Oferta - Indie - słońce, radość i święty spokój

tel: 
22 299 27 52
email: 

Indie - słońce, radość i święty spokój

Indie
Wycieczki do Indii
Wyprawy
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?
Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

Dzień 1. Przylot do Bombaju

Nasza wędrówka po Indiach rozpocznie się lądowaniem w Bombaju, na wschodnim wybrzeżu, którego świetlistą, nocną panoramę będziemy mogli podziwiać z okien samolotu. Następnie, lokalnymi liniami polecimy na samo południe Indii, w kierunku pradawnego portu oceanicznego Kochin i zielonej, egzotycznej Kerali. 

Dzień 2. Kochin – relaks i regeneracja

Po południu, podczas spaceru w Kochin, odwiedzimy klimatyczne knajpki i lokalne sklepiki z herbatą, przyprawami, pamiątkami. Będzie okazja, aby skosztować lokalnych potraw i napić się prawdziwego hinduskiego czaju, a także poznać artystyczno-duchową tradycję regionu- weźmiemy udział w wieczornym, relaksującym spektaklu Kathakali – charakterystycznej dla Kerali sztuce teatralnej z niezwykłą kolorystyką, rozbudowanym arsenałem gestów, ruchów, mimiki twarzy oraz w pokazie sztuki malowania ciał tutejszych artystów.

Wieczorem będziemy świadkami niesamowitego pokazu tańca kathakali. Jest to tradycyjna forma tańca keralskiego, znanego z misternie przygotowanego makijażu, symboli i znaków, niezwykłych kostiumów.

Atmosfera nie do podrobienia! To dobre miejsce na zakup perfum, indyjskich jedwabi czy pamiątek ;)

Dzień 3. Kochin Herbaciane wzgórza oraz miasto z Tysiąca i jednej nocy..

Po porannej sesji asan i śniadaniu udamy się na spacer po starym mieście Kochin. Tam będzie czekał na nas lokalny przewodnik, który opowie nam o tym najbardziej kosmopolitycznym mieście stanu Kerala. Zobaczymy Fort Cochin, który słynie m.in. z Kościoła św. Franciszka, czyli najstarszej budowli wzniesionej przez Portugalczyków na początku XVI wieku, oraz sieci rybackich (zwanych chińskimi), którymi można sterować z lądu. Zobaczymy także Miasteczko Żydowskie, gdzie znajduje się synagoga Paradresi; Pałac Holenderski i targ z przyprawami.

Po południu wyruszymy w stronę Parków Narodowych gór Ghatów Zachodnich- po drodze będziemy podziwiać piękno wzgórz herbacianych przy zachodzącym słońcu.

Dni 4-8. Munnar – natura i dzikość

Pobyt w pięknym hotelu z basenem i dużym ogrodem, w okolicach Munnar, położonym wśród zieleni i wzgórz. Tu będziemy mieć więcej czasu, aby wspólnie regularnie praktykować JOGĘ podczas porannych i wieczornych spotkań.

W czasie pobytu w Munnar, oprócz pomniejszych wycieczek i spacerów, odbędziemy całodniowy, łagodny trekking w górach- dżungla, łąki, lasy tropikalne.
Miasteczko Munnar, położone na wysokości 1600 m n.p.m., słynie z plantacji herbat i przypraw. Krajobraz rozpościerający się w okolicy jest uważany za jeden z najpiękniejszych widoków w Indiach, a cała okolica przesycona jest aromatem herbaty,
kardamonu, wanilii i pieprzu.

W pobliżu Munnar znajduje się kilka parków narodowych i rezerwatów przyrody, m.in. PN Anamudi Chola czy PN Eravikulam, na terenie którego leży najwyższy szczyt południowych Indii – Anamudi (2695 m n.p.m.)

Dzień 9. Rozlewiska Krali – noc na łodzi

Po śniadaniu rozpoczniemy powrotny przejazd w kierunku malabarskiego wybrzeża i plaż oceanicznych. Jednak zanim tam dotrzemy czeka nas jeszcze wizyta w ogrodzie przypraw, a  także kilkugodzinny rejs tradycyjną łodzią hotelową kanałami Kerali, gdzie spędzimy noc i zjemy wspólne śniadanie, niczym rodzina Maharadży.

