Oferta - Rejs po greckich wyspach

tel: 22 299 27 52 email: biuro@zorientowani.pl

Rejs po greckich wyspach

8 dni 2807 zł
  • 25.04.2020 - 02.05.2020
Aktywne
Rejsy i żagle
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?
Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

Drodzy Argonauci!

WIOSENNY REJS GRECJA - CYKLADY / ZATOKA SAROŃSKA

Jeśli chcielibyście zobaczyć grecke wyspy, na których nie ma tłumu turystów, odwiedzić mało uczęszczane miejsca, zobaczyć jak żyją i pracują prawdziwi wyspiarze, jeśli lubicie chodzić na spacery pośród ciekawych pejzaży, macie ochotę na żeglowanie po ciepłych lazurowych wodach i na odrobinę adrenaliny - ten jest jest właśnie dla Was!

Wszystko co wydarzy się podczas rejsu jest doskonałym preteksem do zdjęć - zabierzcie więc koniecznie aparaty fotograficzne. 

Przez wiele lat zajmowałem się fotografią prasową, możecie liczyć na moją pomoc zarówno teoretyczną jak i praktyczną - by wasze zdjęcia były jeszcze lepsze! :)

JACHT

50-stopowy Cyklades 50.5 (lub podobny) gwarantujący wygodę i bezpieczeństwo. Na jachcie znajduje się 5 kabin dwuosobowych i 3 łazienki z toaletą i ciepłą wodą. Każdy uczestnik rejsu ma miejsce w 2-osobowej kabinie. 

TRASA

Naszym celem jest dotarcie do pięknych miejsc i wspaniałych ludzi. Dokładną trasę ustalimy bezpośrednio podczas rejsu, w zależności od pogody, stanu morza i kondycji załogi. W naszym zasięgu są całe Cyklady. Postaramy się odwiedzić Hydrę (wyspa bez samochodu, mieszkał tam L. Cohen), Santorini (najsłynniejsze widoki z Grecji), Egina, Paros, Kitnos, Sifnos, Folerandos, Amorgos (film "Wielki Błękit"), Milos

Greckie domy, przyklejone do skał, których nie da się pomylić z żadnym innym miejscem na Ziemi. Ludzie mieszkający na wyspach są ciekawi przybyszy, otwarci, często pomocni i łatwo nawiązują relacje.

Jedzenie to jeden z największych atutów Grecji. Proste, nieskomplikowane potrawy oparte na warzywach i owocach morza to doskonała, przede wszystkim smaczna dieta. Ceny są raczej umiarkowane, nieznacznie wyższe niż w Polsce (fastfood od 4 euro, kolacja z winem dla 2 osób od 20 euro).

POGODA

Rejs odbędzie się przez sezonem turystycznym. Na greckich wyspach na lądzie możemy liczyć na temperaturę znacznie przekraczającą 25°C. Jest to idealna temperatura do turystyki morskiej jak i pieszej i cieszenia oczu bajkowymi widokami. Temperatura wody oscyluje w granicach 22°C, więc kąpiel jest jak najbardziej możliwa. Możemy również liczyć na kąpiel w ciepłych źródłach, których w Grecji nie brakuje. 

SKIPPER

Żegluje od szkoły średniej. Uprawnienie do prowadzenie morskich jachtów otrzymałem w wieku 20 lat. Najczęściej pływam w Grecji, na wyspach Kanaryjskich i w Tajlandii. Żeglując, stawiam na maksymalne bezpieczeństwo i na jak największą frajdę. Uwielbia odwiedzać małe porty, urokliwe wysepki, tajemnicze zatoczki. Lubię być wszędzie tam, gdzie nie będzie jednym z wielu anonimowych turystów. Pasjonuje się nurkowaniem, szczególnie lubię zwiedzać pod wodą, wraki, jaskinie i kopalnie. Zawodowo zajmuję się fotografią (www.szablowski.pl)

Loty w maju do Aten to koszt od 400 zł.
Autobus z lotniska do portu - 6 euro.


To jestem ja:

https://www.youtube.com/watch?v=O8RctGQi6Ts

Tak wyglądał listopadowy rejs w Grecji:

https://www.youtube.com/watch?v=fgQkpU0Pkrc&t=145s

Warunki

Składowe ceny

25.04.2020 - 02.05.2020: 2350 PLN + 100 EUR

Cena zawiera

  • opiekę doświadczonego skippera;
  • miejsce na jachcie w 2-osobowej kabinie;
  • ponton wraz z silnikiem;
  • składkę przeznaczoną na porty oraz wyżywienie (ok. 100 EUR) (skipper nie bierze udziału w zbiórce);
  • ubezpieczenie;
  • składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

  • biletu lotniczego (samodzielny zakup, cena od 400 PLN);
  • autobusu do portu (6 EUR);
  • wstępów.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

* Podana cena jest ceną orientacyjną. Szczegółowe składniki ceny są umieszczone w warunkach oferty. Cena orientacyjna jest zależna od kursu waluty (średni kurs NBP) i/lub ceny biletu lotniczego.

Dodaj komentarz

© 2019 Zorientowani.pl