Zorientowani od 2013 roku

Aktualności - Chcesz odwiedzić Afrykę? Namibia to strzał w dziesiątkę!

Chcesz odwiedzić Afrykę? Namibia to strzał w dziesiątkę!

06.04.2020
Artykuły

Wyprawa afrykańska to nie lada wydarzenie. Taka okazja zwykle zdarza się raz w życiu i z pewnością jest spełnieniem marzeń poszukiwaczy przygód oraz ekscytujących krajobrazów. Co sprawia, że wycieczki do Namibii cieszą się tak dużą popularnością? Dowiedz się więcej!

Niezwykła Namibia fascynuje pod każdym względem. Warto ją zobaczyć

Afryka to szczególny kontynent, kierunek podróży wybierany przez turystów, którzy nie podążają za zgiełkiem i najpopularniejszymi atrakcjami. Raj dla fotografów i amatorów malowniczych krajobrazów, dzikiej przyrody i zjawiskowych pustyń. W południowo-zachodniej części Afryki znajduje się Namibia Wycieczki w to miejsce są bez wątpienia jednymi z najbardziej fascynujących. Głównym z powodów, dla których Namibia jest miejscem obieranym jako cel podróży, okazują się krajobrazy. Wyobraź sobie obszar, zamieszkiwany przez lokalne plemiona. Nieodkryte tereny, pomarańczowe wydmy, słońce... Pustynia Namibii to najstarsza pustynia na świecie. Ma już ok. 80 milionów lat, a jej nieskażona przyroda po prostu – zapiera dech w piersiach.

Zapomnij o kilkugwiazdkowych hotelach i pakiecie all inclusive! Wycieczki do Afryki mają swój klimat. Tu nie liczy się komfort spania w klimatyzowanym pomieszczeniu. Zamiast tego jest nocowanie w namiocie, gotowanie w kuchni obozowej i jedzenie pod gołym niebem, w miejscach, z których roztaczają się nieopisane widoki.

Organizujemy niezapomniane wycieczki do Namibii. Pojedź z nami!

Namibia jest jedynym w swoim rodzaju krajem: kontrastów, ogromnych wydm i rozległych widoków. Wyprawa w to miejsce jest ucieczką od cywilizacji, zgiełku i szybkiego trybu życia – wielu z nas tak bardzo tego potrzebuje! W Zorientowani Travel Club mamy w ofercie zorganizowane wycieczki do Namibii. W programie można znaleźć m. in. podróż przez Pustynię Namib, zwiedzanie wielkiego kanionu Fish River, wizytę w Parku Narodowym Etoszy czy odwiedzenie najciekawszych punktów widokowych w zachodnio-południowej Afryce. Do tego spotkania z egzotycznymi zwierzętami, wizyty w lokalnych wioskach, oglądanie wschodów i zachodów słońca oraz wiele, wiele więcej.

Jeśli rozważasz wyprawę do Afryki, Namibia z pewnością Cię zainteresuje. To idealna destynacja zarówno na pierwszy raz, jak i kolejne odwiedziny Czarnego Kontynentu. Chcąc poznać uroki Namibii i być pewnym, że podróż przebiegnie zgodnie z planem, a wszystko zostanie dobrze zorganizowane, skontaktuj się z nami. W ofercie znajdziesz dokładny opis wycieczki po wyjątkowych zakątkach Afryki. Zachęcamy do regularnego sprawdzania, jakie wyprawy pojawiają się w Zorientowani Travel Club!

Zdjęcie

Dodaj komentarz

© 2019 Zorientowani.pl
iMoje