Oferta - Tajlandia i Kambodża - Królestwa Uśmiechu

tel: 22 266 04 03 email: biuro@zorientowani.pl

Tajlandia i Kambodża - Królestwa Uśmiechu

14 dni 6904 zł
 • 22.02.2019 - 07.03.2019
Wyprawy
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?

Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

Dzień 1 Przelot na trasie Warszawa – Dubaj  – Bangkok,

TAJLANDIA

Dzień 2 BANGKOK

Przylot do Bangkoku Po powitaniu na lotnisku przejazd do hotelu. Zakwaterowanie i czas wolny na odpoczynek. Wieczorne atrakcje stolicy Tajlandii – niezapomniane. Będziemy między innymi na Soi Cowboi – miejsca, które nie każdy polubią, ale zobaczyć warto…

Dzień 3 BANGKOK

Po śniadaniu całodniowe zwiedzanie stolicy Tajlandii. Wizyta w Świątyni Złotego Buddy, spacer po Dzielnicy Chińskiej i rynku kwiatowym. Zwiedzanie Świątyni Leżącego Buddy i Wielkiego Pałacu Królewskiego, gdzie znajduje się jedna z ważniejszych świątyń w Tajlandii: Świątynia Szmaragdowego Buddy. Wieczorem zakupy na targu Saphanput. Nocleg.

Dzień 4 Przelot do Phnom Phen. Przejazd do hotelu, czas na wypoczynek. Wieczorem aby urozmaicić wypoczynek udamy się na promenadę nad Mekongiem. Panoramę podziwiać będziemy pijać drinka w najbardziej znanym barze miasta.

KAMBODŻA

Dzień 5 Zwiedzanie miasta – zapoznamy się z tragiczną historią Khmerów (muzeum Tuol Sleng). Następnie zwiedzimy Pałac Królewski z licznymi świątyniami, z których najbardziej okazałą jest słynna Srebrna Pagoda. Zajrzymy też na lokalne targowisko. Nocleg w hotelu w Phnom Penh.

Dzień 6 Poranny przejazd z Phnom Penh do Sihanouville (ok. 4 h). Zakwaterowanie w nadmorskim hoteliku, pięknie położonym nad Zatoką Tajską.

Dzień 7-8  Relaks na piaszczystych plażach – największą atrakcją jest rafa koralowa i piękne piaszczyste plaże. Podczas wypoczynku odwiedzimy urokliwe pobliskie wysepki – będzie czas nie tylko na leżakowanie, ale także pływanie z rurką czy też dla chętnych – nurkowania.

Dzień 9 Przejazd do Siem Reap – miasta będącego bramą do Angkor Wat. Po drodze zatrzymamy się na słynnym targowisku, gdzie atrakcje kulinarne obejmują m.in. pająk i szarańcze. Spacer po tym pełnym rozrywek i klimatycznych restauracji miasteczku. Pierwsze spotkanie ze świątyniami khermskimi. Nocleg w Siem Reap.

Dzień 10 Zwiedzanie jednego z najwspanialszych kompleksów świątynnych na świecie – Angkor Wat. Przez stulecia zapomniane porosło dżunglą a dziś uznawane jest za najważniejszy historyczny obiekt świata. Zwiedzimy m.in.: Angkor Wat, Ta Prom, Bayon. Nocleg w Siem Reap.

Dzień 11 Dzisiaj dalszy dzień eksploracji komplesu Angkor. Po południu przejazd nad Jezioro Tonle Sap. Nocleg w Siem Reap.

Dzień 12 Rano transfer na lotnisko w Siem Reap. Przelot do Bangkoku, zakwaterowanie w hotelu i kolejna niezapomniana noc w mieście, które nigdy nie śpi

Dzień 13 Po nocnym wypoczynku… tym razem wybierzemy szynowy środek transportu – z Bangkoku pojedziemy fragmentem słynnej kolei śmierci aby spędzić noc w hotelu na….tratwach na rzece Kwai. Miejsce niesamowite, urokliwe i niespotykany. Elektryczności tam nie ma….ale czy jest potrzebna w środku dziczy?

Dzień 14 Poranne kąpiele w rzece, wizyta w wiosce, transfer na lotnisko i przelot do Polski.

Warunki

Składowe ceny

22.02.2019 - 07.03.2019: 5000 PLN + 500 USD

Cena zawiera

 • zakwaterowanie w hotelach 2 i 3* w pokojach 2-osobowych,
 • bilety lotnicze na trasie Warszawa - Bangkok - Warszawa,
 • przeloty wewnętrzne,
 • lokalnego przewodnika i licencjonowanego pilota z Polski,
 • śniadania,
 • ubezpieczenie KL, NNW i bagaż.

Cena nie zawiera

 • innych posiłków niż wymienionych w programie oraz napojów do posiłków,
 • ewentualnych opłat za fotografowanie i filmowanie,
 • obiadów (ok. 8- 10 USD/ posiłek),
 • wizy kambodżańskiej (30 USD)
 • biletów wstępu (ok. 40 USD).

Zaliczka

1000 PLN
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

* Podana cena jest ceną orientacyjną. Szczegółowe składniki ceny są umieszczone w warunkach oferty. Cena orientacyjna jest zależna od kursu waluty (średni kurs NBP) i/lub ceny biletu lotniczego.

Dodaj komentarz

© 2015 Zorientowani.pl