Aktualności - Krzyżacki zamek w sercu Mazur

Krzyżacki zamek w sercu Mazur

24.11.2015
Artykuły

Artykuł sponsorowany

Tam, gdzie błękit jezior przeplata się z soczystą zielenią traw, wznosi się Hotel ZAMEK RYN**** - miejsce, w którym bije serce Mazur. Ten unikatowy, luksusowy obiekt to harmonia pieczołowicie odrestaurowanego XIV- wiecznego zamku krzyżackiego i nowatorskich rozwiązań designerskich. Hasłem przyświecającym obiektowi jest legendarna gościnność wyrażana w indywidualnym podejściu do Gości i fascynacji światem kulinariów.

Wyjątkowość Zamku

Cechą, która wyróżnia ryński zamek spośród innych obiektów,  jest niezwykle stylowy wystrój wszystkich pomieszczeń dostępnych dla Gości.  Oprócz pokoi i apartamentów mowa tu także o gotyckiej restauracji Refektarz,  pięknych salach o historycznej nazwie Kapitularze, a także jedynym w swoim rodzaju centrum rekreacyjnym (basen, sauny, jacuzzi), urządzonym w zamkowych podziemiach.  Najbardziej reprezentacyjną salą jest jednak z całą pewnością olśniewający, zadaszony Dziedziniec – miejsce koncertów, spotkań, prezentacji i uroczystych bankietów.

Hotel ZAMEK RYN****  trudno jest  porównywać z innymi obiektami hotelowymi o podobnej kategorii. Należy zaznaczyć, że w całym  regionie Warmii i Mazur ani w Polsce  nie ma  zamku o podobnej kubaturze, mogącego zapewnić zakwaterowanie czy też obsługę konferencyjną  tak dużej liczbie osób.

Goście, którzy wybierają pobyt w krzyżackim zamku, decydują się na to ze względu na jego niepowtarzalność i  szczególną atmosferę. Niezwykle istotna jest również lokalizacja obiektu – w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. To znakomita baza wypadowa dla wszystkich Gości, którzy z łatwością mogą się stąd dostać do miejsc, gdzie znajdują się znane na całym świecie atrakcje turystyczne.

Biesiady Rycerskie

Biesiada Rycerska przeniesie wszystkich do niezwykłych czasów średniowiecza. Piękne stroje dla biesiadników, widowiskowe pokazy walk i wspólna zabawa z niesamowitą opowieścią w tle, pozwolą poczuć się rycerzem, damą lub paziem. Tradycyjne trunki i smakowite jadło sprostają gustom najbardziej wytrawnych smakoszy.

Pokaz walk podczas Biesiady Rycerskiej nawiązuje wprost do średniowiecznych potyczek pomiędzy zwaśnionymi, odzianymi w pancerze wojownikami. Niezwykle dynamiczna, przebiegająca na granicy ryzyka bójka gwarantuje obserwatorom niezapomniane wrażenie uczestniczenia w czymś niezwykłym. W takim momencie adrenalina rośnie do poziomu nie współgrającego z rolą biernego obserwatora. Za bezpieczeństwo odpowiadają współcześni, doświadczeni rycerze, którzy rozegrali już niejedną bitwę. Gdy rozbrzmiewa szczęk ścierających się ze sobą mieczy, buzdyganów i tarcz z pewnością nikt z widowni nie opuści sali z poczuciem niedosytu.

Więcej na: http://www.zamekryn.pl/

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

Dodaj komentarz

© 2019 Zorientowani.pl
iMoje