Oferta - Uśmiech Gejszy

tel: 22 266 04 03 email: biuro@zorientowani.pl

Uśmiech Gejszy

23 dni 12901 zł
 • 24.03.2018 - 15.04.2018
  • 24.03.2018 - 15.04.201812901zł
  • 27.03.2018 - 17.04.201812901zł
  • 04.08.2018 - 25.08.201813605zł
Objazdowe
Chcesz porozmawiaćo wyjeździe?

Zostaw telefon, oddzwonimy!

Program

1 dzień
Wylot z Polski.

2 dzień Tokio - Osaka
Przylot do Tokio, przejazd szybkim pociągiem Shinkansen do Osaki. Zakwaterowanie w hotelu i wieczorze zwiedzanie Osaki. O zmroku wyjedziemy na taras widokowy budynku Umeda Sky Building skąd rozpościera się widok na całe miasto.

3 dzień Hiroszima
Zwiedzanie Osaka-jo (zamek w Osace). Przejazd do Hiroszimy, zakwaterowanie. Zwiedzanie Parku i Memoriału Ofiar Bomby Atomowej, wieczorny spacer po mieście i próbowanie lokalnych przysmaków typu okomomiyaki.

4 dzień Miyajima
Całodniowa wycieczka na wyspę Miyajima. Zwiedzamy kompleks świątyń Itsukushima z pływającą Tori - bramą Japoni i jej najbardziej rozpoznawalnym symbolem. Następnie odwiedzimy dalsze świątynie i wyjeedziemy kolejką linową na górę Misen. Trekking po okolicznych wzgórzach. Przed powrotem do Hiroszimy mamy możliwość spróbowania ostryg będących lokalnym przysmakiem. Wieczorem przejazd do Kagoshimy

5 dzień Sakurajima
Przejazd do Kagoshima (Kyushu). Zakwaterowanie, a następnie wizyta w oceanarium, wycieczka na wyspę Sakurajima z dymiącym, czynnym wulkanem. Dla chętnych wycieczka do Ibusuki i piaskowe kąpiele w gorącym piasku wulkanicznym (ok. 12 USD) Po powrocie do miasta wizyta w sushi barze.

6 dzień Kirishima
Pzejazd do Kirishima-Jingu i kilkugodzinny trekking przez Kirishima National Park. Eksploracja kraterów. Zejście do Ebino-Kogen. Powrót do Kagoshima.Wizyta i relaks w onsenie (gorące źródła) z widokiem na ocean.

7 dzień Aso
Przejazd do Aso National Park. Wyjazd koleją linową i trekking po kraterach. Popołudniu przejazd do Beppu - najpopularniejszego uzdrowiska z setkami gorących źródeł. Dla chętnych wizyta w Hells - szeregu ciepłych źródeł z różnymi minerałami lub kąpiele błotne.

8 dzień Okayama
Przejazd do Okayama (Honsiu). Zakwaterowanie, zwiedzanie miasta oraz jednego z trzech najpiękniejszych ogrodów Japonii - Koraku-en i zamku Okayama-jo.


9 dzień Imabari
Rano przejazd do Imabari na Shikoku. Całodzienna wycieczka rowerowa na Shimanami Kaido - systemie mostów łączących wyspy leżące na Wewnętrznym Morzu Japońskim. Powrót autobusem do Onomichi i pociągiem do Okayamy. Jeśli temperatura pozwoli - możliwość kąpieli w morzu.

10 dzień Himeji, Kyoto
Przejazd do Himeji i zwiedzanie zamku zwanego zamkiem białej czapli. Przejazd do Kyoto. Zakwaterowanie w hotelu, zwiedzanie. Świątynie Higashi-Hongan-ji, Nishi-Hongan-ji, budynku stacji kolejowej. Wieczorem kolacja i spacer po dzielnicy Gion w poszukiwaniu przemykających Gejsz.

11 dzień Kyoto
Kontynuujemy zwiedzanie Kyoto, kulturalnej stolicy Japonii z ponad 2000 świątyń. Zamek Nijo-jo, ogrody Kinkaku-ji ze słynnym Złotym Pawilonem, świątynie Ryoan-ji i Ninna-ji z kamiennymi ogrodami. Wieczorem przejeżdżamy do dzielnicy Arashiyama, gdzie zobaczymy świątynię Tenryu-ji i jej lasy bambusowe.

12 dzień Kyoto
Jedziemy w południową część miasta i zwiedzamy świątynie Fushimi-Inari-Taisha z tysiącami czerwonych bram, świątynie Tofuku-ji, Sanjusangen-do. Popołudniu oddajemy rowery i spacerujemy po okolicznych wzgórzach zwiedzając świątynie Chion-in, Kyiozumi-Dera oraz stare uliczki Sannen-Zaka i Ninnen-Zaka.

13 dzień Nara
Przejazd do Nara. Zwiedzanie pierwszej stolicy Japonii i najstarszych świątyń takich jak Todai-Ji z 16-metrowym posągiem Buddy, Kasuga Taisha z setkami latarń. Popołudniu powrót do Kyoto, czas wolny.

14 dzień Kanazawa
Przejazd do Kanazawa nad Morzem Japońskim. Zakwaterowanie, zwiedzanie miasta o wyjątkowej atmosferze. Ogród Kenroku - en (jeden z trzech najpiękniejszych w Japonii), zamek Kanazawa - jo, budynek Muzeum Sztuki Współczesnej, spacer po dzielnicy samurajów Nagamachi, a wieczorem wizyta w dzielnicy domów herbacianych i gejsz.

