Oferta - Aktywna Malta z wyspami Gozo i Comino

tel: 22 299 27 52 email: biuro@zorientowani.pl

AKTYWNIE

Aktywna Malta z wyspami Gozo i Comino

8 dni 3850 zł
 • 11.09.2021 - 18.09.2021
  • 11.09.2021 - 18.09.20213850zł
  • 16.10.2021 - 23.10.20213850zł
Wyprawy
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?
Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

Dzień 1. Przylot na Maltę

Lot bezpośredni z Warszawy na Maltę, na miejscu spotkanie z pilotem i transfer do hotelu. Nocleg.

Dzień 2. Wycieczka rowerowa

Transfer na południowy zachód Malty. Czeka nas całodzienna wycieczka rowerowa wzdłuż południowych, pięknych wybrzeży wyspy. Po drodze bajeczne widoki - Blue Grotto (niesamowita formacja skalna), wysokie klify Dingli (najwyższy punkt na Malcie – zawrotne 250 m n.p.m. ;)), Gnejna Bay – ogromna zatoka z piękną plażą. Transfer do hotelu.

Dzień 3. Trekking

Tego dnia znów transfer na południe Malty, tam całodzienny trekking – chyba nie możemy sobie wyobrazić lepszych krajobrazów! W międzyczasie przerwa na relaks i plażowanie. Transfer do hotelu.

Dzień 4. Wycieczka kajakowa

Dzisiaj wybierzemy się na północ wyspy. Czeka nas całodzienna wycieczka kajakami wzdłuż zatoki Świętego Pawła, zatoki Ghadira Bay lub wokół wyspy Comino (szczegółowa trasa do ustalenia). Transfer do hotelu, nocleg.

Dzień 5. Wyspa Gozo – trekking

Transfer do portu Cirkewwa, rejs na wyspę Gozo, nazywaną zieloną wyspą. W ciągu dnia czekają nas 2 trekkingi na wyspie w różnych lokalizacjach (każdy około 2 – 2,5 godz.) - niezapomniane widoki gwarantowane! Lunch w stolicy wyspy – Victorii. Następnie ciekawa atrakcja - wyprawa segway’ami. Późnym popołudniem powrót na Maltę i transfer do hotelu.

Dzień 6. Comino

Całodzienny rejs na najmniejszą wyspę Malty - Comino. Zamieszkują ją tylko jedna rodzina (5 osób!) Zwolnimy nieco tempo - czas na plażowanie i relaks. Dla chętnych snorkeling w turkusowych wodach okalających wyspę. 

Dzień 7. Odpoczynek / wycieczka po Malcie

Dzień wolny na odpoczynek i zakupy.

Dla chętnych półdniowa wycieczka do starej i nowej stolicy Malty: Mdiny i Valetty. Mdina, którą odwiedzimy najpierw to średniowieczne miasteczko z wąskimi uliczkami z zachowanymi pięknymi budowlami. Jego położenie na wzgórzu sprawia, że rozpościera się z niego widok na całą wyspę. Kolejnym punktem programu będzie maltańskie Trójmiasto Birgu – Isla – Bormla – trzy najstarsze miasta Malty. Miejsce to ma cudowną atmosferę, przez wielu uznawaną za kwintesencję Malty. Spacerując wąskimi uliczkami zobaczymy tradycyjne domy z kolorowymi drzwiami i charakterystycznymi kołatkami. Z portu Birgu rozpościera się wspaniały widok na Valettę. W porcie wsiądziemy w tradycyjne łódki dghajsa, które przewiozą nas na drugą stronę zatoki - do Valetty. Tam odwiedzimy piękne Ogrody Barakka, kontrkatedrę św. Jana a na koniec przejdziemy się główną ulicą handlową miasta Strait Street

Dzień 8. Powrót do Polski

Transfer na lotnisko, przelot powrotny do Polski. Zakończenie programu.

Warunki

Składowe ceny

11.09.2021 - 18.09.2021: 3850 PLN
16.10.2021 - 23.10.2021: 3850 PLN

Cena zawiera

 • przelot na trasie Polska – Malta – Polska;
 • 7 noclegów w hotelu *** w miejscowości Bugibba, w pokojach 2-os. z łazienkami (SGL dodatkowo płatny);
 • przejazdy na miejscu klimatyzowanym autokarem;
 • śniadania w hotelu;
 • opiekę polskiego rezydenta oraz przewodnika;
 • wypożyczenie rowerów;
 • segwaye;
 • ubezpieczenie;
 • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

 • podatku ekologicznego (0,50 €/os./dzień; płatne przy zakwaterowaniu w hotelu);
 • transferów na i z lotniska w Polsce;
 • wydatków własnych.

