Oferta - Joga na Malcie - słońce, radość, ruch

tel: 22 299 27 52 email: biuro@zorientowani.pl

AKTYWNIE

Joga na Malcie - słońce, radość, ruch

8 dni 4694 zł
 • 08.04.2021 - 15.04.2021
Wyprawy
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?
Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

Dzień 1. Wylot na Maltę

Wylot z lotniska Warszawa Okęcie. Przylot na Maltę. Transfer do hotelu na wyspie Gozo. (prom+bus)

Dni 2-6. Joga

Praktyka jogi, warsztaty oraz dodatkowe atrakcje - spacery po okolicy, jazda na rowerach i oczywiście plażowanie. Można też skorzystać z morskich kajaków lub snorkelingu. 

Plan spacerów w naturze z elementami zwiedzania (a może i shoppingu ;)) będziemy ustalać na bieżąco w zależności od chęci i preferencji grupy.
Skala trudności wycieczek pieszych - dla każdego.

W planie pobytu na Gozo mamy kilka wariantów pieszych wycieczek/spacerów:

1. Wycieczka do położonego na wzgórzu miasteczka Xaghra, gdzie oprócz uroczego rynku z pięknym kościołem zobaczymy dwie nie lada atrakcje: wiatrak Ta'kola z XVIII wieku oraz megalityczne świątynie GGantija, pochodzące z IV tysiąclecia przed naszą erą. Po tureckich świątyniach Gobekli Tepe są to drugie pod względem wieku obiekty religijne stworzone rękami człowieka. Świątynie zostały wpisane na listę UNESCO.

2. Wycieczka w stronę wybrzeża. Spacer w kierunku plaży Ramla - jednej z najpiękniejszych na Gozo, z charakterystycznym pomarańczowo-czerwonym piaskiem. Następnie przejdziemy na wzgórze z jaskinią Tal-Mixta, skąd roztacza się fantastyczny widok na zatokę. 

3. Spacer do Zatoki Marsalforn z miasteczkiem portowym o tej samej nazwie. To popularny kurort morski z wieloma hotelami, restauracjami i barami. Znajduje się tu również mała plaża oraz marina. 

4. W plane mamy również wspólną wycieczkę rowerową po wyspie Gozo, podczas której poczujemy prawdziwy jej smak jadąc małymi, lokalnymi drogami, wijącymi się pomiędzy polami, biegnącymi przez malownicze wioski. Skierujemy się ku północno-zachodniemu wybrzeżu wyspy, które na tym odcinku ma charakter klifowy. Po drodze na wybrzeże miniemy spoglądający na okolicę posąg Chrystusa. Następnie dojedziemy do Reqqa - charakterystycznego dla Gozo miejsca - panwi solnych, gdzie zobaczymy tradycyjny sposób pozyskiwania soli morskiej. Następne punkty na trasie to jaskinia Big Cave oraz wąwóz Wied il-Ghasri. Jeszcze dalej na zachód ujrzymy bardzo fotogeniczny wapienny łuk Wied-il Mielah. Dalej, jadąc przez  malownicze pola oraz przejeżdżając przez miasteczko dotrzemy do jednej z największych atrakcji wyspy jaką jest tzw. wewnętrze morze oraz Zatoka Dwejra. Powrót busem do naszego ośrodka.

Dzień 7. Zwiedzanie Malty

Po południu przejazd z Gozo na Maltę. Najpierw przejedziemy w pobliżu w dawnej stolicy Malty - Mdiny. Kolejnym punktem programu będzie maltańskie Trójmiasto: Birgu - Isla - Bormla - trzy najstarsze miasta wyspy. Miejsce to ma cudowną atmosferę, przez wielu uznawaną za kwintesencję Malty. Spacerując wąskimi uliczkami zobaczymy tradycyjne domy z kolorowymi drzwiami i charakterystycznymi kołatkami. Z portu Birgu rozpościera się wspaniały widok na Vallettę, do której dostaniemy się tradycyjnymi łódkami dghajsa. Tam odwiedzimy piękne Ogrody Barakka, kontrkatedrę św. Jana, a na koniec przejdziemy się główną ulicą handlową miasta - Strait Street i pobliskie urocze uliczki, gdzie będzie czas wolny na ostatnie zakupy przed lotem do Polski.

