Oferta - Smaki i smaczki Gruzji

tel: 22 266 04 03 email: biuro@zorientowani.pl

Smaki i smaczki Gruzji

8 dni 3600 zł
  • 15.08.2020 - 22.08.2020
    • 15.08.2020 - 22.08.20203600zł
    • 13.09.2020 - 20.09.20203600zł
Wyprawy
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?
Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

Dzień 1.

Spotkanie na lotnisku, odprawa celno – paszportowa, wylot do Gruzji. Przylot na lotnisko, spotkanie z lokalnym przewodnikiem,
transfer do hotelu, zakwaterowanie
i nocleg.

Dzień 2.

Śniadanie, wyjazd na zwiedzanie stolicy Gruzji – Tbilisi. Spacer uliczkami starego miasta, zwiedzanie cerkwi m.in. Metechi (najstarszej cerkwi z VI wieku). Następnie przejazd kolejką do Twierdzy Narikala zlokalizowanej nad miastem . Dalsze zwiedzanie miasta.
Na powitanie wiecz
ór gruziński - supra ze słynnymi toastami, muzyką i tańcami narodowymi. Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 3.

Tego dnia pojedziemy w długą drogę (Gruzińską Drogą Wojenną), prosto w dzicz – w Kaukaz, tam gdzie stoją niezwykłe kamienne wieże, roztaczają się przepiękne widoki i rodzą się wojny. Po drodze zwiedzamy Twierdzę Ananuri, zobaczymy także sztuczny zbiornik Żinwali. Dalej Przełęcz Krzyżowa (2347 m n.p.m.), zimowy kurort Guduari. Docieramy do Kazbegi (Stepancminda), otoczonej majestatycznymi szczytami z widokiem na Kazbek (5047 m n.p.m.). Spacerem udamy się pod monastyr na górze Gergeti. Po powrocie do hotelu obiadokolacja i nocleg w Stepancminda lub w Guduari.

Dzień 4.

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu i przejazd w kierunku Tbilisi. Po drodze zwiedzanie: Mcchety – pierwszej stolicy Gruzji, absolutne centrum religijne Gruzji, Monastyr Dżwari z VI wieku oraz Katedrę Sweticchoweli z XI wieku (według legendy pochowana jest tu Szata Chrystusa). Miasto z jego zabytkami wpisane jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Przejazd w kierunku Gori i zwiedzanie Upliscyche – kamiennego miasto powstałego na przełomie II i I tysiąclecia p.n.e.. Zahaczymy także o miasto urodzenia Stalina – Gori. Przejazd do Kutaisi na obiadokolację i nocleg.

Dzień 5.

Po śniadaniu Gordi – zwiedzimy Kanion Okatse oraz Wodospad Kinchkha. Dalej przejazd do Tskaltubo i zwiedzanie Jaskinii Prometeusza. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6.

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd do Kutaisi – drugiego największego miasta Gruzji. Zwiedzanie Katedry Bagrati, która jest najcenniejszym zabytkiem sakralnym miasta, wpisanym na listę UNESCO. Następnie przyjazd do hotelu nad Morzem Czarnym, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 7.

Śniadanie, dla chętnych - całodniowe plażowanie. Dla wolących aktywnie wypocząć - przejazd i zwiedzanie Ogrodów Botanicznych
w Batumi
. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 8.

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, następnie zwiedzanie Batumi, w tym spacer promenadą oraz zabytkowe centrum miasta.

Dzień 9.

Przejazd w kierunku lotniska. W trasie obiad w lokalnej restauracji. Odprawa celno – paszportowa, wylot do Polski.

Warunki

Składowe ceny

15.08.2020 - 22.08.2020: 3600 PLN wylot z Wrocławia
13.09.2020 - 20.09.2020: 3600 PLN wylot z Warszawy

Cena zawiera

– przelot Polska – Gruzja – Polska (bagaż podręczny);

– noclegi w pokojach 2 os. w hotelach 2 i 3* według programu;

– śniadania i kolacje;

– wszystkie przejazdy na miejscu;

– smaki Gruzji;

– wycieczki na miejscu i wstępy;

- polskojęzyczni przewodnicy lokalni w Gruzji;

- ubezpieczenie.

Cena nie zawiera

- wydatków osobistych. 


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

Dodaj komentarz

© 2019 Zorientowani.pl