Zorientowani od 2013 roku

Oferta - Wędrówki wśród fiordów południowej Norwegii

tel: 
533 833 485
22 299 27 52
email: 

AKTYWNIE

Wędrówki wśród fiordów południowej Norwegii

6 dni 3950 zł
Trekking
Wyprawy
Aktywne
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?
Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

Dzień 1.

Popołudniowy przylot do Stavanger. Przejazd busem w kierunku Hordaland.

Dzień 2. Lysefjord i Preikestolen

Na początek jedno z najbardziej fotogenicznych miejsc w Norwegii - skalna półka, z której rozpościera się przepiękny, panoramiczny widok na Lysefjord. Dookoła znajdziemy mnóstwo spotów, z których można robić równie piękne zdjęcia. Trasa na Preikestolen wiedzie przez las i płaskowyż, i sama w sobie jest nie lada atrakcją.

Dzień 3. Kjerag

Położony na drugim końcu Lysefjordu Kjerag urzeka klifami, które dochodzą tutaj do wysokości niemal kilometra! Widok jest powalający, a największą atrakcją jest kamień, który utknął między dwoma skałami i unosi się nad wielką przepaścią. Śmiałkowie mogą na niego wejść. To dopiero będzie fota z efektem „wow”.

Dzień 4. Trolltunga

Dość długa, ale piękna widokowo wędrówka prowadzi do kolejnej ikony południowych fiordów. Język trolla czyli Trolltunga wygląda spektakularnie na tle jeziora i ośnieżonych gór. Nawet pomijając skalną półkę to sam odpoczynek na trawie na skraju fiordu z kosmicznym widokiem, po wielogodzinnej wędrówce robi niesamowite wrażenie.

Dzień 5. Folgefonna

Tym razem nie klify i nie fiordy, a dla odmiany lodowiec. Przyjemny kilkugodzinny trekking do trzeciego co do wielkości lodowca w Norwegii. Pójdziemy doliną, która doprowadzi nas do jednego z wielu jęzorów Folgefonny. Przejazd do Bergen i wieczorny spacer po starówce.

Dzień 6. Bergen

Pożegnanie z zapierającymi dech w piersi widokami – wjazd Fløibanen Funicular, czyli kolejką łączącą miasto ze wzgórzem Fløyen. Wieczorny wylot w stronę Polski.

Prezentowany program wyprawy jest ramowy i realizacja danych punktów programu może ulec zmianie.

Warunki

Składowe ceny

05.08.2024 - 10.08.2024: 3950 PLN
21.09.2024 - 26.09.2024: 3850 PLN

Cena zawiera

  • opiekę polskiego pilota;
  • transport minibusem;
  • zakwaterowanie w hotelach, pokoje 2-osobowe;
  • opłaty drogowe i parkingowe;
  • ubezpieczenie turystyczne;
  • wpłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

  • wyżywienia;
  • wydatków własnych;
  • biletów lotniczych

Bilety lotnicze płatne są dodatkowo. Po potwierdzeniu się grupy przesyłamy informację o sugerowanym przez biuro połączeniu, najkorzystniejszym pod względem dostosowania do planu wyjazdu. Bilety mogą Państwo kupować samodzielnie, bezpośrednio na stronie przewoźnika lub za naszym pośrednictwem.

Niestety obecna sytuacja na rynku lotniczym jest bardzo dynamiczna i ceny zmieniają się praktycznie codziennie. Zawsze staramy się poinformować Państwa o możliwości zakupu biletów jak najwcześniej, żeby uniknąć niespodziewanych podwyższonych kosztów.

Jeżeli Uczestnik chce dokonać zakupu we własnym zakresie na połączenie inne, niż wskazane przez biuro prosimy o kontakt w celu potwierdzenia takiej możliwości.

Zaliczka

1000 PLN

Dodatkowe informacje

Liczba uczestników: 6-8 osób


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

Sześciodniowy wyjazd do Norwegii będzie obfitował w fantastyczne atrakcje. Po drodze kilka naprawdę niesamowitych miejsc. Zaczynamy od Bergen, skąd z lotniska uczestników odbiera pilot w naszym busie. Tutaj też kończymy. W międzyczasie wspólne wędrówki do kilku perełek południowych fiordów. Posiłki, raczej proste będziemy przygotowywać na bazie produktów zakupionych w lokalnych sklepach, ewentualnie przywiezionych z Polski. Dla chętnych będzie też możliwość zjedzenia ciepłego posiłku po drodze.

Zakwaterowanie w prostych warunkach niemniej jednak zawsze schludnych i czystych. Pokoje są 2-osobowe, w większości ze wspólnymi łazienkami.

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

Dodaj komentarz

© 2019 Zorientowani.pl
iMoje