Oferta - Dubaj rodzinnie

tel: 22 299 27 52 email: biuro@zorientowani.pl

Dubaj rodzinnie

8 dni 6290 zł
 • 29.01.2022 - 05.02.2022
Wyprawy
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?
Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

PROGRAM RAMOWY

Dzień 1. 
Lot Kraków/Warszawa (lotnisko do wyboru) – Dubaj (12:05-20:45). 

Dzień 2. 
Całodzienna wycieczka po Dubaju (Ogród Cudów, Ogród Motyli, Stary Dubaj).

Dzień 3. 
Całodzienna wycieczka do Dubajskiego Parku Safari.

Dzień 4.
Półdniowa wycieczka po Nowym Dubaju; popołudniowe pustynne safari.

Dzień 5. 
Najwyższy wieżowiec świata - Burj Khalifa, Dubajskie Akwarium i Podwodne Zoo, galeria handlowa Dubai Mall; transfer do hotelu w Emiracie Ras Al Khaimah.

Dzień 6. 
Pobyt w Ras Al Khaimah.

Dzień 7. 
Pobyt w Ras Al Khaimah.

Dzień 8. 
Transfer z hotelu w Ras Al Khaimah na lotnisko w Dubaju i przelot do Polski.

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY

Dzień 1.

Wylot z lotniska Kraków Balice lub Warszawa Okęcie. Przylot do Dubaju. Odbiór z lotniska i transfer busem do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu 3*.

Wyloty z Krakowa i Warszawy są o podobnych godzinach więc można wybrać port wylotu i przylotu. Ceny lotów z Krakowa są zazwyczaj o kilkaset złotych niższe.

Dzień 2.

Całodzienna wycieczka po Dubaju (Miracle Gardens, Buherlfy Garden, Stary Dubaj). Zobaczymy m.in.: 

 • Ogród Cudów w Dubaju (Miracle Gardens) - największy na świecie naturalny ogród kwietny zajmujący powierzchnię 72 000 m2. Ogród mieści imponującą kolekcję słynnych budowli i postaci całkowicie pokrytych kwiatami – ponad 50 milionów kwitnących kwiatów ze 120 gatunków na różnych wystawach.
 • Ogród Motyli (Buterfly Garden) – mieści się obok Miracle Gardens. Zwiedzający mogą podziwiać ok. 15 000 gatunków motyli w jednym miejscu.
 • Stary Dubaj (Old Dubai) – najstarsza część miasta Dubaj to jego dwie dzielnice Bur Dubai i Deira położone po obu stronach Zatoki Dubajskiej (Dubai Creek) – naturalnej zatoki, która wpływa do Zatoki Perskiej.
 • Bur Dubai – najstarsza dzielnica Dubaju położona w jego południowej części, wzdłuż Zatoki Dubajskiej.
 • Dzielnica Al Seef – rozciąga się na 1,8 km wzdłuż Zatoki Dubajskiej. Swoją architekturą Al Seef nawiązuje z jednej strony do korzeni Dubaju, jego kultury i dziedzictwa, a z drugiej strony odzwierciedla status Dubaju jako nowoczesnego kosmopolitycznego miasta.
 • Historyczna Dzielnica Al Fahidi (Al Fahidi Historical Neighbourhood) – najstarsza część Dubaju, odzwierciedla tradycyjny styl życia w Dubaju od drugiej połowy XIX wieku do lat 70 XX wieku.
 • Bastakiya – część historycznej dzielnicy Al Fahidi, z kompleksem budynków z końca XIX wieku zbudowanych przez irańskich kupców i handlarzy pereł. W domach zbudowanych z koralu, kamienia, gipsu, drzewa teakowego, palmowego i sandałowego, z tradycyjnymi wieżami wiatrowymi barjeel, mieszczą się obecnie galerie sztuki i muzea.
 • Muzeum Kawy (Coffee Museum) – mieszczące się w historycznej dzielnicy Al Fahidi muzeum prezentuje historię i kulturę picia kawy. Zwiedzający mogą spróbować tradycyjnej arabskiej kawy gahwa.
 • Bazar tekstylny (Meena Bazaar) – targ zwany Małymi Indiami Bur Dubai. To miejsce na znakomite zakupy tradycyjnych tkanin, biżuterii i rękodzieła w przystępnych cenach.
 • Taksówka wodna (Abra) - przeprawa przez Dubai Creek do dzielnicy Deira. Abra to tradycyjna drewniana łódź, która była wykorzystywana do przewozu ludzi z jednego na drugi brzeg Zatoki Dubajskiej. Do dzisiaj abry są częścią transportu publicznego.
 • Deira – druga najstarsza dzielnica Dubaju, położona nad Zatoką Dubajską. To miejsce słynnych bazarów, m.in. targu przypraw (Spice Souk) i targu złota (Gold Souk), które cieszą się ogromną popularnością wśród turystów i miejscowych.
 • Targ Przypraw (Spice Souk) – niesamowita feeria barw i aromatów. Targ oferuje znakomity wybór orzechów, suszonych owoców, herbaty, aromatycznych olejów oraz kadzideł. Można tutaj kupić najdroższą przyprawę świata sprowadzaną m.in. z Iranu – szafran.
 • Targ Złota (Gold Souk) – jeden z najstarszych i najbardziej fascynujących targów w Dubaju. Szacuje się, że na targu znajduje się ok. 10 ton złota o różnej liczbie karatów – 18, 21, 22 i 24. Targ Złota oferuje wyroby z całego świata.

