Oferta - KUBA NA ROWERZE! PIJ RUM, TAŃCZ SALSĘ I ZJEDZ KUBĘ!

tel: 22 266 04 03 email: biuro@zorientowani.pl

KUBA NA ROWERZE! PIJ RUM, TAŃCZ SALSĘ I ZJEDZ KUBĘ!

22 dni 6060 zł
  • 01.12.2018 - 22.12.2018
Rowerowe
Dla kobiet
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?

Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

Gdzie jedziemy


Kuba na rowerze! Autentyczna strona KUBY! Rowerem przez kraj kontrastów, uśmięchniętych ludzi, rumu i słońca! Wyprawa ma charakter typowo backpackerski z elemantami luksusu i komfortu jak przystało na damy w podróży!

Przewidujemy dziennie odcinki 35-55 km. W sumie pokonamy ok. 500 km na rowerach. Szerokim łukiem omijamy turystyczne nadmorskie rejony. Kierujemy się w stronę małych klimatycznym miasteczek, osad oraz wiosek, choć ikon nie zabraknie. Styl wyprawy przeplatany z dzikimi noclegami i tymi pod dachem w casa particular.

Zobacz pełną relacje z naszej debiutanckiej wyprawy

https://www.youtube.com/watch?v=AGRENtVhTP4&t=13s

Co robimy na miejscu i styl wyprawy


Przylatujemy do Hawany, tu bawimy 2 dni, następnie zmierzamy na podbój kraju. Oczywiście jest to wyprawa rowerowa, więc przede wszystkim spędzamy czas na rowerach, planujemy również wspomaganie się transportem, starymi autami, autobusem, lub innym lokalnym wehikułem. Założeniem naszym jest posmakowanie Kuby, bycie blisko ludzi, przyjaźń z otoczeniem. Najwięcej czasu spędzimy na wschodzie. Poruszamy się po południowym wybrzeżu, odwiedzimy Playa Larga, Giron, Trinidad i wiele mniejszych miast, wiosek mjanych po drodze. Nie zabraknie pięknych, karaibskich plaż. Omijamy nieciekawe i długie odcinki z ruchem samochodowym. Jazda rowerem ma być przyjemnością, to właśnie dlatego zabieramy go ze sobą, aby dotrzeć do wszystkich tych miejsc które nie są w inny sposób możliwe – taką możliwość daje nam, ukochany rower.

Śpimy w casa particular oraz pod namiotami, wybieramy bezpieczne miejsca na rozbicie namiotów. W planach oczywiście ryba z grilla na plaży, błogie lenistwo i słoneczne kąpiele.W niewielkiej ilości zabieramy co nieco z kraju, na miejscu żywimy się w lokalnych barach, knajpkach – o tym napiszę już zainteresowanym. Nie zabieramy żadnych kuchenek, nie gotujemy nic na miejscu.

Dla kogo ta wyprawa?

Dla kobiet!

http://superfemka.pl/wyprawy-rowerowe-styl-oraz-idea/


Konwencja wyjazdu to przede wszystkim spotkania z ludźmi, przebywanie w wioskach, miasteczkach, na plażach -bliskość z naturą i kubańskim otoczeniem. Nasz cel  to smakowanie prawdziwej Kuby – i poświęcenie jej czasu. Przebywanie z lokalsami, w ich domach, na podwórkach, na ulicy. Wspólne posiłki, wspólne zdjęcia, krecenie biodrem w kubańskich spelunach i delektowanie się otoczeniem. Nie gonimy, nie spieszymy. Koniecznie zajrzyj do naszej idei, do naszego stylu podróżowania rowerem.

