu Wysp Bacuit. W większości są to wyspy bezludne z rajskimi plażami, palmami i płytkimi lagunami, które czekają, aż je odkryjemy! Dzisiejszy dzień spędzimy na pobliskiej plaży delektując się pięknymi widokami.

 

DZIEŃ 11-12

Czas na dwa dni island hoppingu! Przed nami odkrywanie tajemniczych, ukrytych między skałami zatoczek i bezludnych plaż. Pocztówkowe widoki, bajkowe laguny i przejrzysta woda… to wszystko sprawi, że poczujesz się jak w raju!

 

DZIEŃ 13

Powoli kończy się nasza rajska przygoda. Przejazd do Puerto Princesa, lot do Manili i zakwaterowanie w hotelu w pobliżu lotniska.

 

DZIEŃ 14

Wylot do Polski. Lot z 1 lub 2 przesiadkami. Możliwy przylot dnia następnego.

 

 

Warunki

Składowe ceny

17.02.2018 - 02.03.2018: 3800 PLN + 450 USD + bilet lotniczy ok 3000 PLN

Cena zawiera

 

 • zakwaterowanie w hotelach/hostelach lub bungalowach o standardzie turystycznym (pokoje dwuosobowe z łazienkami i klimatyzacją lub wiatrakiem) – łącznie 13 nocy w Manili, na wyspie Bohol, w Puerto Princesa i El Nido
 • częściowe wyżywienie: 10 x śniadanie w dniach 4-13, 4 x lunch w dniach 4, 8, 11-12
 • wszystkie wymienione w planie transfery: taksówki, minibusy, łodzie, promy
 • udział we wszystkich wymienionych w planie wycieczkach
 • bilety wstępu do atrakcji wymienionych w planie
 • opiekę polskiego pilota
 • opłaty wylotowe i środowiskowe
 • ubezpieczenie podróżne KL i NNW (KL 40.000 euro, KR 6.000 euro, NNW 15.000 PLN, BP 1.000 PLN)

 

 

Cena nie zawiera

 

 • przelotu na trasie Warszawa – Manila – Warszawa (ceny w granicach 2.800 – 3.500 PLN)
 • przelotów wewnętrznych między wyspami na Filipinach: Manila – Bohol, Cebu – Puerto Princesa, Puerto Princessa – Manila (cena łącza ok 600-900 PLN) – biuro pośredniczy w zakupie wszystkich lotów
 • wycieczek dodatkowych niezawartych w planie, wydatków osobistych
 • wyżywienia – poza wymienionym powyżej (ok 170 USD na cały wyjazd, posiłki aranżuje pilot)
 • dopłaty do pokoju 1-os. – zakwaterowanie z innym uczestnikiem wyjazdu bez dopłaty (zalecane) – nie przejmuj się jeśli nie masz pary, większość uczestników naszych wyjazdów to samotni podróżnicy!

 

 

 

 

Zaliczka

1000 PLN

Dodatkowe informacje

 

 

INFORMACJE DODATKOWE:

 • Istnieje możliwość rozszerzenia ubezpieczenia do kwoty KL 60.000 euro (dopłata 39 PLN), dokupienia ubezpieczenia od chorób przewlekłych (dopłata 299 PLN lub 349 PLN w przypadku podwyższonego KL) oraz wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (3% wartości wycieczki), rezygnacja z powodu choroby przewlekłej (8% wartości wycieczki)
 • Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy licząc od daty powrotu i posiadać przynajmniej 2 puste strony
 • Obywatele Polski nie potrzebują wizy przy wjeździe na Filipiny
 • Na Filipinach nie ma obowiązkowych szczepień – polecamy jednak zapoznać się z listą szczepień zalecanych: www.discoverasia.com.pl/zdrowie/
 • Jest to wyprawa trampingowa, dlatego należy liczyć się z możliwymi niedogodnościami w podróży czy opóźnieniem transportów; kolejność odwiedzanych atrakcji może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych

 

 

GRUPA:

 • 7 - 12 osób + pilot

 

 

 

 

 


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

 

Wyrusz w podróż swojego życia i poznaj najpiękniejsze plaże na Filipinach! Sprawdź, czym jest prawdziwy island hopping – odkrywaj kolejne bezludne wyspy i bajkowe laguny. Podziwiaj rafy koralowe, pływaj z żółwiami morskimi lub obserwuj delfiny na pełnym morzu. Korzystaj ze słońca i znajdź swój kawałek raju!

 

 

Najważniejsze punkty programu:
Czekoladowe Wzgórza, park tarsierów, wycieczki na island hopping, obserwacja delfinów, rafy koralowe, relaks pod palmami na bezludnych wyspach.

 

 

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

* Podana cena jest ceną orientacyjną. Szczegółowe składniki ceny są umieszczone w warunkach oferty. Cena orientacyjna jest zależna od kursu waluty (średni kurs NBP) i/lub ceny biletu lotniczego.

Dodaj komentarz

© 2015 Zorientowani.pl