Oferta - Tajlandia - w krainie uśmiechu

tel: 22 266 04 03 email: biuro@zorientowani.pl

Tajlandia - w krainie uśmiechu

15 dni 4646 zł
 • 04.03.2018 - 18.03.2018
  • 04.03.2018 - 18.03.20184646zł
  • 04.11.2018 - 18.11.20184646zł
Tramping
Objazdowe
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?

Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

PLAN WYJAZDU

 

Dzień 1

Spotkanie na lotnisku Okęcie w Warszawie 2 godziny przed odlotem (dla osób, które wykupią zalecany przez Biuro bilet lotniczy). Wylot do Bangkoku – z przesiadką w jednym z portów w Europie lub Azji.

 

Dzień 2

Przylot do Bangkoku – miasta kontrastów. Nowoczesne dzielnice, kolorowe bazary i targi, egzotyczne łodzie na rzece Menam, przepiękne złote świątynie – to wszystko potrafi przyprawić o zawrót głowy!

Przejazd do hotelu i czas na odpoczynek lub rejs tramwajem wodnym po rzece Chao Phraya.

Wieczór spędzimy na tętniącej życiem ulicy Khao San Road próbując miejscowych przysmaków – najróżniejszych szaszłyków z owocami morza, kurczakiem, słynnego phad thaia, a odważnym polecamy pieczone larwy i pająki Pobliskie uliczki pełne są lokalnych bazarów i targów z ciekawymi pamiątkami.

 

Dzień 3

Królewskim, Świątyni Szmaragdowego Buddy oraz Wat Pho – Świątyni leżącego Buddy, a jeśli starczy nam czasu – również w świątyni Wat Arun.

Chętni będą mogli wieczorem wybrać się do słynnej dzielnicy rozpusty Pat Pong albo na kolację do jednego z wieżowców i zobaczyć widok na oświetlony Bangkok z góry (opcje dodatkowe).

 

Dzień 4

Z samego rana pojedziemy na jeden z targów wodnych, przepłyniemy łodzią kanałami i zrobimy zakupy prosto z łódki. Soczyste i słodkie owoce na pewno zawrócą Wam w głowie! Będziemy mieli też okazję poobserwować jak upływa życie mieszkańcom okolicy.

Wieczorem transfer na dworzec kolejowy i nocny przejazd w kierunku Chiang Mai.

 

Dzień 5

Przyjazd do Chiang Mai. Zostawiamy bagaże w hotelu i ruszamy do wioski kobiet z długimi szyjami. Następnie wizyta ośrodku “przytulania słoni” – nie jeździmy na nich i nie oglądamy sztuczek cyrkowych, będziemy za to mogli je dotknąć, pogłaskać, nakarmić, dowiedzieć się więcej o życiu tych wielkich zwierząt. Po lunchu weźmiemy udział w “błotnym spa” razem ze słoniami i wykąpiemy się z nimi w wodospadzie. Wieczorem wybierzemy się na największy nocny targ w Tajlandii.

 

Dzień 6

Dzisiaj czeka nas szkoła gotowania. Osobiście przyrządzimy wiele tajskich przysmaków, zup i deserów, a następnie będziemy musieli je zjeść.

 

Dzień 7-9

3-dniowy trekking w górach – przed nami trekking do okolicznych wiosek, noc w lokalnej chacie w wiosce Lahu i w schronisku w dżungli nad rzeką, spotkanie ze słoniami, kąpiel w wodospadzie, spływ rzeką w pontonie i na bambusowej tratwie. Atrakcji na pewno nie zabraknie!

Ostatniego dnia powrót do Chiang Mai i nocleg w hotelu.

 

 

Dzień 10

Wylot do Bangkoku i przejazd autobusem na przystań promową na wyspę Ko Chang, zwaną Wyspą Słonia. Zakwaterowanie w klimatycznych bungalowach lub hotelu.

 

Dzień 11-13

Czas wolny na plażowanie pod palmami, kąpiele w ciepłej wodzie albo samodzielną eksplorację wyspy. Możliwość zakupienia dodatkowych wycieczek fakultatywnych – trekking po wyspie, do wodospadów, rejs na okoliczne wyspy, nurkowanie z rurką i maską, kąpiel ze słoniem w rzece lub w morzu.

 

Dzień 14

Powrót busem do Bangkoku i  czas na ostatnie zakupy na Khao San Road lub w kolorowej chińskiej dzielnicy Chinatown. Ostatnia okazja by spróbować tradycyjnego tajskiego masażu.

 

Dzień 15

Wylot do Polski. Lot z przesiadką w jednym z portów azjatyckich lub europejskich.

Zakończenie pieknej przygody.

