Zorientowani od 2013 roku

Oferta - Indie - wyprawa po radość, słońce i święty spokój (z jogą i medytacją)

tel: 
537 975 995
email: 

Indie - wyprawa po radość, słońce i święty spokój (z jogą i medytacją)

16 dni 9453 zł
 • 20.11.2024 - 05.12.2024
Wycieczki do Indii
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?
Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

DZIEŃ 1-2.  Warszawa – New Delhi
Nasza wędrówka rozpocznie się od wylotu z Warszawy i lądowaniem w stolicy Indii - New Delhi, którego świetlistą, nocną panoramę będziemy mogli podziwiać z okien samolotu. Następnie, lokalnymi liniami polecimy jeszcze bardziej na północ, do Dehradun skąd klimatyzowanym autokarem przejedziemy do świętego miasta Joginów czyli Rishikeś. Będzie czas na odpoczynek w Hotelu, po podróży, spacer po najbliższej okolicy, spotkanie otwierające warsztat oraz powitalną Vege Ucztę opartą na lokalnych specjałach.

DZIEŃ 3-5.  Rishikeś
Miejsce zwane stolicą JOGI, którą my również będziemy mieli okazję wspólnie praktykować tutaj rano i wieczorem. Jest to dla wyznawców hinduizmu święte miasto i centrum pielgrzymkowe w którym mnóstwo jest ciekawych Świątyń i ashramów. Zatrzymamy się w części miasteczka, pełnej lokalnego charakteru i naturalnego piękna. Ryszikeś jest bramą do Himalajów. Góry zaczynają się tuż za rogatkami miasta. Zgór zaś spływa święta rzeka Ganges, w tym miejscu jeszcze bystra i dopiero zaczynająca swą długą podróż przez indyjskie doliny. W planie, oprócz praktyki Jogi i zwiedzania miasteczka, mamy także całodzienny trekking w górach Garwalu czyli niższej części Himalajów oraz, dla chętnych, niesamowita atrakcja - górski rafting po Gangesie wśród dziewiczej przyrody.

DZIEŃ 6. Rishikeś - New Delhi.
Półdniowe zwiedzanie stolicy Indii z lokalnym przewodnikiem- ciekawe wiadomości o kulturze, zwyczajach, religiach i historii Indii. Zobaczyć będzie można m.in. Pałac Prezydencki, Bramę Indii czy Qutab Minar - czyli słynny minaret z XIII wieku.

DZIEŃ 7. Tadż Mahal
Wczesnym rankiem wizyta w majestatycznym Tadż Mahal - koniecznie o wschodzie słońca!
Powrót do hotelu na śniadanie i odpoczynek. Następnie wizyta w Agra Fort i Baby Tadż. Wieczorem przejazd pociągiem sypialnym do Waranasi.

DZIEŃ 8-9. Waranasi
W programie między innymi- poranne zwiedzanie Ghat podczas wschodu słońca. Ghaty są to miejsca, w których
po schodach zejść można do brzegu Świętego Gangesu. Miejsca te mają znaczenie religijne i wyprawia się na nich uroczystości i ceremonie. Następnie powrót do hotelu na śniadanie, dalej zaś spacer po Waranasi i wycieczka do Sarnath, gdzie Budda wygłosił swoje pierwsze kazanie. Wieczorem uczestnictwo w ceremonii Ganga aarti na ghatach, czyli uroczystych, rytualnych śpiewach/modlitwach skierowanych ku świętej rzece Gandze.

