Oferta - Foto Dubaj i Emiraty

tel: 22 266 04 03 email: biuro@zorientowani.pl

Foto Dubaj i Emiraty

Zjednocznone Emiraty Arabskie
Fotowyprawy
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?

Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

Dzień 1.  Warszawa - Dubaj

Wylot z lotniska w Warszawie. Przylot do Dubaju. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu. Wieczorny spacer po mieście.

Dzień 2. Nowoczesny Dubaj

Po śniadaniu odkrywamy najbardziej fotogeniczne zakątki nowoczesnego Dubaju: Burj Al Arab, Mall of Emirates, Atlantis the Palm, Dubai Mall. Wjeżdżamy także na 124 piętro najwyższego budynku świata czyli Burj Khalifa, skąd rozpościera się niesamowity widok na cały Dubaj, morze i pustynię. Zobaczymy również pokaz fontann.

Dzień 3. Tradycyjny Dubaj i pustynia

Tego dnia skupiamy się na poznawaniu starszej części Dubaju. Odwiedzimy Dubai Museum, pozostałości starego miasta Dubaju - Al Bastakiya, suk z biżuterią srebrną i złotą. Popłyniemy również łodzią abra przez kanał przecinający miasto. Po południu udamy się dżipami na pustynne wydmy, gdzie wieczorem zjemy na kolację tradycyjne, dubajskie barbecue.

Dzień 4. Abu Dhabi

Tego dnia czeka nas wycieczka do Abu Dhabi, gdzie punktem kluczowym będą odwiedziny słynneg, przepięknego meczetu Sheikha Zayeda. Oprócz tego pojedziemy na nadmorską promenadę The Corniche, kulturowy park Herritage Villlage. Zatrzymamy się także na fotograficzną sesję przy pałacu Emirates Palace i torze Formuły 1. Wieczorem powrót do Dubaju.

Dzień 5. Góry Hajar

Po śniadaniu czeka nas fantestyczna podróż dżipami w kierunku gór Hajar. Oprócz niezwykłych krajobrazów odwiedzimy wioskę Dibba, wąwóz Wasi Khab al Shamsi oraz farmę wielbłądów. W czasie wycieczki obiad. Wieczorem powrót do Dubaju

Dzień 6. Dubaj - Warszawa

Przejazd na lotnisko i lott do Warszawy.

Warunki

Cena zawiera

- przelot na trasie z Polski do Dubaju,

- zakwaterowanie w hotelu o standardzie 3* w pokojach 2 os.,

- 5 śniadań,

- 1 kolację w trakcie safari na pustynię,

- 1 obiad w trakcie safari w góry,

- opiekę lokalnego przewodnika z j. polskim,

- warszaty fotograficzne z Marcinem Szabłowskim,

- zwiedzanie zgodnie z programem,

- ubezpieczenie,

- wpłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

- obiadów i kolacji poza wymienionymi w programie,

- napiwków.


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

Fotograficzna podróż do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, w czasie której zobaczymy hipernowoczesny Dubaj, tradycyjne Abu Dhabi, odbędziemy safari na pustynię oraz w góry Hajar. Fotograficzny nadzór nad wyjazdem sprawuje Marcin Szabłowski - http://szablowski.pl/about/

Po Dubaju i Abu Dhabi poruszamy się 9 osobowym, wygodnym wanem, zaś w czasie safari na pustynię i w góry Hajar korzystamy z terenowych samochodów.

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

Dodaj komentarz

© 2019 Zorientowani.pl