Powrót do hotelu ok 17:00.

Dzień 3.

Całodzienna wycieczka do Dubai Safari Park – mega atrakcja dla całej rodziny. Całodzienne zwiedzanie Dubajskiego Parku Safari. Dubai Safari Park to jedna z najnowszych atrakcji w Dubaju. Położony na 119 hektarach park jest domem dla ponad 2500 zwierząt z całego świata. Można tu spotkać gazele, antylopy, wilki, lwy, tygrysy, gepardy, słonie, orangutany, szympansy, żyrafy, krokodyle, lemury i wiele wiele innych – na wyciągnięcie ręki. W programie zaplanowana 45-minutowa wycieczka busem – safari wśród zwierząt, które żyją tutaj w środowisku zbliżonym do ich naturalnego (Safari Journey w Explorer Village). Zwiedzający będą mogli również odwiedzić inne wioski – African Village, Asian Village, Arabian Desert Safari. W parku znajduje się również Kids Farm, z wieloma interaktywnymi atrakcjami dla
dzieci. Można również obejrzeć pokaz ptaków i pokarmić żyrafy. Spragnionym i zgłodniałym park oferuje mnóstwo restauracji, kawiarni oraz punktów z żywnością.

Powrót do hotelu o 17:00.

Dzień 4. 

Półdniowa wycieczka po Nowym Dubaju; popołudniowe pustynne safari. Przejazd do nowego Dubaju autostradą Sheikh Zayed Road. Po drodze zobaczymy wiele ciekawych budowli – Dubai Frame (Ramka Dubajska), Museum of the Future (Muzeum Przyszłości), Emirates Towers (Wieże Emirates), Burj Khalifa oraz wiele innych. Spacer po Dubai Marina – dzielnica całkowicie stworzona przez człowieka ze sztucznymi kanałami wodnymi połączonymi ze sobą, rozciągająca się wzdłuż wybrzeża Zatoki Perskiej na długości 3 km. Tutaj znajdują się najwyższe po Burj Khalifa wieżowce, osiągające ponad 400 m wysokości.

Dalej Palm Jumeirah – największa na świecie sztuczna wyspa usypana w kształcie palmy daktylowej. Przejazd na wyspę i przystanek na The Pointe – przepięknej 1.5 km promenadzie ze wspaniałym widokiem na hotel AtlanVs. Miejsce to umożliwia zrobienie niesamowitych zdjęć nad wodą. Przejazd na falochron wyspy, na którym się mieszczą luksusowe hotele, m.in. hotel Atlantis. Powrót na stały ląd kolejką Monorail – bezobsługowa kolej jednotorowa, przewożąca pasażerów z lądu stałego na koniec wyspy. Możliwość zobaczenia wyspy z pewnej wysokości. Souk Madinat – magiczne miejsce zwane Wenecją Dubaju. Wchodzi w skład największego resortu w Dubaju – Madinat Jumeirah, położonego na obszarze 40 hektarów. Stylizowany na stary arabski bazar, Souk Madinat oferuje mnóstwo restauracji i sklepów z pamiątkami. Czas na zdjęcia z przepięknym widokiem na Burj Al Arab – luksusowy hotel zbudowany w kształcie żagla. Krótki spacer.

