Oferta - PAŹDZIERNIKOWY WARSZTAT Z JOGĄ W KOTLINIE KŁODZKIEJ

tel: 22 266 04 03 email: biuro@zorientowani.pl

PAŹDZIERNIKOWY WARSZTAT Z JOGĄ W KOTLINIE KŁODZKIEJ

Polska
Joga i fitness
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?

Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

Program warsztatu:

W czasie warsztatu proponujemy zajęcia jogi dwa razy dziennie, pranayamę, medytacje.

Harmonogram:


piątek

17.00 -18.30 joga

18.30 ciepła kolacja

20.00 spotkanie wieczorne

sobota

8.00 – 8.30 pranayama

8.30 owsianka lub jaglanka/herbata

10.00 – 11.30 zajęcia jogi

11.30 obiad

16.30 – 18.00 zajęcia jogi

18.00 ciepła kolacja

20.00 medytacja

niedziela

8.00 – 8.30 pranayama
8.30 owsianka lub jaglanka/herbata

10.00 – 11.30 zajęcia jogi

11.30 obiad

* harmonogram może ulec zmianie

 

Warunki

Cena zawiera

Ceny za jedną osobę:

2 dni i 2 noc /20 – 22  października 2017/

zakwaterowanie w pokojach 2, 3, osobowych

noclegi, zajęcia jogi, dwa posiłki + przekąska / za osobę

 

470 zł dla rezerwacji do 31.08.2017

520 zł dla rezerwacji po 31.08.2017

*decyduje data wpłynięcia zadatku na konto

 

Zaliczka

100 PLN

Dodatkowe informacje

Dodatkowe Informacje:

Zaczynamy w piątek /20 października/ jogą o godzinie 17.00, a kończymy w niedzielę lunchem o godzinie 11.30

Zabierz ze sobą:
- matę do jogi
- pasek

Dojazd we własnym zakresie, przy zapisie prosimy o informację w jaki sposób będziecie docierać na miejsce, to pomożemy Wam się wzajemnie skomunikować.

Warsztat odbędzie się, jeśli zbierze się co najmniej 10 uczestników.

 


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

 

Październikowy warsztat z jogą w Kotlinie Kłodzkiej

Termin: 20 - 22 października 2017 /piątek- niedziela/

Miejsce: Kotlina Kłodzka w Masywie Śnieżnika  

Cena: już od 470 z

 Oferujemy:

•    Weekend (piątek-niedziela) w Masywie Śnieżnika pod Trójmorskim Wierchem, na granicy Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego w Kotlinie Kłodzkiej

•    Zakwaterowanie  w pięknym w Gospodarstwie Gościnnym, w uroczej wsi

•    Pięknie odnowiony 120 letni dom z sauną, położony w uroczej wsi – dom pani Grażyny daje możliwość wytchnienia od zgiełku miasta.

•    Pyszne i zdrowie posiłki wegetariańskie, przyrządzane przez naszą właścicielkę – panią Grażynę.

•    Joga 2 x dziennie oraz wieczorne medytacje

•    Ceny już od 470 zł

Zapraszamy joginów na każdym poziomie zaawansowania!

Tym razem zabierzemy WAS w inne miejsce w Kotlinie Kłodzkiej na październikowy weekend z jogą do Gospodarstwa Gościnnego, położonego w Masywie Śnieżnika pod Trójmorskim Wierchem, na granicy Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego i obszaru Natura 2000 do pięknie położonej wsi.  Zapraszamy do wspólnej praktyki jogi, pranayamy, do wspólnych medytacji, rozmów, spacerów – żeby odpocząć, naładować się pozytywną energią, pobyć w otoczeniu gór i przyrody.

Wieczorami będziemy pogłębiać doświadczanie siebie poprzez medytację, ognisko, śpiew intuicyjny, taniec i inne formy pracy ze sobą – zobaczymy co nam w duszy zagra.


 A tak o swoim miejscu pisze właścicielka – pani Grażyna:
Nasze gospodarstwo zostało wybudowane ponad 120 lat temu, ma bardzo burzliwą i ciekawą historię. Miało wielu właścicieli i wiele razy było przebudowywane. Postanowiliśmy stworzyć tu gospodarstwo gościnne. Na poddaszu domu mieszkalnego wygospodarowaliśmy 4 dwuosobowe pokoje oraz mały apartament trzyosobowy. Każdy pokój posiada własną łazienkę.

Pokoje świadomie nie zostały wyposażone w telewizory. My zrezygnowaliśmy z jej oglądania już kilkanaście lat temu. Okazuje się, że życie nabiera więcej smaku i nagle jest czas na wszystko. Zachęcamy, więc naszych gości do wypróbowania spędzania wakacji bez telewizorów.

W pokojach jest natomiast dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Już od dłuższego czasu szukaliśmy Swojego miejsca na ziemi, kiedy przyjechaliśmy tutaj nie było wątpliwości, że to jest właśnie tu. Dom i stodoły były w opłakanym stanie, jednak my wiedzieliśmy jak tu będzie pięknie. Po trzech latach gruntownego remontu nasz DOM zaczął być sobą.

Nasze gospodarstwo położone jest w Masywie Śnieżnika pod Trójmorskim Wierchem, na granicy Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego i obszaru Natura 2000, w pięknie położonej wsi.