Wieczorem wylot do Warszawy.

Dodatkowe atrakcje dla chętnych poza programem, dodatkowo płatne:

 • Rejs na Comino i krótkie zwiedzanie Gozo: 30 - 40 EUR/os.

Po śniadaniu udamy się w kierunku miasteczka portowego Mgarr, by wsiąść na prom, który powiezie nas na wysepkę Comino. Tutaj spędzimy leniwie czas, opalając się i kąpiąc w zatoce Błękitna Laguna, nazwanej tak z uwagi na piękny, turkusowy odcień wody. W drodze powrotnej zwiedzimy stolicę Gozo - Victorię (Rabat), z położoną na wzgórzu wielką Cytadelą, z której roztacza się olśniewający widok na miasto i okolicę, a także największe klify na wyspie, piękne Ta'Ćenć.  

 • Wspaniała przygoda - kajaki morskie: ok. 35 EUR/os.

Przez 3 godziny będzie możliwość podziwiania wybrzeża Gozo z poziomu wody. Oczywiście wszystko jest bezpieczne, z miejscowym przewodnikiem i kamizelkami ratunkowymi. 

Warunki

Składowe ceny

08.04.2021 - 15.04.2021: 3390 PLN + 200 EUR + bilet lotniczy ok 400 PLN

Cena zawiera

 • warsztaty jogi i nie tylko (oddech, medytacja, joga śmiechu, slow jogging);
 • zakwaterowanie w willach wakacyjnych/apartamentach; pokoje 2-os.
 • śniadania;
 • 3 obiadokolacje (powitalna, pożegnalna oraz po wycieczce);
 • zwiedzanie Malty z lokalnym przewodnikiem;
 • wycieczki piesze - zwiedzanie Gozo;
 • kilkugodzinną wycieczkę rowerową;
 • transfery lotnisko - hotel - lotnisko;
 • polskiego pilota;
 • ubezpieczenie;
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. 

Cena nie zawiera

 • Posiłków poza śniadaniami i 3 obiadokolacjami;
 • wydatków osobistych - ok. 20-30 EUR/dzień;
 • wstępów do obiektów;
 • dla chętnych - dopłata do pokoju 1-osobowego: 660 PLN/os.

Przelot na trasie Warszawa - Malta - Warszawa (bagaż podręczny 40x30x20 cm + rejestrowany 10 kg). Bilety kupujemy po zebraniu grupy. Cena biletu w 2 strony oscyluje między 400 a 600 zł. Dodatkowo należy zapłacić za bagaż:

- podręczny do 10 kg - 55x40x23 cm - ok 460 zł

- rejestrowany do 20 kg - ok 600 zł

Dopłata 200 Eur na miejscu pilotowi na pokrycie kosztów programu.

Dodatkowe informacje

PROMOCJA! Przy wpłacie zaliczki do 1.03.2021 - zniżka 200 PLN (czyli pierwsza rata wynosi 800 PLN).

Przy wyborze pokoju 3-osobowego cena również jest niższa o 200 PLN (do wyczerpania tej opcji - zapytaj przy zapisie). Cena ta odliczana jest od drugiej raty. 

Dopłata 200 EUR po przylocie na pokrycie kosztów programu.


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

Zapraszamy na wyprawę po słońce, radość, ruch i święty spokój w cudownych okolicznościach przyrody - na śródziemnomorskiej wyspie Malta. To 8 dni praktyki jogi, warsztatów rozwojowych, ale i plażowania, zwiedzania i aktywności. Praktykę jogi prowadzi Magda Kapela.

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

* Podana cena jest ceną orientacyjną. Szczegółowe składniki ceny są umieszczone w warunkach oferty. Cena orientacyjna jest zależna od kursu waluty (średni kurs NBP) i/lub ceny biletu lotniczego.

Dodaj komentarz

© 2019 Zorientowani.pl