Oferta - Rejs - Brazylia - Rio De Janeiro

tel: 22 266 04 03 email: biuro@zorientowani.pl

Rejs - Brazylia - Rio De Janeiro

Brazylia
Wyprawy
Rejsy i żagle
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?

Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

Warunki

Cena zawiera

- opiekę doświadczonego skippera

- miejsce na jachcie w 2 osoby kabinie 

- szkolenie żeglarskie

Cena nie zawiera

- wyżywienia na jachcie

- opłaty klimatycznej

- paliwa do jachtu

- opłat portowych

- kosztów dotarcia na rejs

Wyżywienie, opłata klimatyczna, sprzątanie końcowe, paliwo i opłaty portowe pokrywane są ze wspólnej kasy jachtu, wynoszącej zazwyczaj około 100 euro/os./tydzień.

Skipper nie ponosi kosztów związanych z rejsem i w czasie jego trwania znajduje się na utrzymaniu załogi. :)


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

REJS BRAZYLIA Rio De Janeiro (Angra do Reis) 16-22.03.2019 

Piękne niezapomniane widoki, urzekające formy skalne, które trudno jest pomylić z jakimkolwiek innym miejscem na ziemi. Bliskość wody, bogatej fauny i flory oraz dobre jedzenie w umiarkowanej cenie to doskonała kompozycja do udanego wypoczynku.

JACHT - Cyclades 39

Zapewniający komfort i doskonałe warunki do żeglugi dla 6-ciu osób. Każdy uczestnik ma zapewnione miejsce w 2-osobowej kabinie.

POGODA

Doskonały czas dla osób lubiących wodę i ciepło. Średnia temperatura powietrza to 27 °C, w nocy nieznacznie powyżej 20 stopni. I co najważniejsze - średnia temperatura wody powyżej 20 °C

ZAŁOGA

To ważny element podróżowania. Żeglarze to ludzie ciekawi świata, otwarci na innych, towarzyscy. Jeśli chcesz w pojedynkę dołączyć do rejsu - nie wahaj się! Załoga to jedna drużyna, bez podziałów. Na pewno nie będziesz sam. Często przyjaźnie zawarte na rejsach trwają o wiele dłużej niż sam rejs.

SKIPPER

Marcin Szabłowski - żeglarstwem zainteresował się w szkole średniej - od tego czasu stara się przynajmniej kilka tygodni w roku spędzić na morzu. Najczęściej prowadzi rejsy na Wyspach Kanaryjskich, Tajlandii, Grecji czy Chorwacji. Jest nurkiem, a miejsca, w których nurkuje najchętniej to jaskinie i kopalnie.
Zawodowo zajmuje się fotografią (www.szablowski.pl) - podczas rejsu możliwe jest zorganizowanie nieodpłatnych warsztatów fotograficznych. Ładne zdjęcia z wyjazdu w pakiecie :)

TRASA

Jest ustalana bezpośrednio przed rejsem. Rejs ma charakter przede wszystkim turystyczny. Będziemy się starali znaleźć kompromis pomiędzy żeglarskimi przygodami, a odpoczynkiem na plaży czy bezludnej wyspie. Żeglujemy wzdłuż wybrzeża odwiedzając najbardziej malownicze zakątki. Dokłada trasa będzie ustalona przed rejsem w oparciu o aktualne warunki meteorologiczne. 

Koszty lotów obecnie od 2600 zł.

Zapraszamy!

Galeria

Zdjęcie

Dodaj komentarz

© 2019 Zorientowani.pl