Oferta - Kuba w Rytmie Salsy

tel: 22 266 04 03 email: biuro@zorientowani.pl

Kuba w Rytmie Salsy

15 dni 10055 zł
 • 09.02.2018 - 23.02.2018
Kursy i szkolenia
Objazdowe
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?

Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

1 dzień WYLOT
Wylot z Europy Przylot do Hawany. Pierwsze kroki po Hawanie i pierwsze zetknięcie się z salsą w jednym z klubów stolicy.

2 dzień HAWANA
Odkrywanie uroków tzw. Starej Hawany - magia architektury kolonialnej wokół Plaza Vieja, Plaza de San Francisco, Plaza de Armas, Plaza de Catedral. Zwiedzimy pałac hiszpańskich wicekróli - Parque Central z Kapitolem i Teatrem Garcia Lorca. Wizyta w Muzeum Rumu Havana Club, spacer szlakiem Hemingwaya i obowiązkowy drink na tarasie hotelu Ambos Mundos, gdzie pisarz długo mieszkał oraz w barze Floridita lub Bodeguita del Medio. Wybierzemy się także na Plac Rewolucji. Wieczorem spacer po uliczkach starego miasta i drink przy dźwiękach kubańskiej muzyki. Dla chętnych pierwsza lekcja tańca w renomowanej szkole tańca w centrum Hawany (Koszt około 15CUC).


3 dzień VINALES
Całodzienna wycieczka do Vinales. Wizyta w jednej z tutejszych jaskiń, w której ukrywali się zbiegli niewolnicy. Krótki rejs podziemną rzeką w Cueva Indios. Spacer po dolinie upraw tytoniu i oglądanie plantacji. Powrót do Hawany na nocleg.

4 dzień HAWANA
Kolejny dzień przeznaczony na poznanie uroków Hawany: wizyta w fabryce cygar. Wieczorem dla chętnych Tropicana Club (ok. 90 USD) lub Salsa Show (ok 30 USD).

5 dzień PÓŁWYSEP ZAPATA, CIENFUEGOS
Wycieczka na Półwysep Zapata. Zwiedzanie hodowli krokodyli. Po południu relaks na pięknej plaży Caleta Buena. Następnie przejazd do Cienfuegos na nocleg. Cienfuegos to miasto, z którego pochodził jeden z najwybitniejszych twórców muzyki son, Benny More - to m.in. od jego wykrzyknika \\\\\\\"Hola Salsa!\\\\\\\" pochodzi dzisiejsza nazwa muzyki afro-kubańskiej.

6 dzień EL NICHO, TRINIDAD
Rano pobyt w delfinarium - kąpiele z delfinami! Po południu przejazd do El Nicho, dla chętnych kąpiele w wodospadach. Wieczorem przyjazd do Trinidadu - miasta skansenu na nocleg.

7 dzień TRINIDAD SZKOŁA TAŃCA (1 dzień-kurs tańca)
Zwiedzanie Trinidadu. Na dobry początek tradycyjny drink La Canchanchara i spotkanie z instruktorami szkoły tańca w sprawdzonej przez uczestników wyprawy Kiribati Club - kurs twa 1 1/2 h. Po południu chętni mogą podjechać na plażę lub powłóczyć się po miasteczku. Wieczorne wspólne wyjście do Casa de La Musica i próba swoich sił na parkiecie.
Dodatkowo istnieje możliwość nauki języka hiszpańskiego ( 1 lekcja ok. 5-10 USD)

8 dzień TRINIDAD SZKOŁA TAŃCA (2 dzień-kurs tańca)
Rano dla chętnych wyjazd w góry Sierra de Escambray i lekki trekking (ok. 30 euro) po porastającym je podzwrotnikowym lesie z kąpielą pod wodospadem lub wycieczka konna (ok. 30 euro) do źródełka na kąpiel i posiłek w domu wiejskim u guajiro. Nocleg w Trynidadzie. Wieczorem lekcja salsy ( 1 1/2 h).
Dodatkowo istnieje możliwość nauki języka hiszpańskiego (1 lekcja ok. 5-10 USD)

9 dzień TRINIDAD SZKOŁA TAŃCA (3 dzień-kurs tańca)

Codzienne zajęcia w szkole salsy. Wieczorem Wspólne wyjście z instruktorami do Casa de La Trova. Dodatkowo istnieje możliwość nauki języka hiszpańskiego ( 1 lekcja ok. 5-10 USD)

10 dzień TRINIDAD SZKOŁA TAŃCA (4 dzień-kurs tańca)
Codzienne zajęcia w szkole salsy. Dodatkowo istnieje możliwość nauki języka hiszpańskiego ( 1 lekcja ok. 5-10 USD)

