Zorientowani od 2013 roku

Aktualności - Mega atrakcja we Wrocławiu

Mega atrakcja we Wrocławiu

21.07.2016
Newsy

Kto powiedział, że spędzanie wakacji czy wolnego czasu w dużym mieście musi być nudne? Każdy, kto tak myśli zapewne zmieni zdanie po przeczytaniu tego artykułu.

Zazwyczaj jest tak, że rodzice chcą, aby ich pociechy w czasie wolnego czasu korzystały z „mądrych” rozrywek, czyli takich, które mają walory edukacyjne. Niestety wielu dzieci czy młodzieży takie formy rozrywki uważa za nieciekawe, nudne. Poza tym w obecnych czasach, w dobie smartfonów trudno przekonać ich do jazdy na rowerze, wybraniu się na pieszą wycieczkę, obóz językowy, obóz harcerski itp. Znaleźliśmy rozwiązanie, które zadowoli zarówno jednych, jak i drugich.

Rozrywka na najwyższym poziomie

Park trampolin JumpWorld gwarantuje niezwykłe doznania, ale również niebanalną zabawę. Co ciekawe, jest to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Skakanie na trampolinach, bowiem świetnie wpływa na rozwój dzieci. Wzmacnia mięśnie, poprawia kondycję, wzmacnia układ kostno- stawowy, a poza tym uwalnia endorfiny, tym samym przyczyniając się do poprawy nastroju.

Którą strefę wybierasz?

W JumpWorld masz do wyboru mnóstwo krain zabaw. Każda oferuje inną formę rozrywki. Jeśli od zawsze marzyłeś o byciu dobrym siatkarzem czy idealnym koszykarzem, możesz spróbować swoich sił grając mecz w specjalnie przeznaczonych do tego strefach. Dzięki trampolinom, możesz spektakularnie wrzucać piłkę do kosza czy wykonywać niesamowite serwy. A może chcesz poszaleć z przyjaciółmi. Idealna do tego celu będzie arena główna. To ogromne miejsce wypełnione trampolinami pozwoli Ci na niezapomniane chwile. Możesz wykonywać tutaj różnorodne akrobacje bez obawy o swoje bezpieczeństwo. Tuż obok znajduje się basen z gąbkami, który zapewni Ci miękkie lądowanie. Ponadto w każdej ze stref znajdują się wykwalifikowani pracownicy, którzy dbają nie tylko o Twoje bezpieczeństwo, ale również o odpowiedni sposób korzystania z atrakcji. Zawsze możesz zagrać w strefie Dodgeball w tzw. „Zbijaka”. A co powiesz na przeniesienie się do strefy akrobatycznej? To miejsce jest wyjątkowe. Pozwala na wykonywanie nawet całych sekcji akrobatycznych bez obawy o komfort pozostałych uczestników. To tutaj zyskasz przestrzeń, którą ogranicza tylko Twoja wyobraźnia! Cała bieżnia to trampolina! Zobaczcie sami!

Ruch to zdrowie

Dlatego dobrym pomysłem są zajęcia specjalnie organizowane dla dzieci. JumpKids to lekcje prowadzone przez profesjonalistów, dopasowane do grup wiekowych. Dzięki temu Twoje dziecko będzie się nie tylko świetnie bawiło, ale również doskonale rozwijało. Zapisz je na zajęcia już dziś!
Zdjęcie

Dodaj komentarz

© 2019 Zorientowani.pl
iMoje