 

 

Warunki

Składowe ceny

04.03.2018 - 18.03.2018: 2600 PLN + 600 USD
04.11.2018 - 18.11.2018: 2600 PLN + 600 USD

Cena zawiera

 

 • zakwaterowanie w hotelach o standardzie 2/3*** w Bangkoku i Chiang Mai (pokoje dwuosobowe z łazienkami i klimatyzacją) – łącznie 6 nocy
 • podczas trekkingu w Chiang Mai zakwaterowanie w prostych chatach w lokalnych wioskach (sale wieloosobowe, materace/maty, śpiwory/koce – łącznie 2 noce (warunki bardzo turystyczne! zalecamy zabranie własnej poszwy na kołdrę i poduchę)
 • na Koh Chang zakwaterowanie w hotelu o standardzie turystycznym (pokoje dwuosobowe z łazienkami i wiatrakiem) lub w bungalowach (proste chaty z łazienkami i wiatrakiem, warunki turystyczne) – łącznie 4 noce
 • częściowe wyżywienie: 7 x śniadanie w dniach 3-4, 6-10 , 4 x lunch w dniach 6-9, 2 x kolacja w dniach 8-9
 • 1 przelot wewnętrzny (Chiang Mai-Bangkok)
 • 1 przejazd pociągiem w wagonie sypialnym 2 klasy (Bangkok-Chiang Mai)
 • wszystkie wymienione w planie transfery: minibusy, autobusy, pick-upy, łodzie, promy, riksze
 • udział we wszystkich wymienionych w planie wycieczkach
 • bilety wstępu do atrakcji wymienionych w planie
 • opiekę polskojęzycznego pilota biura DiscoverAsia
 • usługi przewodnika lokalnego podczas trekkingu w Chiang Mai
 • ubezpieczenie podróżne KL i NNW (KL 40.000 euro, KR 6.000 euro, NNW 15.000 PLN, BP 1.000 PLN)

 

Cena nie zawiera

 

 • przelotu na trasie Warszawa – Bangkok – Warszawa (ceny w promocjach zaczynają się od 1.800 PLN) – biuro pośredniczy w zakupie wszystkich lotów
 • wycieczek dodatkowych niezawartych w planie, wydatków osobistych
 • wyżywienia – poza wymienionym powyżej (ok 150 USD na cały wyjazd, posiłki aranżuje pilot)
 • dopłaty do pokoju 1-os. – zakwaterowanie z innym uczestnikiem wyjazdu bez dopłaty (zalecane) – nie przejmuj się jeśli nie masz pary, większość uczestników naszych wyjazdów to samotni podróżnicy!

 

Zaliczka

800 PLN

Dodatkowe informacje

 

 

INFORMACJE DODATKOWE:

 • Istnieje możliwość rozszerzenia ubezpieczenia do kwoty KL 60.000 euro (dopłata 39 PLN), dokupienia ubezpieczenia od chorób przewlekłych (dopłata 299 PLN lub 349 PLN w przypadku podwyższonego KL) oraz wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (3% wartości wycieczki), rezygnacja z powodu choroby przewlekłej (8% wartości wycieczki)
 • Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy licząc od daty powrotu i posiadać przynajmniej 1 pustą stronę
 • Obywatele Polski nie potrzebują wizy do Tajlandii
 • W Tajlandii nie ma żadnych obowiązkowych szczepień – polecamy jednak zapoznać się z listą szczepień zalecanych: www.discoverasia.com.pl/zdrowie/
 • Jest to wyprawa trampingowa, dlatego należy liczyć się z możliwymi niedogodnościami w podróży; kolejność odwiedzanych atrakcji może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych; podczas 3-dniowego trekkingu w Chiang Mai nie mamy dostępu do bagażu głównego – należy zabrać mniejszy plecak na rzeczy podręczne i potrzebne ubrania

 

 

GRUPA:

 • 7-12 osób + pilot

 

 

 

 


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

 

Odwiedź magiczny Bangkok i znajdujący się w pobliżu targ wodny. Zajrzyj do Świątyni Szmaragdowego Buddy i Pałacu Królewskiego. Poznaj życie w wioskach na północy kraju, wykąp się ze słoniem w wodospadzie i relaksuj się pod palmami…

 

 

Najważniejsze punkty programu:

Pałac Królewski w Bangkoku, Świątynia Szmaragdowego Buddy, targ wodny, szkoła gotowania, wioska Karen – kobiet z długimi szyjami, 3-dniowy trekking w rejonie Chiang Mai, nocleg w lokalnej wiosce, spływ rzeką, “przytulanie słoni”, odpoczynek pod palmami.

 

 

 

 

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

* Podana cena jest ceną orientacyjną. Szczegółowe składniki ceny są umieszczone w warunkach oferty. Cena orientacyjna jest zależna od kursu waluty (średni kurs NBP) i/lub ceny biletu lotniczego.

Dodaj komentarz

© 2015 Zorientowani.pl