11 dzień TRINIDAD (5 dzień-kurs tańca)
Codzienne zajęcia w szkole salsy Dla chętnych wizyta u Babalawo (Na Kubie jest obecny afroamerykański kult pochodzenia karaibskiego o nazwie \\\\\\\"Santeria\\\\\\\". Jest ona jednak zewnętrzna, a sami wyznawcy nazywają ten kult \\\\\\\"Regla del Ocha\\\\\\\") Możliwość rozmowy z Babalawo, który wróży ze specjalnych muszelek kauri.( koszt ok. 10 USD)
Dodatkowo istnieje możliwość nauki języka hiszpańskiego ( 1 lekcja ok. 5-10 USD)

12 dzień TRINIDAD (6 dzień-kurs tańca)
Codzienne zajęcia w szkole salsy. Dodatkowo istnieje możliwość nauki języka hiszpańskiego ( 1 lekcja ok. 5-10 USD) Pożegnanie z instruktorami Wspólne wyjście do Casa de La Musica.

13 dzień PRZEJAZD DO VARADERO
Przejazd do Varadero. Po drodze zwiedzanie mauzoleum Che Guevary W Santa Clara. Zakwaterowanie w hotelu 4* w opcji all inlcusive przy samej plaży

14 -15 dzień VARADERO
Pobyt w Varadero najbardziej znanego z kubańskich kurortów.

16 dzień WYLOT
Transfer na lotnisko i wylot do kraju


17 dzień PRZYLOT
Przylot do kraju

Warunki

Składowe ceny

09.02.2018 - 23.02.2018: 7490 PLN + 610 EUR

Cena zawiera

 • przeloty międzykontynentalne na trasie: Warszawa - Havana, Havana - Warszawa,
 • ubezpieczenie Signal Iduna - KL 30000 EUR, NNW 15000 PLN, BP 1000 PLN,
 • opiekę pilota Kiribati Club,
 • 11 noclegów w pokojach dwuosobowych w casas particulares (kwatery prywatne),
 • 3 noclegi w hotelu All Inclusive (4 gwiazdkowe) ,
 • wycieczna do Vinales,
 • transport busem zgodnie z programem,
 • lekcje salsy 9 h (uwaga, każdy może dodatkowo zwiększyć liczbę lekcji! Koszt 45 min to ok. 10 CUC),
 • transfery z lotniska i na lotnisko,
 • opłatę wylotową 25 CUC.

Cena nie zawiera

 • biletów wstępu do miejsc wymienionych w programie oraz transportu na miejscu: taxi itp. - ok. 90 EUR,
 • wyżywienia: ok. 20 - 25 EUR dziennie na osobę (12x25=300EUR),
 • atrakcji dla chętnych,
 • ceny wizowej 210 PLN.

Dodatkowe informacje

Zakwaterowanie
Najczęściej pokoje dwuosobowe z łazienkami.

Transport
Przejazdy realizujemy wynajętymi busami. W miastach poruszamy się taksówkami, rikszami lub bryczkami.

Wyżywienie
Nie jest wliczone w cenę. Sugerowany budżet:
12 dni x 25 EURO = 300 EURO.

Poziom trudności
Wystarczy przeciętna sprawność fizyczna.


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

Naucz się tańczyć salsę na specjalnej wyprawie na Kubę. Program przygotowany dla tych, którzy mają ochotę trochę potańczyć i poznać podstawowe kroki taneczne, ale także dla tych, którzy uczą się tańca już w Polsce i dla których taniec to pasja i sposób na życie. Dostaniecie ogromne doładowanie energii i wrócicie do kraju z nową umiejętnością. Szkoła w Trynidadzie zapewnia partnerów do tańca (są to wykwalifikowani instruktorzy). Wieczorem praktyka w Casas de La Musica i innych klimatycznych miejscach. Na Kubie tańczy się wszędzie! A poza tym dużo zobaczysz... W programie m.in.: zwiedzanie Hawany, Vinales, Półwyspu Zapata, Trynidadu, Cienfuegos oraz Santa Clary czyli wspaniałe samochody, krokodyle, kolonialne miasteczka oraz mauzoleum Che Guevary. Na koniec piękna plaża w Varadero oraz pobyt w hotelu all inlcusive, gdzie miejsc do tańca nie zabraknie. W programie możliwa nauka także innych tańców Kubańskich: Afro, Rumba, Cha-cha-cha, Merengue, Bachata.

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

* Podana cena jest ceną orientacyjną. Szczegółowe składniki ceny są umieszczone w warunkach oferty. Cena orientacyjna jest zależna od kursu waluty (średni kurs NBP) i/lub ceny biletu lotniczego.

Dodaj komentarz

© 2015 Zorientowani.pl