Oferta - Kambodża z plecakiem

tel: 22 266 04 03 email: biuro@zorientowani.pl

Kambodża z plecakiem

4103 zł
 • 20.01.2018 - 02.01.2018
  • 20.01.2018 - 02.01.20184103zł
  • 21.04.2018 - 04.05.20184383zł
Tramping
Aktywne
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?

Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

 

PLAN WYJAZDU

 

Dzień 1

Spotkanie na lotnisku Okęcie w Warszawie 2 godziny przed odlotem (dla osób, które wybiorą zalecany przez nas bilet lotniczy). Wylot do Bangkoku – z przesiadką w jednym z portów w Europie lub Azji.

 

Dzień 2

Przylot do Bangkoku – miasta kontrastów. Nowoczesne dzielnice, kolorowe bazary i targi, egzotyczne łodzie na rzece Menam, przepiękne złote świątynie – to wszystko potrafi przyprawić o zawrót głowy!

Przejazd do hotelu i czas na odpoczynek lub rejs tramwajem wodnym po rzece Chao Phraya.

Wieczór spędzimy na tętniącej życiem ulicy Khao San Road próbując miejscowych przysmaków – najróżniejszych szaszłyków z owocami morza, kurczakiem, słynnego phad thaia, a odważnym polecamy pieczone larwy i pająki ;) Pobliskie uliczki pełne są lokalnych bazarów i targów z ciekawymi pamiątkami.

 

Dzień 3

Dzisiaj ruszamy zobaczyć najpiękniejsze świątynie stolicy! Poranny spacer przez targ amuletów, odwiedziny w Pałacu Królewskim, Świątyni Szmaragdowego Buddy oraz Wat Pho – Świątyni leżącego Buddy, a jeśli starczy nam czasu – również w świątyni Wat Arun.

Chętni będą mogli wieczorem wybrać się do słynnej dzielnicy rozpusty Pat Pong albo na kolację do jednego z wieżowców i zobaczyć widok na oświetlony Bangkok z góry (opcje dodatkowe).

 

Dzień 4

Wyjazd do Siem Reap w Kambodży, miasteczka w którego pobliżu znajduje się najsłynniejszy kompleks świątynny i perła Imperium Khmerów – Angkor. Rano ruszymy do granicy pociągiem lub autobusem, przejdziemy granicę na piechotę, zakupimy wizy i dalej do Siem Reap znowu złapiemy autobus.

Wieczorem wybierzemy się na nocny targ i wspólną kolację żeby spróbować najsłynniejszej kambodżańskiej potrawy – amoku. Na razie nie zdradzimy co to takiego, ale na pewno będzie wszystkim smakować!

 

Dzień 5

Całodniowe zwiedzanie kompleksu Angkor ukrytego w kambodżańskiej dżungli, m.in. świątynia Bayon, Angkor Wat, Wat Thom i wiele innych. Zachód słońca wśród majestatycznych ruin. Będzie to na pewno niezapomniany dzień!

 

Dzień 6

Dzisiaj odwiedzimy kambodżańską wioskę i lokalną szkołę pełną uśmiechniętych, nieśmiałych dzieciaków. Jeśli macie ochotę – możecie wziąć dla nich zeszyty w kolorowych okładkach, długopisy lub kredki – gwarantujemy że będą wniebowzięte. Po południu wybierzemy się nad jezioro Tonle Sap i z łodzi będziemy mieli okazję podglądać pływające domy na palach i życie mieszkańców na wodzie.

 

Dzień 7

Rano wsiądziemy w autobus i wyruszymy w kilkugodzinną podróż do stolicy Kambodży – Phnom Penh. Dzisiaj poznamy trochę smutnej historii kraju – odwiedzimy muzeum ludobójstwa Toul Sleng i Pola Śmierci.

Wieczorem ruszymy na promenadę nadrzeczną i zajrzymy do lokalnych garkuchni w których znajdziemy kambodżańskie przysmaki m.in. stuletnie jajo czy baluta – polecamy tylko odważnym ;)

 

 

Dzień 8

Dzisiaj ruszamy na południowe wybrzeże i przeprawiamy się statkiem na jedną z wysp. Przed nami 3 noce wyspie pełnej błękitnych zatoczek, palm i pięknych widoków.

Ale nie jest to wyspa dla wygodnickich! Będziemy spać w drewnianych lub bambusowych chatkach w pobliżu plaży, na wyspie nie ma prądu, a generatory są włączane tylko na kilka godzin dziennie, co prawda bungalowy mają łazienki, ale nie liczcie na ciepłą kąpiel czy klimatyzację. W domkach będziemy mieć za to łóżko z moskitierą i super klimat jak z filmu Cast Away – poza światem :) Ale chyba każdy chciał kiedyś zostać Robinsonem Crusoe i przeżyć niezapomnianą przygodę!

W wolnym czasie będziemy plażować, pływać, nurkować z rurką i uskuteczniać słodkie „nic nierobienie” pod palmami lub w hamaku.

 

Dzień 9-10

Plażowanie i leżakowanie.

 

 

Dzień 11

Po południu powrót na stały ląd i przejazd do Phnom Penh.

 

Dzień 12

Wycieczka po mieście. Odwiedzimy m.in. Pałac Królewski ze Srebrną Pagodą. Po kompleksie często biegają małpy, więc trzeba uważać i trzymać wszystko co cenne, bo ulubionym zajęciem małpek jest okradanie turystów! Wejdziemy też do świątyni na górze – Wat Phnom.