Ski Dubai - stok narciarski zbudowany w jednej z największych i bardzo popularnych galerii handlowych - Mall of Emirates. Stok posiada 5 sztucznie naśnieżanych tras; najdłuższa liczy 400 m długości. Czas na szybki lunch w galerii handlowej (nie wliczony w koszty wycieczki).

Powrót do hotelu ok 13:30.


Dubai Safari - wyjazd z hotelu ok. godz. 15:00-15:30. Goście zostaną odebrani z hotelu i zabrani samochodami z napędem na 4 koła w podróż po pustyni. Pustynne safari to jedna z głównych
atrakcji pobytu w Dubaju. To okazja do przeżycia wspaniałej przygody. W programie rajd po pustynnych wydmach (Dune Bashing), przystanek na obejrzenie zachodu słońca na pustyni,
kolacja w oazie beduinów – arabskie menu, możliwość przejażdżki wielbłądem, zrobienia tatuażu z henny, zapalenia fajki wodnej - shishy; pokaz tańca brzucha (Belly Dance) i tańca derwisza (Tanoora Show). Po kolacji, goście zostaną odwiezieni samochodami do hotelu (ok. 21:00).

W cenę nie wliczony jest alkohol serwowany w oazie (na życzenie), profesjonalny fotograf (na życzenie), tatuaż z henny na dużych powierzchniach ciała.

Powrót do hotelu ok. 22:00.

Dzień 5.

Burj Khalifa, Dubajskie Akwarium i Podwodne ZOO, Galeria Handlowa Dubai Mall; transfer do hotelu w Emiracie Ras Al Khaimah. Atrakcje dnia:

 • Burj Khalifa – najwyższy budynek świata (828 m wysokości) i światowej sławy symbol Dubaju. Wjazd na 124+125 piętro (456 m wysokości). Na 124 piętrze znajduje się taras widokowy, z którego zwiedzający podziwiają niesamowitą panoramę Dubaju.
 • Dubajskie Akwarium i Podwodne ZOO (Dubai Aquarium & Underwater ZOO) – jedno z największych akwariów na świecie z gigantycznym zbiornikiem wodnym (10 mln litrów), w którym żyje ponad 33 000 zwierząt morskich (ok. 140 gatunków). Podwodne ZOO jest domem m.in. gigantycznego krokodyla „King Croc”, który waży ponad 750 kg i mierzy ponad 5 metrów!
 • Galeria Handlowa Dubai Mall – jedna z największych galerii handlowych świata (ponad 500 000 m2 powierzchni). W galerii znajduje się olimpijskiej wielkości lodowisko oraz wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Czas na zakupy i relaks, ewentualną przekąskę.
 • Pokaz fontann przy Burj Khalifa (Dubai Fountain) – największe tańczące fontanny na świecie – zachwycający pokaz wody, muzyki i światła. Przy dźwiękach muzyki fontanna wyrzuca jednorazowo 84 000 l wody na wysokość 140 m!
 • Wyjazd do Ras Al Khaimah. Ras Al Khaimah to czwarty, pod względem wielkości Emirat w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, zajmujący obszar ok. 1,700 m2. RAK położony jest w północnej części Półwyspu Arabskiego i graniczy z Omanem. W RAK znajduje się najwyższy szczyt w ZEA - Jebel Jais w górach Hajar– 1,892 m po stronie ZEA i 1,934 m po stronie Omanu.

Zakwaterowanie w hotelu – ok. 15:00.

Nocleg w hotelu 4/5 *

Dni 6-7.

Pobyt w resorcie Ras Al Khaimah.