Cudownie jest wyjść rano przed dom i w porannym słońcu na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni i kwiatów zjeść śniadanie. Wieczorem posiedzieć przy ognisku, smażyć kiełbaski, obserwować tańczący ogień, pośpiewać przy gitarze. A kiedy pada deszcz rozpalić ogień w kominku w sali kominkowej urządzonej w byłym budynku gospodarczym, w którym zachowała się niezwykła architektura z pięknymi sklepieniami i kamiennymi ścianami lub zagrzać się w saunie.

 Sesje jogi:

Będziemy ćwiczyć jogę w małej, kameralnej grupie pod okiem dwóch nauczycieli z indywidualnym podejściem do praktyki. Nasze zajęcia dostosowujemy dla początkujących jak i zaawansowanych joginów i joginek. Koncentrujemy się na potrzebie uwolnienia stresu, naładowania się pozytywną energią, wzmocnieniu przepływu energii w ciele, uspokojeniu chaosu głowy i doświadczaniu siebie poprzez medytację w pozycjach jogi.

Oprócz jogi interesuje nas taniec, ruch, muzyka i odczuwanie dlatego w pracy szukamy połączenia między ćwiczeniami asan a oddechem, medytacją w siedzeniu i w ruchu, tańcem i odczuwaniem ciała, psychoterapią i rozwojem.
Nasz dzień na warsztatach zaczynamy pranayamą – sztuką oddychania, podczas której uczymy podstawowych technik oddechowych. W ciągu dnia mamy dwie sesje asan – pozycji jogicznych, których uczymy na różnym poziomie zaawansowania w zależności od poziomu naszych uczestników jak i zapotrzebowania:) Wieczorem zapraszamy na medytacje, taniec, relaksacje, muzykowanie, ognisko i śpiew.

Do dyspozycji praktyki mamy salę kominkową lub jak będzie ciepło piękne drewniane poddasze domu.

 Wyżywienie

Przygotowane według autorskiego menu pani Domu.
 Wszystkie potrawy są wyłącznie ze świeżych i sezonowych składników z przewagą ekologicznych i regionalnych produktów. 
Założeniem kuchni jest zdrowy, smaczny i całkiem obfity posiłek.
 Pani Grażyna przygotowuje potrawy wg kuchni klasycznej i  wegetariańskiej.

 

Zajęcia prowadzą: Małgosia Kłaniecka i Gerard Szymański

Oboje jesteśmy nauczycielami z międzynarodowymi certyfikatami wg metody Iyengara stopnia Junior I i II i na tym nie poprzestajemy – szkolimy się dalej. Aby podnosić swoje kwalifikacje wyjeżdżamy regularnie do Indii do naszego Instytutu Iyengara. Czerpiemy z tego miejsca energię do praktyki własnej i inspirację do nauczania dzięki kontaktom z nauczycielami jogi z całego świata. To nasze źródło. A poza tym szkolimy się w Europie i w Polsce. W Europie uczymy się w Niemczech u Rity Keller i we Francji u Corin i Faeqa Birii. W Polsce uczestniczyliśmy w warsztatach u Lois Stainberg, Jaki Nett, Carrie Owerko, Jurka Jaguckiego, Konrada kocota, Kasi Pilorz i wielu innych nauczycieli. Oboje jesteśmy członkami Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara. Nasze zainteresowania jogą rozszerzamy także o inne systemy jogi – Ashtangę, Acro Jogę, Jogę Kundalini. Interesuje nas zdrowe odżywianie dlatego oboje jesteśmy wegetarianami i staramy się na naszych warsztatach popularyzować zdrowy styl życia. Sami też eksperymentujemy z oczyszczaniem ciała fizycznego, emocjonalnego i mentalnego wg różnych metod i systemów. Czym też się z chęcią dzielimy. Gosia stworzyła i prowadzi szkołę jogi w Katowicach – Joga Życia, natomiast ja specjalizuję się w nauczaniu indywidualnym i prowadzę swoje zajęcia w prywatnym studiu jogi w Warszawie. Oboje uwielbiamy podróżować dlatego organizujemy różne warsztaty jogiczne na całym świecie i w przepięknych miejscach w Polsce. Oprócz jogi interesuje nas taniec, ruch, muzyka i odczuwanie dlatego w pracy szukamy połączenia między ćwiczeniami asan a oddechem, medytacją w siedzeniu i w ruchu, tańcem i odczuwaniem ciała, psychoteriapią i rozwojem. Joga jest dla nas chwilą spokoju od chaosu świata i własnej głowy, podróżą w głąb siebie – codzienną medytacją.

Zapisy i informacje: zjogowani.pl - wyjazdy z jogą

Gerard, tel. 501 019 170

gerard.szymanski@yo-ga.pl

Zadatek w wysokości 100 zł płatny przy zapisie z dopiskiem „warsztat jogi październik 2017”.

 

18 1050 1025 1000 0090 6938 2977

ING Bank Śląski

Yo Studio Jogi

Gerard Szymański

ul. Krasickiego 14a m.2

02-611 Warszawa

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

Dodaj komentarz

© 2015 Zorientowani.pl