Oferta - Wyjazd z jogą do Włoch w Piemont.

tel: 22 266 04 03 email: biuro@zorientowani.pl

Wyjazd z jogą do Włoch w Piemont.

8 dni 2392 zł
  • 26.05.2018 - 02.06.2018
Joga i fitness
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?

Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

Zapraszamy na czerwcowy warsztat jogi w duchowe miejsce do Włoch do wioski Cheggio w dolinie Villadossola przy granicy ze Szwajcarią.

Duchowe miejsce we Włoszech w Piemoncie zapiera dech w piersiach. Ogromne zielone Alpy otaczają tajemniczy drewniano-kamienny dom. Energia tryska z każdego kąta i miejsca wokół. Właścicielka Bhakti – astrolożka wedyjska stworzyła to miejsce i wymodliła. Jej charakter, miłość, wiedzę i oddanie czuć w małej i przytulnej sali do jogi, w pokojach, w cieplej kuchni, w ogrodzie i w każdym kamieniu dookoła. Bhakti hoduje w swoim ogrodzie kwiaty, zioła i przeróżne warzywa. Jednej z uczestniczek lipcowego warsztatu mocno zmęczonej po trudach transferu wystarczyło dotknąć rosnącej w ogrodzie lawendy by wszystko się wygładziło…czary mary tu się dzieją. Posiłki, które Bhakti przyrządza to połączenie kuchni hinduskiej, włoskiej i regionalnej – lekkie, pożywne i wyjątkowo smaczne. Wszystko dookoła wydaje się tajemnicze i z jakiejś rajskiej planety oderwanej od cywilizacji. Chciałoby się zostać na zawsze…

Zapraszazmy
Małgosia Kłaniecka & Gerard Szymański

Co można zobaczyć w pobliżu:

W pobliżu (około 12 km) Cheggio są 3 jeziora jedno na wysokości około 800 m.n.p.m. – dość ciepłe, drugie na wysokości 1200 m.n.p.m. – dość zimne i 3 na wysokości 2400 m.n.p.m. – mega ziemne:) Góry otaczające te jeziora są pełne minerałów więc po wyjściu z kąpieli odczuwa się prądy energetyczne i elektryczne przepływające przez ciało, chce się skakać i fikać koziołki:)

Wioski:
Bordo wioska gdzie mieszkała komuna buddyjska z pięknymi kamiennymi domami oraz z opuszczonym kościołem, w którym nadal odbywają się misteria i ze stupą buddyjską poświęconą przez Karnapę. Latem odbywają się tu warsztaty buddyjskie.

Rivera – wioska poniżej gdzie jest jeden bar, w którym można się napić zimnego Aperolu

Pobliskie szlaki górskie na piesze wycieczki:

Dookoła Cheggio jest kilka szlaków turystycznych do pieszych wędrówek. Na spacer w góry idziemy szlakiem, który zaczyna się tuż za domem Bhakti i rozgałęzia się na kilka tras w zależności od długości i trudności trasy. Po drodze na pewno zobaczycie: piękne widoki, dzikie strumienie, majestatyczne drzewa, stare porzucone domy górników, świecące skały pirytowe i wszystko to co nam umknęło, a co Wy na pewno dostrzeżecie..

Przyroda w Piemoncie jest dzika i majestatyczna. Można też tu spotkać wiele gatunków zwierząt. Nam przez tydzień pobytu udało się zobaczyć: jelonka, kunę, węża, lisy, kolibry, piękne motyle i ogromną ważkę.

Program warsztatu
W czasie warsztatu proponujemy zajęcia jogi dwa razy dziennie, pranayamę, praktykę własną, medytacje i wegetariańskie jedzenie przygotowywane przez właścicielkę pensjonatu.

Harmonogram dnia*:
8.00- 8.30 pranayama
8:30 – owoce + herbata
9.00 – 10.30 zajęcia jogi
10.30 – śniadanie
16.30 – 18.00 zajęcia jogi
18.00 obiadokolacja
20.00 wieczorna spotkanie
/medytacja Osho, taniec, śpiew/
* harmonogram może ulec zmianie

Warunki

Składowe ceny

26.05.2018 - 02.06.2018: 500 PLN + 450 EUR

Cena zawiera

Cena:
2435 zł* to kwota promocyjna wyjazdu wyliczona wg kursu 4,3 EUR dla pobytu w pokoju wieloosobowym dla osób, które wpłacą zadatek do 31.12.2017. (promocja 50 EUR)
W cenie:
noclegi, zajęcia jogi, dwa posiłki + owoce/ za osobę
Cena za pokój wieloosobowy:
500 EUR (płatne na miejscu) + 500 zł (zadatek płatny przelewem)
Cana za apartament:
550 EUR (płatne na miejscu) + 500 zł (zadatek płatny przelewem)
Płatność
Zadatek w wysokości 500 zł płatny przelewem na konto, reszta płatna na miejscu w EUR

Warsztat się odbędzie jeśli zbierze się co najmniej 8 uczestników. Mamy tylko 14 miejsc, więc prosimy o szybkie zapisy, decyduje kolejność wpłat zaliczek.
Promocja
Przy wpłacie zaliczki do 31.12.2017 mamy dla WAS promocję w wysokości 50 EURO.
Dodatkowe koszty:
Koszt biletu lotniczego w 2017 z Katowic do Bergamo i z powrotem wyniósł 400 zł.
Koszt wypożyczenia samochodu na osobę (4 osoby w samochodzie) + paliwo + opłaty za autostradę z Bergamo do Cheggio i z powrotem wyniósł - 50 EUR.

Cena nie zawiera

Dojazd we własnym zakresie.

 

Zaliczka

500 PLN

Dodatkowe informacje

Warsztat odbędzie  się, jeśli zbierze się co najmniej 8 uczestników. Mamy tylko 14 miejsc, więc prosimy o szybkie zapisy, decyduje kolejność wpłat zaliczek.

Dojazd jest we własnym zakresie.
 Możliwości dojazdu:
– samolotem do Mediolanu (krótszy dojazd niż z Bergamo), z lotniska dojazd publicznym autobusem,
– samolotem do Bergamo, a potem wypożyczonym samochodem do Bhakti,
– samochodem, ok. 1350km z Katowic, ok. 1540 km z Warszawy

Prosimy zabrać ze sobą:
– matę do jogi,
– 2 paski.

Zadatek w wysokości 500 zł płatny przelewem na konto, reszta płatna na miejscu w EUR.

Informacje i zapisy:
Gerard Szymański , tel. 501 019 170,
mail: gerard.szymanski@yo-ga.pl


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

* Podana cena jest ceną orientacyjną. Szczegółowe składniki ceny są umieszczone w warunkach oferty. Cena orientacyjna jest zależna od kursu waluty (średni kurs NBP) i/lub ceny biletu lotniczego.

Dodaj komentarz

© 2015 Zorientowani.pl