Oferta - Perełki norweskich fiordów / Instagram ready

tel: 22 299 27 52 email: biuro@zorientowani.pl

AKTYWNIE

Perełki norweskich fiordów / Instagram ready

6 dni 4650 zł
  • 08.09.2022 - 13.09.2022
Trekking
Wyprawy
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?
Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

Dzień 1.

Przylot z Gdańska do Bergen. Przejazd busem w kierunku Hordaland. Początek programu.

Dzień 2.

Na początek jedno z najbardziej fotogenicznych miejsc w Norwegii - skalna półka, z której rozpościera się przepiękny, panoramiczny widok na Lysefjord. Dookoła znajdziemy mnóstwo spotów, z których można robić równie piękne zdjęcia. Trasa na Preikestolen wiedzie przez las i płaskowyż, i sama w sobie jest nie lada atrakcją.

Dzień 3.

Położony na drugim końcu Lysefjordu Kjerag urzeka klifami, które dochodzą tutaj do wysokości niemal kilometra! Widok jest powalający, a największą atrakcją jest kamień, który utknął między dwoma skałami i unosi się nad wielką przepaścią. Śmiałkowie mogą na niego wejść. To dopiero będzie fota z efektem „wow”.

Dzień 4.

Dość długa, ale piękna widokowo wędrówka prowadzi do kolejnej ikony południowych fiordów. Język trolla czyli Trolltunga wygląda spektakularnie na tle jeziora i ośnieżonych gór. Nawet pomijając skalną półkę to sam odpoczynek na trawie na skraju fiordu z kosmicznym widokiem, po wielogodzinnej wędrówce robi niesamowite wrażenie.

Dzień 5.

Tym razem nie klify i nie fiordy, a dla odmiany lodowiec. Przyjemny kilkugodzinny trekking do trzeciego co do wielkości lodowca w Norwegii. Pójdziemy doliną, która doprowadzi nas do jednego z wielu jęzorów Folgefonny. Powrót do Bergen i wieczorny spacer po starówce.

Dzień 6.

Pożegnanie z zapierającymi dech w piersi widokami – wjazd Fløibanen Funicular, czyli kolejką łączącą miasto ze wzgórzem Fløyen. Popołudniowy lot Bergen - Gdańsk.

PREIKESTOLEN

 

KJERAG

 

TROLLTUNGA

LODOWIEC FOLGEFONNA

FLØIBANEN

Fløibanen Funicular

Warunki

Składowe ceny

08.09.2022 - 13.09.2022: 3850 PLN + bilet lotniczy ok 800 PLN

Cena zawiera

  • przelot na trasie Warszawa - Bergen - Warszawa (bagaż podręczny 10 kg);
  • polskiego pilota;
  • transport minibusem;
  • zakwaterowanie w hotelach, pokoje 2-3 osobowe;
  • opłaty drogowe i parkingowe;
  • ubezpieczenie turystyczne;
  • wpłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

  • wyżywienia.

Zaliczka

1000 PLN

Dodatkowe informacje

Liczba uczestników: 6-8 osób


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

Sześciodniowy wyjazd do Norwegii będzie obfitował w fantastyczne atrakcje. Po drodze kilka naprawdę niesamowitych miejsc. Zaczynamy od Bergen, skąd z lotniska uczestników odbiera bus. Tutaj też kończymy. W międzyczasie wspólne wędrówki do kilku perełek południowych fiordów. Posiłki, raczej proste będziemy przygotowywać na bazie produktów zakupionych w lokalnych sklepach, ewentualnie przywiezionych z Polski. Dla chętnych będzie też możliwość zjedzenia ciepłego posiłku po drodze.

Zakwaterowanie w prostych warunkach niemniej jednak zawsze schludnych i czystych. Pokoje są 2-3 osobowe, w większości ze wspólnymi łazienkami.

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

* Podana cena jest ceną orientacyjną. Szczegółowe składniki ceny są umieszczone w warunkach oferty. Cena orientacyjna jest zależna od kursu waluty (średni kurs NBP) i/lub ceny biletu lotniczego.

Dodaj komentarz

© 2019 Zorientowani.pl
iMoje