Zorientowani od 2013 roku

Aktualności - Lubisz góry i wyzwania? Forsowny trekking w Nepalu będzie przygodą Twojego życia!

Lubisz góry i wyzwania? Forsowny trekking w Nepalu będzie przygodą Twojego życia!

05.10.2020

Jedni wypoczywają leniwie, pozostali preferują aktywne formy relaksu. Jeśli należysz do tej drugiej grupy, mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Zakładając, że wszystko pójdzie zgodnie z aktualnymi planami, na początek listopada 2020 r. organizujemy ekipę i lecimy zdobywać Nepal. W ciągu 16-dniowej wyprawy przewidujemy 9 dni wędrówek po przepięknych terenach, przeplatanych całą paletą innych, równie fantastycznych atrakcji!

Gwarantujemy niepowtarzalne wrażenia z wyprawy w Himalaje

Lepiej zabrać ze sobą dobry aparat fotograficzny, zapas baterii lub powerbanków, bo widoki na krajobrazy oraz zabytki będą zapierać dech w piersi. Najpierw przelot do stolicy kraju Katmandu. W mieście zwiedzamy kilka najciekawszych punktów, z cudownymi świątyniami na czele. Potem przejazd do urokliwej miejscowości Bagarchap i zaczynamy to, co tygryski lubią najbardziej. Nie da się ukryć, że trekking w Nepalu to iście końska dawka wysiłku. Ale satysfakcja z przejścia całej trasy będzie jedyna w swoim rodzaju! Jakie wyposażenie trzeba zabrać ze sobą? Wygodne ubrania różnego typu, dobrze dopasowane buty trekkingowe, kijki, czapki i mnóstwo pozytywnej energii. Na niektórych odcinkach przydatne mogą się okazać również raki.

W programie trekking dookoła Annapurny i wiele innych atrakcji Nepalu

Pogody w najwyższych górach nie da się dokładnie przewidzieć nawet z kilkudniowym wyprzedzeniem, a co dopiero mówić o miesiącu. Jako organizator turystyki firma Zorientowani Travel Club zapewnia wszystkim uczestnikom wyprawy profesjonalną opiekę. Zapewniamy bilety lotnicze w obie strony, zakwaterowanie, transport na terenie Nepalu, wszelkie konieczne ubezpieczenia oraz opłaty. WAŻNE: wyżywienia, wiza oraz wejściówki płatne osobno. Musimy zebrać przynajmniej 6-8 osób, w przeciwnym wypadku trzeba się liczyć ze wzrostem kosztów. Zainteresowanych trekingiem i Nepalem zapraszamy do wysyłania zapytań oraz wysyłania zgłoszeń na wyjazd!

Zdjęcie

Dodaj komentarz

© 2019 Zorientowani.pl
iMoje