Oferta - Emiraty Arabskie i Dubaj

tel: 22 299 27 52 email: biuro@zorientowani.pl

Emiraty Arabskie i Dubaj

7 dni 6180 zł
 • 07.11.2022 - 13.11.2022
Wyprawy
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?
Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

Dzień 1. Warszawa - Dubaj
Wylot z lotniska w Warszawie. Przylot do Dubaju. Zakwaterowanie w hotelu. Wieczorny spacer po mieście.


Dzień 2. Nowoczesny Dubaj
Po śniadaniu odkrywamy najbardziej fotogeniczne zakątki nowoczesnego Dubaju: Burj Al Arab, Mall of Emirates, Atlantis the Palm, Dubai Mall. Wjeżdżamy także na 124 piętro najwyższego budynku świata, czyli Burj Khalifa, skąd rozpościera się niesamowity widok na cały Dubaj, morze i pustynię. Zobaczymy również pokaz fontann.


Dzień 3. Tradycyjny Dubaj i pustynia
Tego dnia skupiamy się na poznawaniu starszej części Dubaju. Odwiedzimy pozostałości starego miasta Dubaju - Al Bastakiya, suk z biżuterią srebrną i złotą. Popłyniemy również łodzią abra przez kanał przecinający miasto. Zobaczymy również ekstrawagancki Dubai Frame. Po południu udamy się jeepami na pustynne wydmy, a wieczór spędzimy w obozie Beduinów. W obozie będzie możliwość skorzystania z przejażdżki na wielbłądach, shishy oraz wykonania tatuażu z henny. Obejrzymy również pokazy tańca Derwisza i tańca Brzucha. Wieczorem zjemy na kolację tradycyjne dubajskie barbecue.


Dzień 4. Abu Dhabi
Tego dnia czeka nas wycieczka do Abu Dhabi, gdzie punktem kluczowym będą odwiedziny słynnego, przepięknego meczetu Sheikha Zayeda. Wielki Meczet Szejka Zajida, budowany przez 11 lat, jest jednym z największych na świecie. Pojedziemy również na nadmorską promenadę The Corniche, kulturowy park Herritage Village. Zatrzymamy się także na fotograficzną sesję przy pałacu Emirates Palace i torze wyścigowym Formuły 1. Wieczorem powrót do Dubaju.


Dzień 5. Góry Hajar i Hatta
Po śniadaniu czeka nas fantastyczna podróż jeepami w kierunku gór Hajar. Oprócz niezwykłych krajobrazów, odwiedzimy wioskę Dibba, wąwóz Wasi Khab al Shamsi oraz farmę wielbłądów. W czasie wycieczki obiad. Nocleg w Hatta. 

 

Dzień 6. Dubaj - Marina i relaks na plaży

Po śniadaniu powrót do Dubaju. Przejazd na marinę w Dubaju i rejs łodzią, w czasie którego będziemy się mogli delektować fascynującą panoramą całego Dubaju z morza. Przejdziemy się również nadbrzeżną promenadą Dubai Marina Walk. Po południu przejazd na plażę La Mer.


Dzień 7. Dubaj - Warszawa
Przejazd na lotnisko i lot do Warszawy.

Prezentowany program wyprawy jest ramowy i realizacja danych punktów programu może ulec zmianie.

Warunki

Składowe ceny

07.11.2022 - 13.11.2022: 4680 PLN + bilet lotniczy ok 1500 PLN

Cena zawiera

 • zakwaterowanie w hotelu o standardzie 3* w pokojach 2 os.;
 • 6 śniadań;
 • kolację w trakcie safari na pustynię;
 • obiad w trakcie safari w góry;
 • opiekę lokalnego polskiego przewodnika;
 • pustynne safari;
 • przepłynięcie łódką abra i przejazd kolejką monorail;
 • ubezpieczenie;
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

 • przelot na trasie z Warszawy do Dubaju (ok. 1500 PLN);
 • obiadów i kolacji poza wymienionymi w programie;
 • atrakcji wynikających z programu (ok. 160 USD);
 • opłaty lokalnej płatnej w hotelu – ok. 20 zł / noc;
 • napiwków.

Zaliczka

1500 PLN
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

Nasz program wyjazdu pozwoli odkryć Zjednoczone Emiraty Arabskie od różnych stron

ZEA to jedyna istniejąca od prawie 50 lat federacja arabska, składająca się z siedmiu Emiratów. 

Głównym punktem programu oraz bazą wypadową bedzie Dubaj. Ponad 50 lat temu Dubaj był niewielką wioską rybacką Zatoki Perskiej. Dziś to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na świecie. Niesamowite miasto będący mieszaniną kultur, smaków i zapachów, gdzie tradycja arabska przenika się z nowoczesnością i postępem techniki. Dubaj to miasto rzeczy NAJ- zobaczymy najwyższy budynek, odwiedzimy największą galerię handlową, przejedziemy się największym koło diabelskim... Podczas wyjazdu będziemy zwiedzać Stare Miasto Dubaju wraz z targami i muzeami, aby poznać lokalną tradycję i zwyczaje. Odwiedzimy wszystkie najważniejsze atrakcje miasta (Burj Khalifa, Palm Jumeirah, Burj al Arab), również te najnowsze np. Ain Dubai. 

Udamy się również na jednodniową wycieczkę do Abu Dhabi - stolicy kraju, aby podziwiać tam jeden z największych meczetów na świecie - Wielki Meczet Szejka Zajida oraz tor formuły 1.

Podczas naszej wyprawy nie zabraknie też przyrody. Jednego popołudnia udamy się na wycieczkę na pustynię, aby tam podziwiać przepiękny zachód słońca, móc z bliska zobaczyć wielbłądy i sokoły, a także skosztować arabskich przysmaków. Spędziemy też dwa dni w Hattcie - malowniczej wiosce położonej pośród gór Hajar.

Serdecznie zapraszamy na wyjazd!

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

* Podana cena jest ceną orientacyjną. Szczegółowe składniki ceny są umieszczone w warunkach oferty. Cena orientacyjna jest zależna od kursu waluty (średni kurs NBP) i/lub ceny biletu lotniczego.

Dodaj komentarz

© 2019 Zorientowani.pl
iMoje