To podróż dla wszystkich otwartych umysłów głodnych przygody, zaskakujących sytuacji i spontaniczności, szukania najlepszych ale tez i dziwnych dzikich miejscówek na sen nigdy nie wiesz co się może wydarzyć…ta podroż to istna karuzela zdarzeń i sytuacji. Jeśli to czujesz – zapraszamy Celowo zmniejszamy dystanse, by mieć więcej czasu na przyjaźń z wyspą. Wyjazd jest dla wszystkich kobiet, z podstawową kondycją fizyczną. Będzie kilka przewyższeń, ale Kuba generalnie jest płaska. Każda z Was powinna dać sobie bez trudu radę. Ważne jest natomiast wasza tolerancja na temperatury, trzeba się spodziewać nawet 30 stopni, ale własnie dlatego dystanse oraz styl, będą jak najbardziej optymalnie dostosowane do warunków. W styczniu gdy byłyśmy, temperatury przez pierwsze dni były dla nas łaskawe i oscylowały w okolicy 23-25 stopni, potem było coraz cieplej.

Co powinnaś posiadać, zabrać ze sobą


Sprawny technicznie rower (trekkingowy lub crosowy, sportowy, górski), lekki śpiwór, kask, sakwy rowerowe na tył oraz małą sakwę na kierownicę, karimatę. Szczegółowa lista odzieży, zapasowych detali rowerowych oraz innych dodatków zostanie przesłana uczestniczkom.

Logistycznie i organizacyjnie


Podróż zaczyna się i kończy w Warszawie. Lecimy do Hawany, cena biletu wraz z rowerem! Bilety lotnicze kupujecie same lub z naszą pomocą. Co do zapakowania roweru, istnieje pomoc w tej kwestii w naszym zaprzyjaźnionym sklepie rowerowym, wraz ze szkoleniem składania roweru (opcja dla chętnych).Więcej informacji, wskazówek oraz sposobu  pakowania roweru przekażemy później.

Cena zawiera


2 transporty Hawana lotnisko > centrum > Hawana lotnisko , 8 noclegów w casa particular, transport rowerów na wyspie, ubezpieczenie, grill ma plaży, koszt dodatkowego bagażu na namioty w obie strony, wizę turystyczną, napiwki dla lokalnych, namioty Fjord Nansen, realizację wspaniałej przygody i opiekę prowadzącej, założycielki Superfemki – Ilony! Jeśli potrzebujesz jakiegoś wyposażenia rowerowego, daj znać (mamy extra sakwy na bagażnik, bagażnik i  2 karimaty wygodne)

Cena nie zawiera


Kosztów biletów lotniczych (cena podana dotyczy biletów wraz z rowerami) Co do zapakowania roweru, pomagamy w tej sprawie i przekazujemy instrukcję, nie jest to szczególnie trudne. Wyżywienia na miejscu (30-60 zł) szerzej o cenach pisałyśmy w naszej relacji, można na bogato, a można oszczędniej, założony przez nas budżet jest optymalny. Zachód wyspy i Hawana są drogie, im dalej na wschód tym taniej.

Rezerwacja miejsca na wyjazd
Warunkiem rezerwacji jest wysłanie do nas formularza zgłoszeniowego znajdującego się pod wyprawą i przesłanie środków na bilet, im wcześniej tym taniej.

Jeśli chcesz porozmawiać na temat wyprawy, zadzwoń 603 11 90 50

część I – wpłata na bilet lotniczy w wysokości 2600 zł płatna w momencie zapisu.

część II – wpłata 30 % do końca sierpnia

część III – wpłata 70 % do końca listopada

Jeśli chcesz inny system ratalny, zaproponuj w uwagach.

http://superfemka.pl/kuba-na-rowerze-el-oriente-cubano-pij-rum-tancz-salse-i-zjedz-kube/

 

Warunki

Składowe ceny

01.12.2018 - 22.12.2018: 3460 PLN + bilet lotniczy ok 2600 PLN

Zaliczka

1500 PLN
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

* Podana cena jest ceną orientacyjną. Szczegółowe składniki ceny są umieszczone w warunkach oferty. Cena orientacyjna jest zależna od kursu waluty (średni kurs NBP) i/lub ceny biletu lotniczego.

Dodaj komentarz

© 2015 Zorientowani.pl