Dzień 8.

Rano wyjazd z hotelu i transfer na lotnisko w Dubaju. Wylot do Krakowa lub Warszawy.

Warunki

Składowe ceny

29.01.2022 - 05.02.2022: 4490 PLN + bilet lotniczy ok 1800 PLN

Cena zawiera

 • zakwaterowanie w pokojach dwuoosobowych - hotel 3* gwiazdkowym w Dubaju (4 nocy) i hotel 4/5* w Ras al Khaimah (3 noce);
 • śniadania;
 • transport przez cały czas wyjazdu;
 • przewodników w j. polskim;
 • ubezpieczenie;
 • składkę na TFG.

Ubezpieczenie zawarte w cenie pokrywa koszty leczenia, koszty przedłużonego pobytu oraz koszty zmiany lotu w razie stwierdzenia zachorowania COVID-19 na miejscu. 

Cena nie zawiera

 • przelotu liniami Fly Dubai lub Emirates na trasie Kraków/Warszawa - Dubaj - Kraków/Warszawa - koszt biletu z Krakowa od 1200 zł w obydwie strony; bilety kupowane po zebraniu się grupy;
 • wyżywienia poza śniadaniami;
 • wstępów do obiektów w programie (ok. 140 USD/dorosły, ok. 110 USD/dziecko);
 • wydatków własnych.

Dodatkowe informacje

Zniżka dla dzieci do 12 roku życia - 10%

Nasz wyjazd jest całkowicie bezpieczny. W Dubaju panuje pelny reżim sanitarny - na ulicach wszycy chodzą w maseczkach. Wg stanu na koniec października 2021 97% obywateli Dubaju było zaszczapionych przynajmniej jedną dawką szczepinki przeciw Covid-19.

Przed lotem i wejściem do samolotu należy przedstawić negatywny wynik testu PCR na COVID-19. Dzieci do 12 roku życia nie muszą mieć testu PCR.

Liczebność grupy: od 12 do 18 osób.


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

Dubaj – ponad 50 lat temu Dubaj był niewielką wioską rybacką Zatoki Perskiej. Dziś to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na świecie. Dubaj to jeden z siedmiu emiratów wchodzących w skład Zjednoczonych Emiratów Arabskich. ZEA to jedyna istniejąca od prawie 50 lat federacja arabska. Niesamowite miasto będący mieszaniną kultur, smaków i zapachów, gdzie tradycja arabska przenika się z nowoczesnością i postępem techniki. Dubaj to miasto rzeczy NAJ- zobaczymy najwyższy budynek, odwiedzimy największą galerię handlową, przejedziemy się największym koło diabelskim...  Warto go bliżej poznać - to fantastyczne miejsce na rodzinny wyjazd. Liczba atrakcji dla dzieci onieśmiela a ich rozmach zachwyci też dorosłych. Podczas wyjazdu zwiedizmy Akwarium, Ogród Motyli, a także Park Safari. Oczywiście w czasie wyjazdy odwiedzimy nie tylko miejsca przeznaczone dla dzieci, ale nimi dzieci również będą zachwycone.  Zwiedzać Stare Miasto Dubaju wraz z targami i muzeami, aby poznać lokalną tradycję i zwyczaje. Odwiedzimy wszystkie najważniejsze atrakcje miasta (Burj Khalifa, Palm Jumeirah, Burj al Arab), również te najnowsze np. Ain Dubai. Jednego popołudnia udamy się na wycieczkę na pustynię, aby tam podziwiać przepiękny zachód słońca, móc z bliska zobaczyć wielbłądy i sokoły, a także skosztować arabskich przysmaków. 

Ostatnie dni wyjazdu spędzimy słodko leniuchują w pięknym hotelu nad samą wodą w jednym z ładniejszych emiratów - Ras al Khaimah.

Zapraszamy!

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

* Podana cena jest ceną orientacyjną. Szczegółowe składniki ceny są umieszczone w warunkach oferty. Cena orientacyjna jest zależna od kursu waluty (średni kurs NBP) i/lub ceny biletu lotniczego.

Dodaj komentarz

© 2019 Zorientowani.pl