DZIEŃ 10 – 14.  Goa
Przelot na Goa, na rozkoszne, oceaniczne plaże- Czas na głębszy relaks i regenerację. Zagłębiamy się w naturę, dotykamy dzikości. Zamieszkamy w komfortowych, bambusowych chatkach nad samym Oceanem. Spędzimy tu kilka dni. Damy sobie duuużo luzu na Praktykę JOGI, wypoczynek, korzystanie z dobroci masaży i zabiegów ayurvedyjskich, kąpiele w Oceanie- temp wody 29c oraz celebrowanie przepysznych, vege dań hinduskiej Kuchni. Zabierzemy was do kameralnej, malowniczej osady na południu Goa gdzie egzotyczny klimat małej, hinduskiej wioski przeplata się ze swobodnym nastrojem wymarzonych wakacji w Tropikach. Możesz tu zanurzyć się w Ciszy i w Naturze medytując wieczorem na skałkach, zajadać egzotyczne owoce i sącząc mango lassi kontemplować malowniczy zachód Słońca. Tutaj codziennie gra świetna muzyka, po uliczkach spacerują Święte Krówki, a miejscowi rybacy wypływają na codzienne połowy. Odbędziemy całodzienną, grupową wyprawę autokarową po stanie Goa, zakończona pożegnalną, goańską vege ucztą, w pięknej scenerii zachodu słońca, na skalistym klifie. Pojedziemy do dżungli, świątyń hinduistycznych, do starego Fortu ze świętymi drzewami Bhajan, do leśnych wodospadów i na farmę przypraw, aby zobaczyć gdzie mieszkają dzikie małpy, dobre duchy i gdzie pieprz rośnie. W planie jest też fakultatywna wycieczka- zwiedzanie zabytków klimatycznego Old Goa, dawnej stolicy portugalskich kolonizatorów.

DZIEŃ 15. Bombaj - Warszawa
Nasza wędrówka po Indiach zakończy się w Bombaju skąd ruszymy w podróż powrotną do Polski.

DZIEŃ 16. Warszawa    
Lądowanie w Warszawie.


Warunki

Składowe ceny

20.11.2024 - 05.12.2024: 7750 PLN + 400 EUR

Cena zawiera

 • Warsztaty JOGI, oddech, medytacja, Joga śmiechu, mindfulness, techniki PRANA-run, poranne Flow z łagodnością, Joga nidra..
 • Przeloty wewnętrzne, przejazdy pociągiem/sleeperem
 • Noclegi w pokojach 2 osobowych, domkach turystycznych
 • Pyszne, lokalne, obfite vege śniadania podawane w formie bufetu
 • Powitalna kolacja w Rishikeś z lokalnymi vege specjałami
 • Wspólna kolacja pożegnalna na Goa
 • Transport prywatnym klimatyzowanym busem dla grupy
 • Wycieczka całodzienna na Goa + wstępy do większości obiektów
 • Wizyta na plantacji  w ogrodzie przypraw i ziół ayurvedyjskich
 • Opieka Polskiego Pilota oraz podczas zwiedzania oraz lokalnych przewodników
 • Ubezpieczenie turystyczne Signal Iduna (obejmuje także choroby przewlwkłe
 • Wpłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera

 • przelot na trasie Polska-Indie oraz Indie- Polska (ok. 3000PLN/os)
 • opłata wizowa ok 30 $
 • opłaty za filmowanie i fotografowanie,  zwyczajowe napiwki, praca ew. tragarzy, woda butelkowana itp.;
 • kieszonkowe na posiłki nie wymienione w programie ok 150 euro (we wszystkich miejscach noclegowych mamy obfite, pyszne indyjskie śniadania podawane w formie bufetu - można je potraktować jako lunch)
 • ew zakupy, masaże- wg uznania ok 100 euro
 • wycieczki i ew wstępy, nie wymienione w programie (jeśli się na takie zdecydujemy)
 • dopłata do pokoju 1 os. – 1800 pln

Zaliczka

3000 PLN
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

Zapraszamy w magiczną podróż w celu poznania "prawdziwych" Indii. Podróż przygodową, z lekką walizką lub plecakiem, w komforcie ale bez zbędnych wygód.. Będziemy zasypiać w chatkach na plaży przy szumie fal, wśród pól ryżowych, odgłosów tętniącej życiem, podzwrotnikowej dżungli, z widokiem na Himalaje lub w Świętym Mieście nad Gangesem. Przemierzymy nasze trasy samolotem, klimatycznym, sypialnym autobusem, pociągiem.. będą motoriksze, łodzie, a być może także skutery, jeepy i niezapomniane lokalne autobusy. Zapewniamy maksimum interakcji z kulturą i obyczajami. Nie zabraknie atrakcji i niespodzianek ale także wielu chwil wytchnienia, słodkiego leniuchowania i smakowania rozkoszy życia.

Galeria

Zdjęcie

* Podana cena jest ceną orientacyjną. Szczegółowe składniki ceny są umieszczone w warunkach oferty. Cena orientacyjna jest zależna od kursu waluty (średni kurs NBP) i/lub ceny biletu lotniczego.

Dodaj komentarz

© 2019 Zorientowani.pl
iMoje