Oferta - Perełki norweskich fiordów / Instagram ready

tel: 22 299 27 52 email: biuro@zorientowani.pl

AKTYWNIE

Perełki norweskich fiordów / Instagram ready

5 dni 3800 zł
  • 08.09.2022 - 12.09.2022
Trekking
Wyprawy
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?
Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

Dzień 1. 

Przylot z Warszawy/Gdańska do Bergen. Przejazd busem w kierunku Hordaland. Początek programu.

Dni 2-4.

Trekkingi do cudownych miejsc na obszarze południowych fiordów. (patrz niżej).

Dzień 5. 

Lot Bergen – Warszawa/Gdańsk. Wieczorny lot powrotny do Polski.

Co widzimy? Przez 4 dni odwiedzamy 4 niezwykłe, przepiękne, ekstremalnie fotogeniczne miejsca. Są to miejsca na liście odwiedzin ludzi na całym świecie a zdjęcia z nich powodują zawsze odruch ‘Wow’. Żeby się tam dostać będziemy musieli codziennie założyć trekkingowe obuwie i iść od kilku do dziesięciu godzin. Ale, nie ma nic za darmo. Nagrodą są cudowne, niepowtarzalne widoki a i sama wędrówka jest również wielką frajdą. Zatem po kolei:

PREIKESTOLEN

Jedno z najbardziej fotogenicznych miejsc w Norwegii - skalna półki, z której rozpościera się przepiękny, panoramiczny widok na Lysefjord. Dookoła są inne miejsca, skąd można robić równie piękne zdjęcia. Trasa na Preikestolen wiedzie przez las i płaskowyż i sama w sobie jest nie lada atrakcją.

 

KJERAG

Położony na drugim końcu Lysefjordu. Klify tutaj dochodzą do wysokości niemal kilometra! Widok jest powalający a największą atrakcją jest kamień, który utknął między dwoma skałami i unosi się nad wielką przepaścią. Śmiałkowie mogą na niego wejść.

 

TROLLTUNGA

Dość długa, ale piękna widokowo, wędrówka prowadzi do kolejnej ikony południowych fiordów. Język trolla czyli Trolltunga wygląda spektakularnie na tle jeziora i ośnieżonych gór. Nawet pomijając skalną półkę to sam odpoczynek na trawie na skraju fiordu z kosmicznym widokiem, po wielogodzinnej wędrówce jest bezcenny.

LODOWIEC FOLGEFONNA

Tym razem nie klify i nie fiordy a dla odmiany lodowiec. Przyjemny kilkugodzinny trekking do trzeciego co do wielkości lodowca w Norwegii. Pójdziemy doliną, która doprowadzi nas do jednego z wielu jęzorów Folgefonny.

Warunki

Składowe ceny

08.09.2022 - 12.09.2022: 3200 PLN + bilet lotniczy ok 600 PLN

Cena zawiera

  • przelot na trasie Warszawa - Bergen - Warszawa (bagaż podręczny 10 kg);
  • polskiego pilota;
  • transport minibusem;
  • zakwaterowanie w hotelach, pokoje 2-4 osobowe;
  • opłaty drogowe i parkingowe;
  • ubezpieczenie turystyczne;
  • wpłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

  • wyżywienia.

Zaliczka

1000 PLN

Dodatkowe informacje

Liczba uczestników: 6-8 osób


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

Pięciodniowy wyjazd do Norwegii będzie obfitował w fantastyczne atrakcje. Po drodze kilka naprawdę niesamowitych miejsc. Zaczynamy od Bergen, skąd z lotniska uczestników odbiera bus. Tutaj też kończymy. W międzyczasie wspólne wędrówki do kilku perełek południowych fiordów. Posiłki, raczej proste będziemy przygotowywać na bazie produktów zakupionych w lokalnych sklepach, ewentualnie przywiezionych z Polski. Dla chętnych będzie też możliwość zjedzenia ciepłego posiłku po drodze.

Zakwaterowanie w prostych warunkach niemniej jednak zawsze schludnych i czystych. Pokoje są 2-4 osobowe, w większości ze wspólnymi łazienkami.

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

* Podana cena jest ceną orientacyjną. Szczegółowe składniki ceny są umieszczone w warunkach oferty. Cena orientacyjna jest zależna od kursu waluty (średni kurs NBP) i/lub ceny biletu lotniczego.

Dodaj komentarz

© 2019 Zorientowani.pl
iMoje