Oferta - Północna Norwegia - wyjazd klubowy

tel: 22 266 04 03 email: biuro@zorientowani.pl

Północna Norwegia - wyjazd klubowy

5 dni 2950 zł
  • 15.01.2019 - 19.01.2019
Wyprawy
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?

Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

Zapraszamy Was na wspólne rozkoszowanie się północnymi, surowymi krajobrazami Norwegii. Ten wyjazd jest po to by:

- głęboko odetchnąć

- poczuć przestrzeń

- zachwycić się przyrodą

- spotkać się z zorzą

Jeżli taki masz cel, to jest nam po drodze.

Spędzimy na północy 4 noce i 4 pełne dni. Pierwszą noc spędzimy w Tromsø, trzy kolejne w klimatycznym, drewnianym domu, ze przestrzenią wspólną, w pełni urządzoną kuchnią. To będzie nasza baza, do której z radością będziemy wracać by wyczekiwać zorzy i poznawać najpiękniejsze zakątki regionu. Zwiedzimy też urokliwą  stolicę regionu - Tromsø.

Dla chętnych możliwość poznawania regionu na skuterach śnieżnych, emocjonowania się jazdą w reniferowym zaprzęgu czy poznania kultury Saami.  

Posiłki jemy w lokalnych knajpkach lub przygotujemy sobie sami, robiąc wcześniej zakupy w markecie i korzystając z naszej przytulnej kuchni.

W CZASIE WYJAZDU ZOBACZYMY:

TROMSØ - stolica północnej Norwegii, położona 350 km na północ od koła podbiegunowego. Spacer zimową porą urokliwymi uliczkami miasta jest sam w sobie dużym wydarzeniem. Przejdziemy najładniejszym ulicami miasta, zajrzymy do kawiarni, odwiedzimy Muzeum Polarne i polarny kościół.

FJORD LYNGEN - fjord ciągnący się z północy na południe przez 121 kilometrów. Podróż wzdłuż tego surowego, pięknego fiordu to prawdziwie głębokie doświadczenie norweskiej przyrody.

ALPY LYNGEŃSKIE - jedne z najdzikszych norweskich gór o skalistych, postrzępionych zboczach.

A POZA TYM DLA CHĘTNYCH:

PSIE ZAPRZĘGI - w czasie wyjazdu będzie możliwość ze skorzystania z przejażdżki psiema zaprzęgami. W roli głównej niezmordowane, dzielne husky :) Ujadanie husky, szum sań i rozbłyszczone zorzą niebo to jest dopiero mistyczne doświadczenie!

Warunki

Składowe ceny

15.01.2019 - 19.01.2019: 2950 PLN

Cena zawiera

- lot Gdańsk-Tromso-Gdańsk,

- transport wanem na miejscu,

- 3 noce w drewnianym domu,

- 1 noc w hotelu w Tromso,

- śniadania, 

- opiekę polskiego pilota,

- ubezpieczenie NNW, KL, bagaż,

- wpłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

- posiłków poza śniadaniami

- opłat za korzystanie z dodatkowych atrakcji i wstępów.

Zaliczka

1000 PLN
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

Ten wyjazd ma charakter klubowy. Co to znaczy? Oznacza, że robimy go bez zysku, a tylko na pokrycie kosztów podróży pilota. Jedziemy by razem eksplorować nowe miejsca, wspólnie odkrywać nowe możliwości, razem spędzać czas. Na miejscu wspólnie podejmujemy decyzję co robimy i w jakiej kolejności, oczywiście wcześniej przedstawiamy propozycje a w przypadku konfliktu interesów decydujący głos ma pilot.

Od strony praktycznej, jako że mamy w cenie tylko śniadania, jedziemy do sklepu by zrobić zakupy a potem przygotować wspólnie kolację w naszej wygodnej kuchni. Jeżeli ktoś będzie chciał spędzić noc w osadzie Saami, nie ma problemu odstawimy go tam a potem następnego dnia po niego wrócimy.

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

Dodaj komentarz

© 2015 Zorientowani.pl