15 dzień Takayama
Przejazd do Takayama. Zakwaterowanie w świątyni Zen. Zwiedzanie urokliwego miasteczka o starej zabudowie słynnego z wytwórni sake (możliwość degustacji) i tatami, japońskich mat używanych jako podłogi w tradycyjnych domach. Wizyta w przepięknym i słynnym skansenie Hida no Sato.

16 dzień Alpy Japońskie
Przejazd autobusem do Japan Alps National Park (Alpy Japońskie). Wyjazd kolejka linową Shin-Hotaka i trekking po okolicznych wzgórzach. Możliwość wizyty w onsenie. Przejazd do Matsumoto i zakwaterowanie w ryokan (hotel w japońskim stylu).

17 dzień Matsumoto, Tokio
Zwiedzanie Matsumoto - zamek Matsumoto - jo i wizyta na farmie wasabi. Przejazd do Tokio. Spacer po świątyniach w dzielnicy Asakusa i podziwianie wieży Skytree nocą. Nocleg w hotelu kapsułowym.

18 dzień Tokio
Zmiana hotelu, zwiedzanie miasta. Przejazd jednoszynową koleją bezzałogową do nadbrzeżnej nowoczesnej dzielnicy Odaiba. Następnie przejazd do Parku Ueno. Dla chętnych zwiedzanie muzeów (Tokyo National Museum, Tokyo Metropolitan Museum of Art). Spacer po dzielnicy Shibuya i czas na zakupy, oglądnie Hoteli Miłości.

19 dzień Nikko
Całodzienna wycieczka do Nikko. Zwiedzanie okolicznych świątyń. Powrót do Tokyo i spacer po eleganckiej ulicy Ginza (tokijska 5th Avenue), czas wolny.

20 dzień Tokio
Wizyta na targu rybnym Tsukiji, potem spacer w okolicach Pałacu Cesarskiego. Odpoczynek w hotelu i popołudniowy przejazd do dzielnicy Shinjuku i wizyta w największym sklepie z elektroniką Yodobashi Camera, zwiedzanie Shinjuku NS Building - budynku z gigantycznym zegarem wahadłowym, a na zachód słońca wyjazd na jedną z wież Tokyo Metropolitan Government Offices, skąd rozpościera się widok na całe miasto. Po zmroku przejście do dzielnicy rozrywek Kabukicho.

21 dzień Tokio
Do wyboru.
Dla chętnych i lubiących naturę - całodzienna wycieczka do Hakone. Wizyta w Parku Rzeźb lub jednym z okolicznych onsenów, przejazd kolejką górską z widokami na górę Fuji-san i półgodzinny rejs pirackim statkiem po jeziorze Ashi w celu zrobienia pocztówkowych zdjęć góry Fuji. (ok. 80 USD)
Dla lubiących wesołe miasteczka - samodzielna wycieczka do słynnego Disneylandu w Chiba. (ok. 80 USD)
Można też zostać w Tokyo i udać się na zakupy, zwiedzać muzea itp.

22 dzień
Wylot i powrót do kraju.

Warunki

Składowe ceny

24.03.2018 - 15.04.2018: 8400 PLN + 1250 USD
27.03.2018 - 17.04.2018: 8400 PLN + 1250 USD
04.08.2018 - 25.08.2018: 8600 PLN + 1390 USD

Cena zawiera

 • przeloty międzykontynentalne na trasie: Warszawa - Tokio - Warszawa,
 • bilet sieciowy na pociągi w Japonii (JRP),
 • ubezpieczenie Signal Iduna - KL 30000 EUR, NNW 15000 PLN, BP 1000 PLN,
 • opiekę pilota Kiribati Club,
 • noclegi w pokojach dwuosobowych z łazienkami.

Cena nie zawiera

 • biletów wstępu do miejsc wymienionych w programie, biletów i opłat za pozostałe środki transportu (taxi, metro itd) - ok. 650 USD,
 • wyżywienia - orientacyjny koszt na osobę dziennie - ok. 30 USD
 • atrakcji dla chętnych.

Dodatkowe informacje

Zakwaterowanie
Hotele i pensjonaty, pokoje dwuosobowe z łazienkami, schroniska górskie (dormitoria).

Transport
Główny środek transportu to pociągi. Na krótszych trasach wynajmujemy busy lub taksówki.

Wyżywienie
Nie jest wliczone w cenę. Sugerowany budżet:
22 dni x 30 USD = 660 USD.


Poziom trudności
Wystarczy przeciętna sprawność fizyczna.


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Opis

Zanurzysz się w kraju kontrastów. Po wizycie w nowoczesnych metropoliach, czekają Cię trekkingi po malowniczych parkach narodowych, spacery wśród wulkanów i zaglądanie do ich niezwykłych kraterów. Będziesz mógł spróbować osobliwych potraw, wykąpiesz się w gorących onsenach. Jeśli wybierzesz się w podróż w kwietniu weźmiesz udział w Święcie Kwitnącej Wiśni, a jeśli jesienią w japońskich ogrodach będziesz podziwiać jej niezwykle piękne oblicze.

Galeria

Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie

* Podana cena jest ceną orientacyjną. Szczegółowe składniki ceny są umieszczone w warunkach oferty. Cena orientacyjna jest zależna od kursu waluty (średni kurs NBP) i/lub ceny biletu lotniczego.

Dodaj komentarz

© 2015 Zorientowani.pl