Dodatkowe atrakcje:

snorkeling na wyspie Comino (wypożyczenie sprzętu - ok. 20 EUR/os./dzień)

Zaliczka

1000 PLN

Dodatkowe informacje

Liczba uczestników: 10 - 16 osób 


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

Zabierzemy Cię na najpiękniejszą wyspę archipelagu maltańskiego. Przed Tobą: Malta

Subtropikalny klimat, przyjemna temperatura, absolutnie bezkonkurencyjne krajobrazy – oto Malta, od której (o ile jesteś w Polsce) dzielą Cię niecałe trzy godziny lotu. Tym razem zamierzamy wybrać się na nią jesienią, aby odkryć uroki wyspy po sezonie. Wycieczka, którą organizujemy, będzie miała aktywny format: planujemy pokazać Ci najpiękniejsze zakątki Malty, czasem przyspieszając, a innym razem zwalniając tempo. Program jest naprawdę intensywny: wyprawa będzie pełna wrażeń i niepowtarzalnych widoków, choć nie zabraknie też beztroskiego plażowania i relaksu w turkusowej wodzie. Jesienna wycieczka na Maltę da Ci możliwość zauroczenia się archipelagiem, położonym zaledwie 81 km od Sycylii. Wchodzisz w to?

Z Polski do Malty dostaniemy się samolotem, a tuż po wylądowaniu przejedziemy do komfortowego hotelu w Bugibba, miejscowości, nazywanej turystyczną stolicą Malty. To tutaj przewidziane są wszystkie noclegi; Bugibba będzie więc naszą 'bazą wypadową'. Lokalizacja nie jest przypadkowa, jak z resztą żaden punkt wycieczki. Sprawdzony hotel, z którego szybko można dostać się w najpiękniejsze miejsca na Malcie, pozwoli w pełni cieszyć się pobytem. Tym bardziej, że wycieczka potrwa aż 7 dni, podczas których skupimy uwagę nie tylko na Malcie, ale też wyjątkowej wyspie Gozo i urokliwej wyspie Comino.

Wycieczka na Maltę po sezonie? Z biurem Zorientowani Travel Club wszystko jest możliwe

Jeśli szukasz nietuzinkowej oferty obejmującej aktywny wypoczynek za granicą, Jesienna Malta z wyspami Gozo i Comino będzie strzałem w dziesiątkę. Pomysł na organizowaną przez nasze biuro wycieczkę na Maltę narodził się w naszych głowach już dawno, kiedy odkrywaliśmy wyspę w samym środku lata. Tłumy turystów, zatłoczone plaże, kolejki – chcieliśmy tego uniknąć. Tak została zaplanowana wycieczka do Malty, a właściwie wyprawa, której uczestnicy będą mogli nacieszyć się pobytem w 100%. Co w programie? Między innymi przejażdżki rowerowe po wybrzeżu, trekking, spływ kajakowy, a w międzyczasie plażowanie i zażywanie kąpieli (nie tylko słonecznych). Atrakcji będzie znacznie więcej: wyprawa sagwey'ami czy snorkeling to kolejne propozycje, którym nie mogliśmy się oprzeć. Gwarantujemy, że wypoczynek przeplatany intensywnym zwiedzaniem uczyni podróż niepowtarzalnym przeżyciem. Jeżeli marzy Ci się beztroska wycieczka Malta w jesiennej, posezonowej odsłonie to najlepszy wybór.

Program wyprawy skupia się na Malcie i sąsiadujących z nią zielonych wyspach: Comino oraz Gozo. Zorganizujemy całodzienne rejsy, dbając o kompleksową opiekę przewodnika, który zarazi Uczestników miłością do Malty, a także położonych nieopodal innych Wysp Maltańskich. Wycieczka zaplanowana przez Zorientowani Travel Club nigdy nie jest oczywista, dlatego spodziewaj się mocy wrażeń, potężnej dawki wiedzy na temat odwiedzanych miejsc i zjawiskowych widoków. Malta odwiedzona po sezonie emanuje cudowną energią, którą po prostu trzeba poczuć! Zapytaj nas o szczegóły albo zapisz się na wyjazd. Planowana liczba uczestników to 10-14 osób, dlatego warto już teraz zainteresować się udziałem w wyprawie na Maltę. Zapraszamy!

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

Dodaj komentarz

© 2019 Zorientowani.pl