Rozlewiska Kerali to 700 kilometrów kanałów, jezior i rzek połączonych w jeden system
wodny urozmaicony przez palmy kokosowe i pola ryżowe. Przejażdżka specjalną, noclegową
łodzią to okazja do podglądania lokalnych społeczności, które od niezliczonych pokoleń
sprzęgły swe życie z wodą oraz kwiatów, roślin wodnych i egzotycznych ptaków.

Dni 10-14. Ośrodek Ayurvedyjski – joga, oddech, masaże, wypoczynek

Pobyt w komfortowym ośrodku Ayurvedyjskim w Varkali, przy plaży, nad samym Oceanem rozpoczniemy wieczorną ucztą powitalną z regionalnymi specjałami. Podczas tych ostatnich dni wyjazdu damy sobie duuużo luzu na Praktykę JOGI, wypoczynek, korzystanie z dobroci masaży i zabiegów ayurvedyjskich, kąpiele w Oceanie oraz celebrowanie przepysznych, vege dań hinduskiej Kuchni.

Wybierzemy się do malowniczej osady keralskiej, gdzie egzotyczny klimat małej, hinduskiej wioski przeplata się ze swobodnym nastrojem wymarzonych wakacji w Tropikach. Tam będziemy mogli zanurzyć się w Ciszy i w Naturze medytując wieczorem na skałkach, zajadać egzotyczne owoce, sącząc mango lassi i kontemplować podczas malowniczego zachodu Słońca.

Dzień 15. Lot do Bombaju

Popołudniu przejazd na lotnisko w Kochin lub Trivandrum - lot do Bombaju (Mumbai), przenocujemy w małym hoteliku w pobliżu lotniska.

Dzień 16. Powrót do Polski

Wcześnie rano przejazd na lotnisko i lot powrotny do Polski. 

Warunki

Cena zawiera

 • warsztaty JOGI, oddech, medytacja, Joga śmiechu, mindfulness, techniki PRANA-run.
 • przelot na trasie Polska-Indie-Polska;
 • przeloty wewnętrzne na trasie Bombaj-Kochin-Bombaj;
 • noclegi w pokojach 2 osobowych (12 nocy w hotelu + 1 noc na łodzi hotelowej);
 • śniadania we wszystkich miejscach noclegowych (oprócz ostatniego dnia);
 • powitalna kolacja w Kerali z lokalnymi vege specjałami; 
 • wspólna kolacja pożegnalna;
 • transport prywatnym busem dla grupy;
 • zwiedzanie Cochin z lokalnymi przewodnikami + wstępy do większości obiektów;
 • rejs łodzią hotelową po rozlewiskach i nocleg na łodzi;
 • spacer z przewodnikiem po dżungli;
 • wizyta na plantacji herbaty oraz w ogrodzie przypraw;
 • pokaz tańca kathakali w Cochin;
 • opieka Polskiego Pilota;
 • ubezpieczenie turystyczne Signal Iduna;
 • wpłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

 • posiłków poza wymienionymi w programie (ok. 150 EUR);
 • opłaty wizowej (25 USD);
 • opłaty za filmowanie i fotografowanie;
 • zwyczajowych napiwków;
 • wydatków osobistych (w tym np. masaży);
 • biletów wstępów do obiektów niewymienionych w programie.

Zaliczka

2900 PLN

Dodatkowe informacje

UWAGA! Płatność odbywa się w 3 ratach

I: 2900 PLN 

II: 4100 PLN lub 4300 PLN (dla osób zapisanych po 30 XI 2022) - płatne do 5 I 2023

III: 500 EUR (lub równowartość w złotówkach wg kursu z 31 stycznia 2023) - płatne do 5 II 2023

Dodatkowo: 300 EUR płatne pilotowi na miejscu


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

Poranna JOGA i inne aktywności, zabiegi ayurvedyjskie, spotkania w kręgu, palmy, hamaki, delfiny, zachody słońca, muzyka, uśmiechnięci ludzie, pyszne jedzenie..Będzie to czas całkowitego relaksu w magicznych Indiach!

Instruktorką podczas wyjazdu będzie Magda Kapela - certyfikowana nauczycielka Jogi, uczestniczka wielu szkoleń w zakresie Jogi terapeutycznej, pranayamy, medytacji i ayurvedy, trenerka rozwoju osobistego, artystka, arteterapeutka... kobieta z wielką wiedzą! Więcej na temat Magdy możecie przeczytać na jej stronie: https://yogamagdakapela.com/wyjazdy/18-wyprawy/118-indie-kerala-joga-marzec-2023

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

Dodaj komentarz

© 2019 Zorientowani.pl
iMoje