Po południu transfer na lotnisko i przelot samolotem do Bangkoku. Transfer do hotelu.

 

Dzień 13

Ostatni dzień w Bangkoku. Z samego rana pojedziemy na jeden z targów wodnych, przepłyniemy łodzią kanałami i zrobimy zakupy prosto z łódki. Soczyste i słodkie owoce na pewno zawrócą Wam w głowie!

Wieczorem ostatnie chwile na relaks w Bangkoku, zakup pamiątek i pożegnanie z tajską kuchnią.

 

Dzień 14

Powrót do Polski. Zakończenie super przygody.

 

 

 

Warunki

Składowe ceny

20.01.2018 - 02.01.2018: 2300 PLN + 500 USD
21.04.2018 - 04.05.2018: 2400 PLN + 550 USD

Cena zawiera

 

 • zakwaterowanie w hotelach o standardzie turystycznym (pokoje dwuosobowe z łazienkami i klimatyzacją) w Bangkoku, Siem Reap i Phnom Penh – łącznie 9 nocy
 • zakwaterowanie w drewnianych chatkach przy plaży na jednej z wysp na południu Kambodży (domki dwuosobowe z prostą łazienką tzw. bungalowy, zimna woda, prąd na wyspie dostępny tylko przez kilka godzin dziennie) – łącznie 3 noce
 • częściowe wyżywienie: 4 x śniadanie w Bangkoku
 • wszystkie wymienione w planie transfery: minibusy, lokalne autobusy, promy/statki, riksze, tuk-tuki
 • wizę do Kambodży (wizę wyrabiamy na granicy, należy zabrać ze sobą 2 zdjęcia paszportowe)
 • udział we wszystkich wymienionych w planie wycieczkach
 • bilety wstępu do atrakcji wymienionych w planie
 • opiekę polskiego pilota
 • ubezpieczenie podróżne KL i NNW (KL 40.000 euro, KR 6.000 euro, NNW 15.000 PLN, BP 1.000 PLN)

 

Cena nie zawiera

 

 • przelotu na trasie Warszawa – Bangkok – Warszawa (ceny w promocjach zaczynają się już od 1.800 PLN)
 • przelotu z Phnom Penh do Bangkoku (w cenie od 80 USD) – biuro pośredniczy w zakupie wszystkich lotów
 • wycieczek dodatkowych niezawartych w planie, wydatków osobistych
 • wyżywienia – poza wymienionym powyżej (ok 170 USD na cały wyjazd)
 • dopłaty do pokoju 1-os. – zakwaterowanie z innym uczestnikiem wyjazdu bez dopłaty (zalecane) – nie przejmuj się jeśli nie masz pary, większość uczestników naszych wyjazdów to samotni podróżnicy!

 

 

Zaliczka

600 PLN

Dodatkowe informacje

 

 

INFORMACJE DODATKOWE:

 • Istnieje możliwość rozszerzenia ubezpieczenia do kwoty KL 60.000 euro (dopłata 39 PLN), dokupienia ubezpieczenia od chorób przewlekłych (dopłata 299 PLN lub 349 PLN w przypadku podwyższonego KL) oraz wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (3% wartości wycieczki), rezygnacja z powodu choroby przewlekłej (8% wartości wycieczki)
 • Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy licząc od daty powrotu i posiadać przynajmniej 2 puste strony
 • Obywatele Polski nie potrzebują wizy do Tajlandii, wiza do Kambodży zostanie zakupiona na granicy (należy mieć ze sobą 2 zdjęcia paszportowe)
 • W Tajlandii i Kambodży nie ma żadnych obowiązkowych szczepień – polecamy jednak zapoznać się z listą szczepień zalecanych: www.discoverasia.com.pl/zdrowie/
 • Jest to wyprawa trampingowa, dlatego należy liczyć się z możliwymi niedogodnościami w podróży; kolejność odwiedzanych atrakcji może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych. Podczas zwiedzania i wycieczek plecak zawsze zostawiamy w hotelu.

 

 

GRUPA:

 • 7-12 osób + pilot

 

 

 

 

 


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

 

Przed Tobą niesamowita wyprawa do tajemniczej kambodżańskiej dżungli pełnej zapomnianych świątyń z ich największym skarbem – świątynią Angkor Wat. Odwiedzisz też lokalną wieś i szkołę i zobaczysz jak wygląda życie w miastach na wodzie. Na koniec czeka Cię rajska przygoda w drewnianych chatkach na pięknej wyspie…


Przygoda dla prawdziwych podróżników z plecakami!

 

 

 

Najważniejsze punkty programu:
Pałac Królewski w Bangkoku, Świątynia Szmaragdowego Buddy, targ wodny, kompleks świątynny Angkor, kambodżańska wieś, wioska na jeziorze Tonle Sap, relaks na jednej z kambodżańskich wysp.

 

 

 

 

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

* Podana cena jest ceną orientacyjną. Szczegółowe składniki ceny są umieszczone w warunkach oferty. Cena orientacyjna jest zależna od kursu waluty (średni kurs NBP) i/lub ceny biletu lotniczego.

Dodaj komentarz

© 2015 Zorientowani.pl